V úkrytu

V úkrytu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365577/bmid_v-ukrytu-cNY-365577.jpg 4 382 126

Lydia Fitzsimonsová žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. K úplnému životu touží po jediné věci. A je přesvědčená, že jí to manžel sežene. To poslední, co čeká, je smrt zaviněná její chorobnou touhou. Nicméně ani mrtvé tělo Lydii nezastaví. Akorát ji to ještě více popožene – ať to stojí cokoliv.

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Omega

Lying in Wait , 2016

ZuK1
07.03.2024 4 z 5

Čtivá knížka, zajímavě vyprávěná střídavě z pohledu různých osob. Od začátku znáte vraha, sám příběh je ale dost psycho a aby toho nebylo málo, připravila autorka ještě i docela drsný a nečekaný závěr, po němž se mi hodně špatně usínalo.

MiskaMa
04.01.2024 4 z 5

Knížka nešla odložit, oceňuji krátké kapitoly a střídání vypravěčů.
Konec nečekaný. Paní byla teda pěkná ...

Od autorky to byla moje první přečtená knížka, ale do budoucna si od ní něco dalšího ráda přečtu.

ElenaM
21.09.2023 5 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Četla se skvěle a to hned od začátku. V příběhu se střídají tři vypravěči a vás to nutí číst pořád dál a dál. Krátké kapitoly ději dávají spád ještě trochu více. Konec je šokující. Naprosto šokující, koukala jsem jako blázen. Autorky styl psaní mi skvěle sedl - žádné dlouhé popisy, žádná hluchá místa, hezky navazující vyprávění. Doporučuju všem !

princesse
06.09.2023 4 z 5

Tak tohle bylo PSYCHO. Ta ženská byla naprosto vyšinutá. A co si budeme povídat, i Andrew - manžel. Copak s něčím takovým normální člověk dokáže tak dlouho žít a plnit její naprosto nenormální přání? A soudce? Na mě tedy tohle bylo už trochu moc "na hlavu".

evvva
03.09.2023 5 z 5

To je tak, když jdete narychlo do knihovny, sáhnete po první knížce, co tam někdo vrátil a druhý den otočíte poslední stránku...bacha na tu opičí mateřskou lásku!!!

THERISA
14.07.2023 4 z 5

Tohle byla jízda! Na první pohled nenápadná kniha, od které se vám bude jen velmi těžko odtrhávat! Jednoznačně jedna z nejlepších ve svém žánru. Autorka se toho rozhodně nebojí, děj má neuvěřitelný spád, a i když vrahy znáte de facto od první stránky, stejně vás nepustí, dokud knihu s poslední stránkou nezaklapnete.

Daduna
12.07.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla. Konec byl lehce předvídatelný, ale nevadilo mi to.

Pajina68
06.02.2023 4 z 5

Kniha byla zajímavá a konec opravdu nečekaný.

Dajine
04.02.2023 5 z 5

Tak tohle bylo dobrý, fakt dost dobrý.

JancaKube
08.11.2022 5 z 5

(SPOILER) Přečteno podruhé a musím říct, že je to moje nejoblíbenější kniha. Je naprosto skvěle napsaná a od začátku do konce zajímavá. Konec je dost smutný a nespravedlivý. Ale pro mě vítána změna.

goergina
09.03.2022 5 z 5

Ačkoli je vše jasné už na začátku, kniha je zajímavá a napínavá. Konec byl velmi překvapující, což knihu ještě více povýšilo. Knihu jsem přečetla rychle a nedala mi spát.

Majulle
02.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Četla se velmi rychle, co mě trošku mrzelo že celou dobu člověk ví vraha a co se s Annie stalo.. Takže žádné veliké překvapení se nekoná. Psychopatická matka, šikanovaný a ponižovaný syn. Co mě dostalo byl konec.. To jsem nečekala a trošku mě to vůči němu zamrzelo že to takto dopadlo.

Chmelda1975
02.01.2022 5 z 5

Parádní,četla se skvěle,moc doporučuji

Pavlína2019
30.12.2021 5 z 5

Perfektní!!! Všem doporučuji!

Janaves
26.10.2021 5 z 5

Skutečně povedený psychothriller. Matka neuvěřitelná psychopatka, manipulátorka. Laurence její oběť. Děj byl promyšlený, napínavý. Lepší, než autorčina kniha Hádanka jménem Oliver.

JancaKube
16.07.2021 5 z 5

Tahle kniha byla opravdu skvela. Od zacatku byla napinava, nemohla jsem vubec prestat cist. Cetla se skvele. Nedokazala jsem odhadnout co bude nasledovat. Konec jsem cekala trosku lepsi ale nevadi. Kazdopadne z toho jak to dopadlo je mi smutno a citim hroznou nespravedlnost. Myslim, ze budu na knihu dlouho myslet.

michaela.22
05.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Kniha je skvělá, čte se jedním dechem. Skvělá zápletka obohacená o duševní poruchy. Líbilo se mi vyprávění z pohledu více postav a důležitost prolínání minulosti. Konec knihy mne docela zklamal ale musím uznat jeho originalitu. Knihu doporučuji, určitě stojí za přečtení.

Amy27
01.06.2021 4 z 5

Téměř 400 stran popisující naprosto vyšinutou hlavní hrdinku a její život. Kniha se četla sama, ale bylo a je mi z ní úzko. Doufám, že takový vztah matky se synem je jen scifi. Každopádně tento konec jsem opravdu nečekala a dost mě zasáhl. Spisovatelka si s příběhem vyhrála. Líbilo se mi střídání postav ve vyprávění a "vracení" v čase.

Knihu bych určitě doporučila, ale sama se k ní rozhodně vracet nepotřebuji. Myslím, že podobných thrillerů již bylo napsáno více.

Tereyciiik
26.03.2021 1 z 5

Skončila jsem v půlce a velké zklamání. Poe vysokého hodnocení jsem se těšila a byla to spíš ztráta času. Moje první nedotčená knížka. Chápu, že někomu se líbí a jedině dobře, ale já v tom bohužel pro sebe nic nenašla. Škoda.

HYPNOS88
23.03.2021 3 z 5

Takové nemastné neslané. Čekal jsem trošku ostřejší příběh.