V tvojí kůži

V tvojí kůži https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364669/bmid_v-tvoji-kuzi-Exc-364669.jpg 4 315 64

The Inside Out série

Inside out série

1. díl

Mladé učitelce Sáře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeccy, v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále… Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvě přitažlivými muži. Který z nich byl milencem Rebeccy? Sára se ale sama ocitá ve víru odvážných, ale i nebezpečných vášnivých zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce. Co se ale stane, pokud se jí nepodaří vymanit z role poslušné otrokyně? Vzrušující a provokativní příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

If I Were You , 2012

munka
23.02.2024 3 z 5

Kniha vybraná kvôli výzve. Nesklamala, ale ani neoslnila. Ďalšie diely asi zvážim.

Ira13
12.08.2022 4 z 5

Erotická pohádka. S 50 odstiny bych to nesrovnávala. (Ty me ani nebavily) Tohle bylo jiné. Pátrání po Rebece knihu zpestřilo. Za ten konec hvězda dolů.

Ála41
18.07.2022 1 z 5

Teď si říkám : Proč se pro pána krále pouštím do čtení takové knihy, když Odstíny šedi mě totálně nebavily?!!?! Takže:za mě toto nee. Nebavilo, fakt jsem se musela do čtení nutit. Další díly fakt ne, ani když záhada s Rebekou zůstala otevřená, ani tak ne.

Jita160
27.09.2021 4 z 5

No za mě určitě jo!!!!
Erotický román,který je samozřejmě plný sexu ,ale navíc je v něm záhada, tajemno a Chris....?
Určitě musím číst i druhý díl.
Doporučuji.

LilluLong
06.05.2021 4 z 5

dobra trilogia ,ale urcite by som nezacala citat,keby som vedela,ze dalsie casti/min.4 cast/ vydavatel ani nemieni vydat,je to ako sex bez orgazmu :D

georginaa
09.12.2020 4 z 5

První díl erotického románu a nebylo to celkem špatné. Ze začátku jsem si musela zvyknout na autorčino psaní, ale postupně to děj přebíjel v lepší pozitiva. Skončilo to tak, aby si čtenář koupil další díl a zjistil jak to dopadne.

Myška43
19.11.2020 4 z 5

Mě se kniha líbila. Ano, není to žádný zázrak, takových podobných knih je spousta, ale příběh je velice čtivý, Chris temný charismatický chlap přesně podle mého gusta, no prostě já jsem velmi spokojená. Jen ten konec, to jako fakt, teď budu muset sehnat pokračování, protože potřebuji zjistit, jak to bude pokračovat.

koki.veru
27.10.2020 5 z 5

Mně se knížka moc líbila. Byla velice čtivá, napínavá i erotická. Trochu mi to připomnělo 50 odstínů. Určitě se postupím i do pokračování této série.

janina66
29.09.2020 4 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst. Pak se objevil zajímavý Chris, a také jsem byla zvědavá, co Sara zjistí. V knize je napětí, láska i erotika. Nakonec velmi čtivé a oddychové.

johana3160
04.08.2020 3 z 5

Hloubku v tom nehledat. 50 odstinu trochu jinak. Nerikam ze je to spatna kniha jedine, co me upoutalo a nastvalo je konec.. tyhle nesnasim (neukoncene). Ale jo trochu jsem se usmala trochu me to napinalo (hlavne konec). Ale postavy o nicem, jen totez co uz tu bylo a asi jeste mnohokrat bude.

Vendulik
26.03.2020 5 z 5

Jsem velice překvapená. Kniha se mi že začátku moc nelíbila. Ale závěr byl docela fajn.

Jája92
17.02.2020 2 z 5

Nepřišla jsem na chuť této knize, ze začátku se to ještě dalo číst, ale čím více jsem pronikala do děje, tím více jsem měla chuť knihu odložit. Sára mi přišla velice nesympatická a protivná. Možná někdy v budoucnu se k těmto knihám vrátím, ale nyní musím hodnotit dvěma *.

Katt15
18.01.2020 5 z 5

Dostala jsem od manžela celou trilogii jako dárek pod stromeček. Pro mě nenáročné čtení, kde ale nechybí absolutně nic. Láska, erotika, napětí, vzrušení, život i smrt. Pro mě byl nejhezčí první díl.

kachnat
24.11.2019 3 z 5

Nenáročné čtení, ve stylu 50ti odstínů, s lehkou detektivní zápletkou. Dobře se četla.

chandel
08.08.2019 4 z 5

Nenáročná, odpočinková knížka, která zaujme především tajemstvím a záhadou, kterou se hlavní hrdinka snaží odhalit. Erotiky jsem čekala víc, ale od půlky byla knížka alespoň dost napínavá. Jsem zvědavá jak to celé dopadne a tak už jdu na druhý díl!

havrmoni
03.08.2019 2 z 5

Konec mě donutil vzít do ruky druhý díl. A teď od začátku. Do polovičky jse se nutila ke čtení a odolávala pokušení přeskakovat, ne věty či odstavce, ale celé strany. Jenže ta jejich minulost z nich lezla pomalu a po kouskách a já byla zvědavá, tak jsem přeskočila jen tu a tam kousky. I když jsem četla přirovnání s padesáti odstíny, chtěla jsem to zkusit a porovnat sama. Jo stejná hrdinka, děs. ,,Krimi" zápletka hooodně malá a okrajová a na konci napětí, které nutí čtenářky číst další díl.

Makii
22.07.2019

Asi nebudu dávat hvězdy, nebylo by to fér. Poprvé v životě jsem četla něco z ranku "pro ženy". Chtěla jsem erotiku :) Dostala jsem spoustu neuvěřitelných blábolů a asi tři čísla skoro jak přes kopírák :-D A závěr to pohřbil dokonale. Naštěstí jsem tomu věnovala jen den.

rellik
11.07.2019

Velmi hezká knížka. Občas jsem měla problém, abych postavám nezáviděla. Moc bych uvítala knížku která by byla deník Rebeky, protože ty úryvky mě uchvátili nejvíce

Aaloha
23.01.2019 4 z 5

Rychlé odpočinkové čtení o lásce a sexu a zároveň trocha napětí kde je Rebeka. Spokojenost.

barca7361
21.12.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala a když jsem si četla shrnutí obávala jsem se, že bude jako "odstíny šedi" (které jsem mimochodem ještě nečetla :D) ...Nejspíš to bylo podobné, ale vzhledem k tomu, jak mě to chytlo, musela jsem si najít i další dvě pokračování. Všechny 3 díly, jak se tak říká, jsem zhltla téměř na jedno posezení! :)