V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208328/bmid_v-ringu-208328.jpg 4 954 189

V ringu série

Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu. Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

Real , 2013

margitka13
01.10.2019

Úprimne neviem čo by som k tomuto dodala.
Nedočítala som to a pravdepodobne ani nezačnem ďalšie časti.
Niekomu to možno sadlo ale ja som tam nevidela skoro nič okrem naťahovania celého príbehu. Chýbal mi lepší dej, napätie.... a množstvo ďalších vecí ktoré patria dobrému príbehu.
Autorka si podľa mňa dala veľmi málo záležať na na celej spojitosti.
Bolo to také rozhádzané, neucelené. Vážne som to chcela dočítať ale jediné napätie čo ma držalo v tejto knihe bolo čakanie na ich prvý sex.
A potom bum. NIČ.

Cometka
27.09.2019 3 z 5

Knížka se rychle čte, ale těžko uvěřit, jak se na první pohled hned oba chtěli. Jako oddychovka ano, ale nějaké hlubší poselství v tom vážně nehledejte. Četla jsem mnohem lepší knížky, které jsou nazvané erotickou literaturou, tohle bylo tak přitažené za vlasy, že doufám v logičtejší druhý díl.

JanickaP
26.09.2019 4 z 5

Zajimava knizka. Cetla se snadno a dej byl zajimavy, jen se tam pomerne casto opakovaly vyrazy a slova.

Schalli
02.09.2019 3 z 5

Řekla bych, že tohle setkání je hodně nepravděpodobné a trochu přitažené za vlasy. Pasáže o tom "jak moc ho chce" se až moc opakují. Připomíná mi to 50 odstínů...

baruska6061
21.08.2019 5 z 5

Vracím se k té knize zas a znovu. Doporučuji!

Evka3814
24.07.2019 5 z 5

K této sérii jsem se po nějaké době co jsem ji četla vrátila,abych si ji oživila. KONEČNĚ jsme se dočkali pokračování a že už se nemůžu dočkat :))) Opět jsem si to maximálně užívala

Izabell
21.07.2019 2 z 5

Kdyby se vynechal všechne ten sex, tak by byl děj možná tak na dvě kapitoly? Přitom to mohlo být tááák pěkný a zajímavý.... škoda no.. všeho moc škodí

Ewwe
21.07.2019 4 z 5

Už podle popisu jsem si říkala, že to bude určitě fajn kniha a těšila jsem se, že je to celá série. Ale, hned po pár stránkách jsem myslela, že knihu odložím a tuhle sérii číst prostě nebudu. Remy mi přišel ze začátku jako buran a Brook hysterka. Každopádně čím dál jsem četla, tak jsem knize přicházela na chuť. Ta syrovost, umanutost a naléhavost do sebe zapadala jako jako skládačka a pochopila jsem, proč se tak Remy chová. Některé pocity jsou tam až zbytečně popsaný a stálé opakování toho, jak Brook se zranila, mi celkem už vadilo. Bylo tam i cítit, jak je Brook ještě nezkušená a nevyspělá. Nicméně, příběh to byl opravdu zajímavý, jak dvě pošramocené duše našli společnou cestu. Uvidím, co další díl :)

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Ze začátku jsem tomu moc nedávala, vzhledem ke stylu psaní... ale panebože to bylo něco.
Má to spoustu much, spoustu věcí, co je zbytečných a otravných.
Je tam opravdu až příliš sexu a taky popsaných pocitů.
Ale ta syrovost, naléhavost, láska, ochrannářské pudy, majetnickost... všechno tohle čiší z Remyho na sto kilometrů a já to miluju!!!
Tohle je rozhodně moc povedený díl. Těším se na další.

Mellisek
04.04.2019 3 z 5

Jsem zvyklá na trochu hlubší obsah knih s touto tématikou. A měla jsem problém se do toho začíst - nic méně pak se četla sama. Kniha - velice zajímavá zápletka oproti klasika šéf a otravná sekretářka :D ... trochu jednoduché psaní, přímé a bez okolků. Uvidíme jak si povedou další díly.

happy19
16.03.2019 5 z 5

Tak to byl uragááán emocí!!
Miluji tu knihu:-*!!!

stanina1
16.03.2019 4 z 5

Čtiva, lechtivá a psychologická, prostě fajn.

uminaa
04.03.2019 3 z 5

POZOR, trošku SPOILEROV! Kniha sa mi páčila TAKMER do konca. Brooke ma trošku naštvala už tým, že sa neotočila na päte, keď uvidela Škorpióna v reštaurácii, kde sa mala stretnúť s Norou, no predýchala som to. Ale to, ako sa zachovala voči Remymu po finále?! Je to podľa mňa sebecká mrcha. On pre ňu doslova všetko zahodil! A ona? Nebola ani natoľko lojálna, aby pri ňom stála v najťažších chvíľach, keď bol na tom naozaj zle. Príbeh bol naozaj skvelý, ale z hlavnej ženskej postavy som bola neskutočne sklamaná  Ale knihy sú aj o vyvolávaní pocitov – nie iba tých pozitívnych.

