V údolí lišek

V údolí lišek https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222585/bmid_v-udoli-lisek-JTK-222585.jpg 4 515 156

Co když tvůj únosce beze stopy zmizí a nikdo neví, kde jsi? Nádherný letní den, osamělé parkoviště uprostřed polí a luk. Vanessa Willardová čeká na svého muže, který se šel projít se psem. Ponořená do myšlenek si nevšimne auta, které se blíží. Když se jí zmocní nepříjemný pocit, je už pozdě. Objeví se neznámý člověk, přemůže ji, omámí a odvleče. Zavřenou v bedně, v níž je jen voda a jídlo na týden, ji ukryje v jeskyni. Avšak dřív, než pachatel stačí požadovat po jejím manželovi výkupné, je zatčen za jiný delikt. A unesenou ženu ponechá jejímu osudu...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Im Tal des Fuchses , 2014

lucie2371
23.01.2016 5 z 5

Jakmile se kniha rozjede už se od ní jen těžko odpoutává. Kniha je napínavá a do samého konce jsem nevěděla,kdo ženu unesl (2 typy jsem měla ale oba špatné a nakonec mě překvapilo,kdo to byl) ,takže za mě velké + Moc se mi líbila a doporučuji jí všem milovníkům detektivek :)

martina4041
01.01.2016 4 z 5

Nějak jsme od knihy čekala více, ale nenechala jsem pomalým začátkem odradit a četla dál. Nakonec mě kniha přeci jen chytla a za dva dny byla přečtená. Konec jsme mě překvapil a nečekal jsme to. kniha nakonec pěkná a nelituji přečtení :)

sabca
14.12.2015 5 z 5

Příběh, který mě do děje vtáhl hned od začátku. Ani chvilku mě nenudil a stále mě to nutilo číst dál. Málokdy se mi stane, aby se mi kniha líbila od začátku až do konce. Konec byl pro mě nepředvídatelný Doporučuji

koblizek8
12.12.2015 4 z 5

autorku mám moc ráda a tahle kniha byla zase trochu jiná. zajímavé postavy, napínavý děj, pěkná zápletka.

marek6463
08.12.2015 5 z 5

Bezchybný kriminální thriller plný mimořádných zvratů od začátku do konce.

ptoček
16.11.2015 4 z 5

Po pravdě čekala jsem od knihy asi něco jiného - spíš příběh Vanessy, která se bude pokoušet o útěk z jeskyně,její boj o život...ale zklamaná nejsem :-) příběh mě chytil od začátku, nenudila jsem se, do poslední chvíle napínavé a nepředvídatelné :-) za mě 4*, povedený thriller, určitě vyhledam i jiné knížky spisovatelky!

orinka3
23.10.2015 5 z 5

První knížka této autorky. Jsem bez přehánění nadšena! Knížka se čte sama, nic tam falešně neskřípe, je to napínavé až do konce a žádná červená knihovna. Vřele doporučuju.

kikies
18.10.2015 5 z 5

Velice zdařilé! Napínavé, s propracovanou psychologií postav, přitažlivým vývojem děje a nečekaným rozuzlením. Akorát jsem trochu skeptická vůči netrénovaným mužům, kteří zabíjejí prostřednictvím jedné dobře mířené rány do hlavy... A na úplném konci jsem se nejvíc bála Nory! :D Linková mě příjemně překvapila a určitě vyzkouším i některou z jejích dalších knih.

Illaa
30.09.2015 4 z 5

Napínavý a velmi propracovaný děj. Kniha mě v tomto případě vtáhla. Sice jsem měla jiné očekávání ohledně závěru, ale i tak musím autorku pochválit, tato kniha mě moc bavila.

