V údolí lišek

V údolí lišek https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222585/bmid_v-udoli-lisek-JTK-222585.jpg 4 515 156

Co když tvůj únosce beze stopy zmizí a nikdo neví, kde jsi? Nádherný letní den, osamělé parkoviště uprostřed polí a luk. Vanessa Willardová čeká na svého muže, který se šel projít se psem. Ponořená do myšlenek si nevšimne auta, které se blíží. Když se jí zmocní nepříjemný pocit, je už pozdě. Objeví se neznámý člověk, přemůže ji, omámí a odvleče. Zavřenou v bedně, v níž je jen voda a jídlo na týden, ji ukryje v jeskyni. Avšak dřív, než pachatel stačí požadovat po jejím manželovi výkupné, je zatčen za jiný delikt. A unesenou ženu ponechá jejímu osudu...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery

21.06.2018 4 z 5

Psycho :D

vendy.b.
20.06.2018 3 z 5

Čekala jsem úplně jinou dějovou linii. Proto velké zklamání a jen 3 hvězdy.

Mandlevest
18.06.2018 5 z 5

Ch. Link mě baví čím dál víc. Určitě doporučuji, výborné čtení.

Bediczek
07.06.2018 5 z 5

Detektivka jak má být. Celým příběhem se táhne tajemství a čtenář si sám v hlavě teoretizuje o tom kdo za tím vlastně je. S Ryanem jsem často sympatizoval, protože to byl prostě jen smolař a hlupák ale nebyl zlý. Může mi někdo do zpráv napsat kdo unesl Ryanovu matku a zorganizoval znásilnění Debbie? Mně to nějak uniklo.

mirkoczentovic
06.05.2018 2 z 5

Moja tretia prečítaná kniha od Ch. Linkovej a zatiaľ suverénne najväčšie sklamanie. Zabudnutému dieťaťu nechýbalo napätie, Ctiteľ ponúkol obstojne vykreslenú psychológiu postáv a V údolí líšok akoby sa autorka snažila o kombináciu strhujúceho príbehu a psychológie, ale ani jedno sa jej celkom nepodarilo.

Striedanie perspektív (zrejme typické pre túto autorku) by mi až tak neprekážalo, ale veľa zápletiek v tom virvare jednoducho vyšumí do prázdna. Jednotlivé postavy navyše stále sužujú buď existenčné, alebo vzťahové problémy, takže v hlavnej dejovej línii sa takmer polovicu knihy toho veľa neudeje. Druhá polovica je naopak podstatne akčnejšia (z môjho pohľadu možno až príliš), stále to však nie je ono. Samotný príbeh mi príde navyše nanajvýš nepravdepodobne vykonštruovaný.

Rave
28.03.2018 5 z 5

Knížka, u které se vyplatí nečíst si o ní nic. Včetně upoutávky na obalu knížky! Rozostřete, nečtěte nic, než název a otočte na první stránku. I když se hlavní linie zanedlouho odkryje, moment překvapení a děsu stojí za to. Ten vás pak drží a drží a drží. Doufáte, přemýšlíte a čtete hltavě dál. Veeeelmi doporučuju!

kackahracka
01.03.2018 4 z 5

Četla se fantasticky. Párkrát jsem dokonce zažila ten pocit, kdy nevědomky zadržíte dech a na jeden zátah dočtete kapitolu, abyste pak hlasitě vydechli a zpracovali adrenalin. Výborný námět (nečtěte v žádném případě přebal knížky, ani její anotace! Připravíte se o jeden ze silných zážitků!), skvělé zpracování. Jenže, musím strhnout hvězdu za to, co ve mě kniha zanechala. Tu tíhu a rozčarování, nechci si jí nést dál. Ale ten příběh ve mě zůstane dlouho...

micha-ella
12.02.2018 5 z 5

Moc se mi to líbilo! Výborně prokreslená psychologie postav. Výborně zamotané. Nevadilo mi, že anotace je trochu mimo, naopak! Celým dějem se táhne tajemství, jak to s přepadenou ženou dopadlo a to dává příběhu hlavní náboj. (Čtenářka Dumicek tady to tajemství s naprostým klidem prozradila, ale já naštěstí procházím komentáře až po dočtení knihy.)

evask
25.01.2018 4 z 5

Triller, který má napětí, ale občas se trošku táhne. Dost postav a jmen.

evickakyticka
18.12.2017 4 z 5

Na thriller je vždy důležité udělat si víc času. Tady se mi to povedlo a knihu jsem slupla jako malinu. Napínavé, zajímavý příběh i postavy + konec dobrý. Nemám co vytknout.

ivdol
03.12.2017 4 z 5

Pěkné. Překvapivý konec (tedy alespoň pro mě).

AlenaF
23.11.2017 4 z 5

Tato spisovatelka mě nikdy nezklame. Výborné.

Ivana11
09.11.2017 5 z 5

CH. L. opět nezklamala, co knížka, tak luxus.

gordon13
04.11.2017 5 z 5

Velice dobrá kniha, skvěle napsaná, autorka je opravdu první třída.

MagdaS
29.10.2017 5 z 5

Za mě opravdu čtivě napsaná knížka, zatím nejlepší, kterou jsem od autorky četla.

Janeee
19.10.2017 5 z 5

Kniha byla neuvěřitelně napínavá! I když jsem taky čekala, že se to bude soustřeďovat na pocity uvězněné ženy, ale nakonec mi to vůbec nevadilo.. Kniha je velice poutavě napsaná, plná skvělých propletenců. Mně se moc líbila a doporučuji!

Dumicek
29.08.2017 2 z 5

Tato kniha pro mě byla zklamáním...láká Vás na ženu unesenou a uvězněnou, ale nakonec v knize o ní není vůbec nic..o tom co prožívala, jak bojovala, jak umírala..to bylo první zklamání..druhé zklamání bylo, že tohle rozhodně není thriller ani zdaleka, tak jak ho uvádí..tato kniha je román, popisování milostných vztahů a nevztahů a kdesi v dáli je něco jako detektivní zápletka nebo jak to v tomto směru popsat...po většinu knihy jen čtete o ní a o něm a pak o té a o tamté, ale z pořádného thrilleru nemáte nic..ke konci knihy kvalita lehce stoupne a až zde se začne něco málo dít, ale vlastně Vás už to vůbec nezajímá, protože chcete, aby to už skončilo..postavy mě nijak neoslovily, nic mě k nim netáhlo, takže vcelku mě ani nezajímalo co se s nima stane...za mě prostě hoodně mimo mísu.

fsada
26.08.2017 5 z 5

Knížku, jsem četl na dovolené, a je to naprosto skvěle napsané, děj tak krásně postupuje stránku po stránce.Já, jsem byl s knížkou spokojen, mě se to líbí.

Arsi
09.08.2017 5 z 5

Moc pěkné počteníčko, napínavé a plné různých zápletek. Doporučuji.