V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208328/bmid_v-ringu-208328.jpg 4 954 189

V ringu série

Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu. Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Real , 2013

susinka
19.02.2017 2 z 5

Tak tohle mě moc nenadchlo, pořád ho jen obdivovala a i mi vadila výbušná povaha Remiho.
I druhou jsem četla, ale nedočetla.

Karin_Kim55
07.02.2017 2 z 5

Mám chuť tuto knihu zahodit. Upřímně mě vůbec nebaví. Čekala jsem něco úžasného, dle komentářů, ale tohle je opravdu pro nenáročné čtenáře, kteří nad tím nijak neuvažují.
Hrozně se mi líbil ten nápad - on boxer a ona jeho fyzioterapeutka - pak se z ní vyklube malá puberťačka, která je udělaná jen z toho, že se na ní podíval.
Rozhodně jsem očekávala něco víc. V knihkupectví jsem si přečetla první dvě strany a zalíbilo se mi to, nakonec mě to vážně zklamalo. (Ještě že byla ve slevě, jinak bych ji asi musela jít vrátit.) Na nějakou chvíli ji odložím, nemám tušení zda se k ní opět vrátím a konec mě donutí změnit názor.
Ted jsem si uvědomila, že je to tak trochu jako parodie na Krásná katastrofa (Jamie McGuire). Podobné profese a prostředí.
Je možné, že když jsem si přečetla celou sérii Bratrstvo černé dýky, které je kvalitně napsané, autorka očividně ví, o čem píše, nejsou to jen samé zamilované řečičky o tom, jak ona ho chce a on chce jí.
Rozhodně tuto knihu nedoporučuji. Když mě kniha nezaujme ani v půlce (pokračovat v četbě je akorát utrpení), tak je něco špatně.

janelka2
29.01.2017 4 z 5

Knížka se mi fakt líbila.Seper námět.Hlavní hrdinové sympatičtí.Jediné co mi vadilo bylo neustále se opakující popisy nadrženosti hlavní hrdinky.A pak dlouhosáhlé popisy sexu.Ale další díl si přečtu, jsem zvědavá co bude dál.

Adelaine.adel
06.01.2017

Musím říct,že toto je ta nejstupidnějši kniha kterou jsem četla. Vubec nechapu proč má tak dobré hodnoceni! Ze začátku to vypadalo celkem slibně,ale potom? Chování hlavní hrdinky mi vadilo asi ze všeho nejvíc.Jednoduše byla hloupá! Popisovaní jejich pocitů stálo také za nic.Všechno je jasné hned od záčátku.Většina "scének" byla nudná! A zápletka? Dost slabá. Vůbec nechápu pro koho má být tato kniha určena. Jestli pro nějáké malé puberťačky? Každopádně ji vůbec nedoporučuji.

Adi.h
28.11.2016 2 z 5

Přišlo mi to jako ztráta času. Podle hodnocení jsem nečekala, že to bude tak povrchní, prvoplánové, nereálné. Nebavilo mě to číst, nelíbily se mi hlavní postavy a celkově, jak je kniha napsaná.

cukrovka
07.09.2016 4 z 5

Příjemné čtení, ale občas mi vadily některé slovní obraty a neustále se opakující popis nadrženosti hlavní hrdinky. Remy byl zajímavý i přes své majetnické sklony. Oceňuji, že je zde i závažnější téma - bipolární porucha.

beruzzka
16.08.2016 1 z 5

Tohle byla vážně chyba a nechapu, proc ma kniha tak dobre hodnocení. Radeji pisi komentar hned po precteni, protoze za dva dny mi tento stupidni pribeh splyne se vsemi podobnymi.
Vse zacina relativne dobre, jako Krasna katastrofa, na zapase. Ale zbytek je proste jedna naivni blbost za druhou.
Jako vzdy je ona pitoma a on sexy a bohaty a i pres to ji chce. Autorka se asi snazila priblizit ctenarkam, jine nez ty pitome tuto knihu neoceni.
Zapletka je tak jasna az to neni hezke. Jestli cekate nejaky, aspon jeden boze!!!, monent prekvapeni tak se nedockate. Vse je jasne a hned na konci knihy vas ceka happy end, coz he dobre, kdyby to koncilo otevrene, jako ze by melo, kdyz bude dalsi dil, stejne bych dal necetla.
Sexualni sceny jsou nuda a to jak se Brook celou dobu rozplyva nad jeho telem je snad jeste nudnejsi.
Kdyby vas protahovany konec, kdy asi 3x znovu vysvetluji co ze se stalo a jak moc se miluji nudil, klidne to preskocte, uz se tam nic nestane.

Dindi
13.07.2016 2 z 5

Už nikdy víc... Stupidnější knihu jsem snad nečetla. Hlavní hrdinku bych pleskla snad pokaždé, když škemrala o sex. Ani jednu postavu jsem si nedokázala oblíbit a nebýt alespoň trochu přijatelného konce, dám jednu hvězdičku.

