V tme

V zamknutej pivnici sa nájde polomŕtva žena s dieťaťom. Nikto nevie, o koho ide. Žena nerozpráva a ani ona, ani dieťa nezodpovedajú opisu nahlásených nezvestných osôb. Starý obyvateľ domu tvrdí, že ich nikdy predtým nevidel. Obyvatelia pokojnej oxfordskej ulice sú v šoku. Ako sa im takéto čosi mohlo stať priamo pred nosom? Ale inšpektor Adam Fawley vie, že nič nie je nemožné. A že nikto nie je taký nevinný, ako sa zdá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418091/v-tme-D7K-418091.jpg 4.4223

Inspektor Fawley 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Lindeni

In The Dark, 2018

Kniha V tme

Kerberos
předevčírem

Co napsat o této knize aby se nic neprozradilo,také jsem se nechala obelstít.Překvapení na konec.

Jiparis

Vždy mě zaujme neobvyklý motiv, nepředvídatelné pohnutky a složité policejní vyšetřování. To vše se tady objevuje, ale někde je něčeho moc. Stačilo by ubrat překombinovanosti a bylo by to skvělé.

Katulinka69

Opět paráda. Skvělé čtení

Awča

Ačkoli byl případ velmi zajímavý, škodilo mu příliš mnoho postav, vyšetřování se dostalo do několika slepých uliček, kombinace vršila kombinaci, inspektor Fowley působil jako jedna z vedlejších figurek, hlavní postava zde vlastně nefigurovala žádná, nebyl zde nikdo, komu věřit, fandit a držet palce.
Snaha šokovat zvratem na závěr byla až moc urputná.
Kniha nebyla až tak špatná, ale první díl byl přehlednější a čtivější.

janastok

Dobrá detektivka, poctivé pátrání, žádné hektolitry krve. Hlavní hrdina sympaťák. Jen se mi ze začátku pletla jména postav. A i když vím, že v knihách této autorky není nic tak, jak to vypadá, konec jsem si netipla ani náhodou.

Denisa232623

Další napínavý příběh inspektora Adama Fawleyho a jeho týmu. Za mě lepší první díl, ale celkově musím říct, že se mi líbí styl psaní. Je to napínavé od začátku do konce, kde na vás vždy číhá nějaké překvapení.

LeSk

Zpočátku se dej hrozně táááááhnul, nemohla jsem se plnohodnotně do knihy začíst. Od poloviny knihy již příběh začal nabírat na obrátkách a dočetla jsem jedním dechem. Těším se na třetí díl této série. Doporučuji.

evilunicorn

Musím autorku pochválit za neotřelý a originální nápad na námět knihy.Také oceňuji,jak vykreslila práci celého policejního oddělení, obvyklá formule jednoho vyšetřovatele,co vše odhalí sám totiž není příliš věrohodná.Na druhou stranu právě členění mezi jednotlivé postavy příběhu podle mě ubíralo na dravosti a drajvu a i když objektivně uznávám,že všechny ty vyšetřovací slepé verze byly důvěryhodné a zajímavé,ve výsledku jich bylo tolik,že jsem při jejich čtení cítil jistou otupělost.Kdyby si kniha udržela čtivost posledních 30ti stran bylo by to rozhodně na plný počet.Nápad výborný,ale zpracování mi prostě nesedlo.. mrzí mě to,na tuhle knihu jsem se hodně těšil.

Cara Hunter
anglická