HelTre
20.02.2019 5 z 5

Já tu knihu miluju. Přečetla jsem ji za 2 dny. Hlavní hrdinové jsou úžasní.

lacey
28.01.2019

Nie, nie, nie a ešte raz nie!
Absolútne nerozumiem čo som to práve čítala.
Ak si to zhrnieme, tak sú obe postavy vykreslené dosť plytko.
On - psychická porucha, ktorá ho rozdeľuje na dobrého a zlého (svetlé a tmavé dni). Obrovský a neporaziteľný.
Ona - zranená životom, vlastne neverí na lásku a jediné na čo celý život čakala je on, aby to mohol zmeniť.
Pridajme k tomu ešte kopec nereálnej drámy (napr. ako Remington po tom, ako mu jeho tým pichne sedatíva vyšuká desiatky šlapiek, alebo ako sa malé a slabé dievča rozhodne zachraňovať svoju sestru tak, že pobozká tetovanie Remingtonoveho nepriateľa) a máme tu pátos, ktorý nestojí za to, aby si ho niekto prečítal.
Rozumiem, že Remy bol chorý, ale to mu nedáva právo chovať sa ako majetnícky neandrtálec. Navyše by niektoré postavy za polovicu svojich činov už dávno sedeli v base.
Navyše je kniha plná siahodlhých opisov o tom, ako hlavná hrdinka Remyho miluje, ale je vlastne nebezpečný a trhá ju zvnútra a potom ešte dlhšie opisy sexu, ktoré sú skoro neustále rovnaké.
Ďakujem, už viac si neprosím.
Prvé tri knihy prvej série som prečítala za jedeň deň a považujem to za jeden stratený deň v mojom živote.
Nikdy viac.
Toto sú presne tie knihy, ktoré dievčatám dávajú falošné nádeje o vzťahoch a budúcnosti. Verte mi, keď budete staršie, to posledné čo budete chcieť bude muž, ktorý rozbije celú hotelovú izbu iba pre to, že vás nevie nájsť.
Maličké plus má kniha za originálny nápad zasadenia deja do prostredia undergroundového boxu, ktorému sa ale aj tak nevenuje dosť natoľko, aby si o ňom čitateľ vytvoril nejakú predstavu, takže plus za nápad hneď neguje mínus za prínos. Už dlho som nebola knihou tak sklamaná.

kalinka99
07.12.2018 5 z 5

Originální námět na knihu. Pěkně se četla a postavy byly sympatické.

Janicga88
22.07.2018 5 z 5

kniha se mi moc líbila, hlavně boj s nemoci.

lenochod6
28.04.2018 3 z 5

Možná už jsem přečetla tolik podobných knih, že mě to už neoslovuje, ale jsem trochu zklamaná. Čekala jsem více. Ale prakticky se hodně věcí opakovalo a i když jsem si to užila, asi jsem čekala lepší vyprávěčský styl a lepší zápletku.

ketvin
19.04.2018 5 z 5

Skvělá kniha.

Remy je naprosto originální knižní postava, se kterou si autorka úžasně vyhrála. Od začátku ho člověk zbožňuje a jen doufá, že bude "v pohodě".
Brooke je na jednu stranu také skvělá, statečná, vášnivá, milující, citlivá...na druhou stranu jsem z ní celé 2 knihy, 1. i 2. díl, měla smíšené pocity, co se týče "pravosti". Normálně člověk pozná, že jedna postava miluje druhou a je pro ni schopná čehokoliv (viz. 4. díl), ale z Brooke jsem celou dobu cítila, že klidně odejde a v druhém díle jsem se rovněž bála, že to nějak podělá "nevírou" v Remyho. Prostě byla jiná, než obdobné hrdinky.
Dohromady však hrdinové tvořili skvostné duo :) Všechny 3 díly, jež se jim věnují, byly skvělé, ale tomu prvnímu se rovnat nemohly.
Oceňuji nápad s bipolární poruchou, černotou, fyzioterapií...prostě mělo to mnoho super chvil.
Na prvním díle se mi nejvíce líbily části, kdy se Remy mění kvůli bipolaritě a jak se s tím potýká Brooke a tým. Závěr je extrémně emotivní, skvěle napsaný, dlouhý, propracovaný a vlastně až ubíjející, když si člověk uvědomí, jak Brooke totálně zklamala, ale on ji i přesto miluje nadevše.

Super série...

Ninde
18.04.2018 5 z 5

Další super bomba.Knihu jsem si zamilovala od první kapitoly,prostě úžasný.:)