Baraliska
25.06.2016 5 z 5

Knížka, kterou jsem si zamilovala hned na první pohled.

kumibo
19.05.2016 5 z 5

Úžasná kombinace undergroundu s psychickou poruchou. Remy byl úžasný jak v modří tak i v černi. Brooks jako odepsaná sportovkyně byla též úžasná, ale možná okolo té její nevydařené kariéry to mohla spisovatelka trochu okořenit. Mojí nejoblíbenější části je asi jejich společný trénink. Knihu vřele doporučuji.

SelkaNika
09.03.2016 3 z 5

Pohádka s příměsí psychické poruchy a sexu s předvídatelným, ale zajímavým koncem. Nebylo to špatné, ale nebyla to ani pecka. Musím ale ocenit propojení knihy s hudbou, a některé vtipné pasáže, které aspoň nachvíli přebili jednostranné úvahy hlavní hrdinky.

esussi
01.02.2016 2 z 5

On potřebuje psychologa, ona potřebuje sex. A abych nezapomněla, jsou si předurčení k věčné lásce. Ohrané a předvídatelné, ale číst se to dá.

Yana-66
03.01.2016 5 z 5

Nedávno jsem viděla film Bojovník a možná právě proto jsem knížku četla s takovým zájmem. Krásný příběh, občas rozčilující, ale romantický :-)

anetsmiskova
27.12.2015 3 z 5

Dobrá kniha s dobrým nápadem. Příběh se dá přečíst jedním dechem, oddalování sexu má jisté kouzlo a tendenci vytvářet napjatou atmosféru, ale osobně mi vadila předvídatelnost děje a hlavní hrdinka, která se pokaždé 'roztekla' jen svého hrdinu viděla. Pak se také zdálo, že její myšlenky uvízly na jednom políčku a motaly se pořád dokola. Trochu jsem se pozastavila i nad chováním Brooke na konci knihy, ale v souhrnu mám z příběhu dobrý dojem a nelituji času, který jsem věnovala jejímu přečtení.

evelýny
01.12.2015 3 z 5

Po přečtení tohoto příběhu mám rozporuplné pocity. V knize jsou velmi pěkné a někdy i vtipné pasáže střídány stále se opakujícími "nablblými" úvahami hlavní hrdinky, které mě doslava nutily přeskakovat text. Možná záměrem spisovatelky bylo tímto způsobem demonstrovat zoufalou situaci Bruuke.O boxu nic nevím, ale o bipolární poruše vím dost z vlastní zkušenosti. Toto téma je velmi závažné na to, aby se k němu přistupovalo naivním a tudíž velmi zkreslujícím způsobem. Za postavu Remingtona - která je velmi zdařile nastíněna - a za čtivost některých pasáží dávám 3*.

Klarv
18.09.2015 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem od ní něco víc. Podle ohlasů to měla být bomba a já uchvácena nebyla. Někdy jsem přečetla jen dvě strany a šla spát a vůbec mi to nevadilo, že nevím, jak příběh pokračuje. Velká část knihy mi přišla, že je jen o tom sexu. Remi vyvádí kvůli blbině,... Nevím no, co si o tom myslet.

Haňulec
10.09.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, prostě jsem se od ní nedokázala odtrhnout. V knize najdete jak lásku, tak romantiku, ale i bolest a strach. Kniha je velmi pěkná, ale pokud se chcete dozvědět, jak bude příběh pokračovat, tak neváhejte si přečíst jak tuto knihu, tak i druhý díl. :-)

Chaos
06.06.2015 3 z 5

Moc romantiky,moc vzdechů a od třetiny snad opáčko toho co bylo na začátku.Četlo se to velmi pěkně,jenže pořád a to samé dokola,dokola.
Navíc jsem opět natrefil na knihu,která má zase velice špatný nadpis - v Ringu se velikán oběvil snad 3x celkem na dvouch stranách z 307 stránek, což zklamání rozhodně přišlo.
Když jsem si knihu půjčoval,myslel jsem na rány pěstí a strhující,pohlcující děj - tu se nic nedělo.

zuzipol
08.05.2015 3 z 5

Docela fajn knížka ale to neustálé oddalování sexu už i mě samou frustrovalo....

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Kniha mě docela zaujmula a příběh taky nebyl špatný.
Občas jsem sice nedokázala pochopit Remyho, ale to mi nezabránilo v tom, abych knihu odložila. Naopak. Pořád jsem četla dál a dál, až jsem přečetla celou knihu a s chutí se vrhla na další díl.
Akorát ta blbka Nora mě tam neskutečně vytáčela. Nechápu, že ONA je sestra Brook.
No nic... Poslední poznámka ke knize. Odemě je to zasloužených 5* a doporučení :).