V tieni mafie II - Čas dravcov

Chápadlá slovenskej mafie siahajú do najvyššej politiky! Šokujúci príbeh V tieni mafie pokračuje! Takmer do roka a do dňa od vydania prvej časti vyjde pokračovanie bestselleru V tieni mafie. Čas dravcov odkrýva ďalšie šokujúce skutočnosti o praktikách mafie, politickej korupcii, rozkrádaní eurofondov, o biznise s prostitúciou, ale aj o vzťahoch vplyvných mužov k ženám. Román V tieni mafie sa bezprostredne po vydaní začiatkom tohto roka stal bestsellerom. Niekoľko týždňov bol na prvom mieste v rebríčku top titulov. Krutý boj o moc tentoraz zasiahne až do najvyšších politických sfér! Michal Harvan chladnokrvne odstránil všetkých nepriateľov aj spojencov, ktorí mu pomohli dostať sa na vrchol zločineckej moci. Teraz však narazí na rovnocenného protivníka a musí mu čeliť celkom sám. Po krvavej zrážke s nájomným psychopatickým vrahom padne až na samé dno – príde o všetko, čo dosiahol. Pomôže mu bizarný ľúbostný vzťah s prostitútkou nájsť stratenú silu, vrátiť úder a získať naspäť to, o čom si myslí, že mu patrí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58506/v-tieni-mafie-ii-cas-dravcov-EPM-58506.jpg 4.4103

V tieni mafie 2.

Romány, Thrillery, Literatura slovenská
Vydáno, Ikar (SK)

Kniha V tieni mafie II - Čas dravcov

CharlesWard
18.05.2019

Znovu to samé, jen tentokrát autor kalkuluje se znalostí prvního dílu. Vyjímkou nejsou ani flashbacky z minulosti, ale esence, která dělala první díl syrovým, originálním a nápaditým, je zřejmě nenápadně pryč.

Rainbow_Owl
11.01.2019

Skvelé pokračovanie rozbehnutého príbehu. Pre mňa prekvapivé pokračovanie osudu hlavného hrdinu. Oplatí sa prečítať.

MajaHA
12.03.2018

Skvelá rovnako ako prvá časť...darmo,pre mňa je Karika pán spisovateľ ...nech píše o čomkoľvek,píše to skvele!!!

Macek58
09.03.2018

Dobré pokračování prvního dílu. Bohužel, taková byla realita - nebo podobnost čistě náhodná?

Magriva
06.01.2018

Po 1. dílu, který mě doslova přikoval k zemi, jsem čekala, jaké bude pokračování. Bylo dobré, ale originalitu prvního nepředčilo. Nechyběla syrová líčení, psychologický vývoj Michala Harvana, zákulisí politiky, vnímání dění očima nezasvěcených, jak je důležitá moc médií, způsob podání informací druhým a jak je snadné ostatní přesvědčit o správnosti svého konání, i když se chováte stejně hnusně jako ti zlí. Nicméně pokračování mě až tak nezasáhlo a trochu se vše točilo v kruhu.

Poluch
19.10.2017

80%. Na predchádzajúcu knihu to nemalo, nebolo to zle, ale do deja má nevtiahla tak, ako prvá časť. Ale je to opäť nadpriemer a myslím, že tieto dve knihy sú geniálne i keď v druhej časti moje zaujatie príbehom klesalo. VTM 1 i 2 u mňa Karikov vrchol tvorby.

Aduska81
12.09.2017

Druhý díl, který nebyl až tak syrový, jako ten první, ale nezklamal. Určitě doporučuji k přečtení.

beran25
19.08.2016

O něco lepší prvního dílu, sexu a násilí pořád dost ...

Strach
Strach