V úkrytu

V úkrytu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365577/bmid_v-ukrytu-cNY-365577.jpg 4 383 126

Lydia Fitzsimonsová žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. K úplnému životu touží po jediné věci. A je přesvědčená, že jí to manžel sežene. To poslední, co čeká, je smrt zaviněná její chorobnou touhou. Nicméně ani mrtvé tělo Lydii nezastaví. Akorát ji to ještě více popožene – ať to stojí cokoliv.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

Lying in Wait , 2016

micha-ella
03.07.2018 5 z 5

Tahle knížka přesně vyhověla mým požadavkům na odpočinkové čtení - průběh děje z pohledu jednotlivých postav, jejich povahy výborně vystižené, žádný protivný přítomný čas, všechno do sebe zapadalo a napínavé to bylo až k prasknutí! ( Jen jediná výhrada - k takovému účelu by nikdo nevybral dívku s vadou, která je dědičná!) A konec je fakt nečekaný!!

Nočnípták
30.06.2018 4 z 5

Začátek byl takový vlažný, nic moc. Rozmýšlela jsem jestli to nevzdám. Pak jsem si přečetla zdejší komentáře a byla jsem zvědavá jaký ten konec vlastně bude. A bylo to stále zajímavější a zajímavější. Protože Lydia byla teda pořádná psychopatka dalo se předpokládat, že kniha nebude mít šťastný konec. Kdyby jo, tak to by mě autorka zklamala. Ale tenhle konec - to byla teda síla.

MikeDV3
27.06.2018 4 z 5

Nejvíce na mě zapůsobil konec, který byl opravdu velmi nečekaný. Ze začátku pro mě bylo ale velmi těžké pochopit některé souvislosti a měl jsem problém se začít. Celkově knihu hodnotím velmi pozitivně a rozhodně ji doporučuji.

MMacicekk
20.06.2018 5 z 5

Skvělý psychothriller se skvělou psychopatkou v hlavní roli. Mnohdy vám zůstane rozum stát nad tím, čeho jsou lidé schopni, aby dosáhli svého. A ten konec! Doslova šokující. Na knihu jsem nemohla přestat myslet ani druhý den po dočtení, což se mi nestává zase tak často. Rozhodně doporučuji.

harena
19.06.2018 5 z 5

Před chvílí jsem dočetla a ještě to rozdýchávám. To je opravdu síla. Zpočátku to vypadá jako normální čtivý thriller a posléze začínáme mít podezření, že jedna z osob je sociopat a protože je úžasný manipulátor, věci se dějí tak, jak tato osoba chce. Velice dobře napsáno, ve vyprávění se střídá několik postav, některé sympatické a jiné nesnášíte, čtivé, napínavé a závěr nám vyrazí dech. Ten je geniální, to se jen tak lehce nevymyslí. Chcete-li pěkný psychothriller, tak tento určitě doporučuji, myslím, že ještě dlouho na tento příběh nezapomenu.

Beky
13.06.2018 5 z 5

WOW !!!
Tak tohle je absolutně strhující psycho! Celou dobu se člověk nestačí divit, čím ho zase autorka překvapí! Úžasný napínák s opravdu nečekaným koncem !!!
Mrzí mne, že závěr je tak nespravedlivý, ale útěchou je mi, že jde pouze o vymyšlený příběh. :-))

Dresia
08.06.2018 5 z 5

Tak toto byl psychothriller podle mého gusta.

LadyAnn
04.06.2018 3 z 5

Silný příběh, překvapivé rozuzlení a !MINI SPOILER! velice drsný a šokující osud Laurence, který byl snad jedinou kladnou postavou. Potenciál na zfilmování.

rodak
04.06.2018 5 z 5

Velmi povedený thriller!

Danago
30.05.2018 3 z 5

Lydia žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. Lidii to, ale nestačí . Chce po manželovi víc , bohužel se všechno zkomplikuje a její chorobná touha zaviní smrt. Ale Lydii nic nezastaví musí být po jejím ať to stojí cokoliv.
Tak toto teda bylo opravdu psyho. Hlavně konec mě šokoval.
Knížka je napsaná hodně jednoduše, na mě asi až moc, knížka se četla rychle a dobře , místy je napínavá místy trochu rozvláčná..
Bohužel ani jedna postava mi nebyla sympatická. Příběh na mě působyl velmi nepříjemně asi to byl záměr autorky. Po dočtení ve mě knížka zanechala jen nepříjemné pocity. Škoda.

alnahu
28.05.2018 3 z 5

Za mě byl tento psychologický thriller ze začátku docela nudný-nemohla jsem se začíst. Závěr byl zajímavý ,ale kniha mne příliš nenadchla.

knihamouder
27.05.2018 5 z 5

Toužíte-li po dobrém thrilleru, doporučuji vám knihu V úkrytu. Lydia Fitzsimonsová vám otevře dveře do svého domu a odhalí vám svá temná tajemství, touhy i odporné činy.

Peace
20.05.2018 5 z 5

"Nakonec si člověk zvykne na všechno."

S nadšením doporučuji! Po delší době opět solidní thriller, od jehož stránek se budete jen stěží odtrhávat.
Velké plus bylo střídání ve vyprávění více postav.

Kekik
15.05.2018 4 z 5

Od knihy jsem čekala trochu více, čtvrtou hvězdu přidávám za konec a obálku.

mulder
05.05.2018 5 z 5

Spokojenost. Dobře napsaná kniha, hezky se čte, jen jsem si přál jiný konec.

perpe2a
04.05.2018 4 z 5

Bylo to dobré, konec překvapivě dost dobrý. Bohužel první polovina knihy byla taková průměrná, závěr výborný..a celkově kniha lehce nadprůměrná. Určitě jsou mnohem lepší psychothrillery, ale i tak si zaslouží 4 hvězdy a doporučení k přečtení.

romana0733
01.05.2018 2 z 5

No co na to říct, asi to není muj šálek čaje. Příběh nebyl špatný, ale nic moc se tam nedělo, jen ten konec byl dobrý, to jsem nečekala.

bookcase
01.05.2018 5 z 5

Výborné, geniálně propletené, zapletené a ve finále dost hustě rozpletené. Ruth Rendell by měla radost.

peko
26.04.2018 5 z 5

Par excellence !!!! Víc snad ani není třeba dodávat..... :-)
Doporučuji!

evonra
19.04.2018 5 z 5

Výborný psychologický thriller. Poutavě psané a chytlavé. Napětí autorka aplikuje po menších, ale správných dávkách, aby nám na závěr bodla přímo tu šílenou a šokující.
Příběh o tom, kam až dokáže zajít nenaplněná touha, sobeckost, láska, která dusí …
Doporučuji!