1.ještěrka
09.08.2015 5 z 5

Jednoznačně na 5*,napínavé, skvělé, skvělé, skvělé!hlavně nikdy nezažít pocit hrdiny, kterému se ztratí manželka. Ta nejistota, čekání na zprávu, ať je po čase jakákoliv vám nedovolí žít normální život, radovat se po boku nového partnera,protože co když se náhodou objeví zmizelá žena......
Stále se ptáte dokola co se stalo, byl to únos, vražda, nebo jen chtěla od Vás pryč a tohle bylo připravené.....?Tak po té knize sáhněte a máte jasno!

pavlina361
07.08.2015

Napínavý:-)

bookcase
23.06.2015 5 z 5

Četla jsem se zatajeným dechem. Autorka umí skvěle kombinovat a šokovat. Brilantní thriller.

marek6463
17.06.2015 5 z 5

To je další skvělá kniha s příběhem plným napětí a děje. Jsem zvědav na další díla této autorky.

Diorissimmo
12.06.2015 3 z 5

Příběh je to zajímavý, ovšem Charlotte Link se v této knize zabývá spíš psychologií postav a to na úkor detektivní zápletky a napětí. To by zas tak nevadilo, jen anotace vůbec neodpovídá. Žádný napínavý thriller se nekoná, od autorky jsem četla už lepší knihy. Navíc mi vadilo, že je v knize pár nejasností - například jak s tím vším souviselo přepadení Ryanovy matky a bývalé přítelkyně. Knihu hodnotím jako takový lepší průměr. Něco tomu tentokrát chybělo.

RadkaKabát
26.05.2015 3 z 5

Tuctové a příliš "ženské". Je to jako červená knihovna a chybí napětí. Není to originální a já to hned vyřešila

LéňaS.
12.05.2015 3 z 5

Napsaná je dobře (Na Němku určitě), ale ta záhada je záhada ve stylu ABC od Agathy Christie. Nic nového pod sluncem. Mě to napadlo hned.

marlenma
09.05.2015 5 z 5

Doporučuji všem, kteří mají rádi napětí. Váhala jsem mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Nakonec dávám pět, protože má opravdu překvapivý konec. Těším se na další knihy této autorky.

Šánka
23.04.2015 5 z 5

Výborný psychologický romám od skvělé Ch.Link plný napětí, ve kterém nás autorka promyšleně provádí myšlenkovými pochody jednotlivých postav. Ukazuje se, že nic není tak jednoznačné, jak se na první pohled zdá a že pravda je relativní.
Hodně povedená kniha!

Dousabel
17.04.2015 4 z 5

Tak za mě určitě lepší než Šmírák i Zapomenuté dítě, více napínavější, propracovanější, ale... Vždy při čtení knih od Ch. Linkové mám pocit, že tam prostě něco chybí. Určitě se spíše zabývá psychologií postav, i když posledních 50 stránek je docela nervydrásajících. Uznávám, že anotace je v tomto případě napsaná úplně špatně, někoho to potom může docela zklamat. Ale co mi nejvíce vadilo, bylo nevysvětlené přepadení Ryanovy matky a Debbie. Co zase ale oceňuji je, že mě autorka stylem psaní donutila několikrát změnit sympatie a antipatie k hlavnímu záporákovi Ryanovi.

KatnissLavender
28.03.2015 4 z 5

Jak to jen napsat? Kniha byla hodně dobrá, ale velice mě zklamala. Když někdo představí knihu slovy: "Co když tvůj únosce beze stopy zmizí a nikdo neví, kde jsi?", představím si příběh ženy, která prožívá muka, je zavřená v bedně v jakési jeskyni, neví co se bude dít, šílí strachy a představuje si, co se asi děje venku... Jenže jsem se spletla, hlavní hrdina této knihy není unesená žena (což by bylo skvělé), nýbrž její únosce a její a jeho rodina. Řešilo se jen co se děje mimo jeskyni a to co probíhalo uvnitř se prakticky vůbec nedozvíme... :-( Takže velké zklamání, i když kniha jako taková byla napsána skvěle a byla napínavá a originální, nedostala jsem to, v co jsem doufala...