V rytmu charlestonu

V rytmu charlestonu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44588/bmid_v-rytmu-charlestonu-Nry-44588.jpg 4 266 72

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník. Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel. Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Twenties Girl , 2009

vikaa
25.09.2012 4 z 5

Musím říct,že zpočátku mě knížka moc neoslovila. Jak jsem se ale víc začetla,tak mě příběh zaujal natolik, že jsem četla a četla. Mám ráda autorčin humor,který je patrný ve všech jejích dílech.

Kačík
18.09.2012 4 z 5

Moc pěkná knížky, i když mě začala bavit asi až od 2.třetiny. Ze začátku nebyla příliš zajímavá. Pak jsem ji ale hltala a měla jsem ji dočtenou v krátkém čase. Vřele doporučuji. Je to pěkné počtení :-)

HoneyMM
01.09.2012 5 z 5

Zatím poslední knížka od Sophie, kterou jsem přečetla a ani tahle mě nezklamala. Vozila jsem jí sebou všude. Příběh mě strhnul a já se nedokázala odtrhnout. Každému vřele doporučuju její přečtení, protože i když podle popisku nevypadá, čtení je to krásné! ;)

terreza
22.08.2012 4 z 5

Super knížka :-) Vtipná, nápaditá..

Cleo De Nile
09.02.2012 5 z 5

Nemám slov, jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Občas to bylo velmi vtipné, nejvíc mě asi pobavila scéna s taxíkem. "Máte rok spoždění...." Na druhou stranu, kniha měla i svou smutnou stránku. Spoiler - Hrozně moc jsem si Sadii oblíbila a i když jsem tušila, jak to dopadne, pořád jsem tak nějak doufala, že neodejde, nebo se alespoň vrátí...

jasmína
01.02.2012 5 z 5

Kniha bezva, humorná, skvěle napsaná, to se Kinselly opravdu hodně povedlo !!

netty.vanity
19.01.2012 2 z 5

Není to tak špatné, ale já jsem bohužel trochu náročnější, co se hlavně hlavní postavy týče. Pokud mě nezaujme, nemá knížka šanci ode mě dostat slušné hodnocení a tady bohužel příběh vyprávěla dívka (nebo žena?), která rozumově zamrzla na patnácti letech. Kdyby se nezmiňovala o tom, že založila firmu, opravdu bych celý příběh považovala za nějaký teenagerovský deníček. Nemám nic proti praštěnosti, ale tady už to bylo opravdu na hranici.Nevím,třeba to jen bylo špatným překladem (u toho věčně opakovaného slova "Jakože"jsem musela zatínat zuby).. Sophie určitě umí psát, v tom jsem se snad nezmýlila,ale tady mě zklamala a myslím,že by duchařinu už raději psát neměla.Zdejší duch Sadie mě zezačátku vyloženě štval,ale je pravda,že ke konci mě dojalo,že odešel.Našly se tu vtipné situace,ale zkrátka..jsem z celé knížky docela na rozpacích.

Christie
27.08.2011 5 z 5

Krásně napsaná, oddechová knížka. Příběh je velmi zajímavý (zajímavější než podle popisu) a poutavý. Rozhodně doporučuju! :)

bookcase
26.08.2011 5 z 5

Další z vtipně napsaných románů Sophie Kinselly. Umí, holka, umí :)

-Lenicka-
16.05.2011 5 z 5

Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka! Všechny knížky od ní jsou super! :-)
Tato knížka je možná o něčem trochu jiném než ty předešlé, ale stejně je skvělá a můžu jí všem doporučit! :-)

martinkaLLL
15.04.2011 5 z 5

Výborná kniha, při které se uvolníte a zasmějete se od srdce :o)

AnnL
04.03.2011 4 z 5

skvělá knížka, jako vždy mě Sophie Kinsella nezklamala, ale pobavila a rozesmála ;o)