V rytmu charlestonu

V rytmu charlestonu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44588/bmid_v-rytmu-charlestonu-Nry-44588.jpg 4 266 72

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník. Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel. Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Twenties Girl , 2009

alekis
02.06.2023 2 z 5

I známá a oblíbená autorka nemusí mít pokaždé svůj den... což?
Že tohle vůbec někdo vydal a že já jsem to přečetla až do konce...

Petra-1
11.11.2022 4 z 5

Chtěla jsem pohodové a nenáročné čtení a přesně to se mi dostalo. Kniha má i lehce detektivní zápletku a vtipnou hlavní hrdinku.

Kaduri
08.10.2022 5 z 5

No, tak toto bol moc fajn:).
Hlavná hrdinka Lara nemá práve najšťastnejšie obdobie. Rozišiel sa s ňou priateľ. V práci je to čistá katastrofa. A ešte sa musí trmácať na pohreb 105-ročnej pratety, ktorú vlastne vôbec nepoznala.
Až na to... že prateta Sadie tak úplne neodišla. Je to duch. Pátra po svojom stratenom náhrdelníku. A jediný človek, kto s ňou dokáže komunikovať, je Lara...
Jedná sa o vtipné romantické čítanie s originálnou zápletkou. Niektoré scény boli už dohnané ad absurdum, ale nikdy to nepresiahlo únosnú mieru. Hlavne zo začiatku som sa schuti zasmiala. A neskôr... to bol moc pekný príbeh.
V rámci žánru hodnotím za 5.
Len jedna výhrada - knižka by si zaslúžila aktuálnejšiu, modernejšiu obálku.

Alienn
07.04.2022 5 z 5

Od této autorky a jejích knih čekám vždy jediné - nenáročnou, pohodovou a odpočinkovou četbu. A toho se mi dostalo i v tomto případě. Za mě doporučuji.

pollyn
09.12.2021 3 z 5

První polovina byla hodně hodně bláznivá. Dala mi zabrat. Ale druhá půlka? Paráda :) Od srdce jsem se nasmála :)

marcus0379
24.04.2021 5 z 5

dobrá kniha, zábavnější než Láska na zavolanou.
Jako "podobná" kniha se mi objevili Ptáci v trní. zajímalo by mě, ja by Ptáci vypadali, kdyby hlavní hrdinka byla duch.

Jezali
01.01.2021 3 z 5

Opět fajn příjemná kniha od této autorky.

babystar
19.03.2020 3 z 5

Knihu jsem četla na základě doporučení v databázi, a tak splnila i jednu z podmínek čtenářské výzvy. Aniž jsem to tušila, tak kniha začíná i končí pohřbem. Ovšem přečíst ji, bylo pro mne učiněné trápení. Nemám nic proti duchařským knihám, ale Sadie mne vyloženě štvala, Tora mi přišla zamindrákovaná a ještě k tomu "stalkerka". Asi jsem v dnešní době koronaviru neměla náladu na pěstování všeobjímajících mezilidských vztahů po vzoru hollywoodských filmů. Ach jo!

pip11
07.01.2020 5 z 5

Báječně zábavná kniha, veselá a srdečná. Příběh se odehrává v Londýně a začíná a končí pohřbem. Hlavní postavy Laru a její pratetu Sadie jsem si velmi snadno oblíbila. Duch pratety je vážně ,,číslo“ a Lara se ji snaží splnit poslední přání. Příběh je skvěle napsaný a moc jsem si ho užila.

Danouschka
14.12.2019

Podle mě nejlepší kniha od této autorky . Moc bych si přála vidět ji zfilmovanou

Kudík
16.09.2019 5 z 5

To teda byla jízda. :) Jedná se mé první setkání s autorkou, ale musím říct, že jsem se při čtení dobře bavila. Několikrát jsem se zasmála a párkrát jsem se až styděla a říkala si, že tohle hlavní hrdinka Lara neudělá.
Líbil se mi vývoj Lary, ať už v osobním nebo pracovním životě. A to co byla ochotná dobrovolně udělat pro pratetičku Sadie, anebo prateta pro Laru (např. pozvánka Eda na schůzku, výuka charlestonu, šmíring Joshe, vystoupení Mega Lary .....). Závěr je očekávaný, a také důstojný s jasným poselstvím. Přečteno za den. Doporučuji a KUPŘEDU. ;)

cukrovka
08.09.2019 4 z 5

Začátek byl nudný a pomalý. Lara i Sadie mi občas lezly hodně na nervy. V druhé půlce se příběh rozjel a stal se vtipným a zajímavým.

cibulka 8
07.08.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od Sophie. Jako první jsem četla Lásku na zavolanou a ta se mi líbila víc. Tady mi to někdy už přišlo přehnané. Ale i tak jsem četla jedním dechem.

Kukicka
13.06.2019 3 z 5

Toto byla nejztrestenejsi kniha jakou jsem kdy cetla. Byly pasaze, kdy jsem se smala tak, az jsem chrochtala a byly chvile kdy jsem se uplne stydela misto hlavni hrdinky a rikala si neeee, to neudela :-D

Gallaxy
17.03.2019

Zatím asi nejlepší kniha, kterou jsme od autorky četla. Některé pasáže sice ztřeštěné, ale příběh měl správnou gradaci, vyvrcholení i závěr :) Jen škoda, že Ed nedostal více prostoru.

jana79
24.02.2019 5 z 5

Moc pekna knizka od moji oblibene autorky

Teresita
10.10.2018 4 z 5

Čtivá oddechovka s prvky nadpřirozena. Zajíměvě vykresleny některé charaktery, pěkný konec.

Aquagirl
06.10.2018 5 z 5

První zhruba třetinu knížky jsem byla trochu v rozpacích. Sadie mi lezla na nervy takovým způsobem, že jsem skoro přemýšlela, jestli tu knihu neodložím... A naštěstí neodložila :-) Protože ten příběh je jedním slovem úžasný. Vtipný, dojemný, s krásným poselstvím. A nutí člověka zamyslet se nad některými věcmi. Na konci mi ukápla nejedna slza.

iiiccc
23.08.2018 4 z 5

Skvělé propojení nadpřirozena a reality do oddechového počteníčka. Sadie byla tak kouzelná, až mi občas přišlo líto, že se nepřisála na mě :D

Bassetka
29.01.2018 5 z 5

Pro me nejhezci a nejctivejsi kniha od teto autorky. Pekny pribeh a uzasna oddechovka na dovolenou.