V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184154/bmid_v-ringu-kWV-184154.jpg 4 954 189

V ringu série

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Real , 2013

genikuxik
23.05.2020 1 z 5

Naprosto nechápu, jak tato kniha může mít tak dobré hodnocení. Za mě naprostá katastrofa, přeskakovala jsem řádky a někdy i stránky. Dialogy jako z telenovely Esmeralda, žádná zajímavá zápletka a celé to připomínalo sloh 15 leté dívky. Něco tak špatného jsem už nečetla dlouho.

tynka65
28.04.2020 3 z 5

Do poloviny to bylo vážně dobré a pak ještě poslední dvě kapitoly. To mezi tím bylo stále se opakující vzdycháni nad Remiho sexy tělem... Druhý díl si určitě přečtu, ale žádné zázraky nečekám. Tak třeba mě mile překvapí.

lightka
23.04.2020 4 z 5

Oceňuju oživení příběhu pomocí písní. Při čtení jsem vždy četla třetí díl série z pohledu Remyho, abych rovnou měla odezvu druhé strany (ano, vím jak dopadne). Byla bych raději, kdyby příběh byl psaný rovnou z obou stran a nebyl Remy zvlášť, proto hvězda dolů.

Petraj365
20.04.2020 5 z 5

Bylo to vážně super. Přečteno za jedno odpoledne. Chtěla bych další pokračování Šance a Remi, ale bohužel nejsou k sehnání :-(

Myška43
19.04.2020 5 z 5

Super kniha, Remy mě naprosto uchvátil, Brooke obdivu za její sílu a lásku a souhlasím, že s poslechem playlistu, byl pro mě příběh reálnější a více jsem si ho užívala.

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Pan boxer mě moc nadchl, takže ano, plný počet a doporučuji přečtení :-)

Thalin
29.03.2020 2 z 5

Od momentu, kdy se ti dva víc sblížili to bylo jen samé "Remy je úžasný, dokonalý, břišáky sem, břišáky tam, vlhnu až za ušima, řekni že jsi moje ..." atd. A děj vlastně nulový. Od knihy s takovým hodnocením jsem čekala teda víc, než něco, co by vyplodila i patnáctka, která se snaží o sexuální povídku.
V podstatě naprosto nezáživné. Z ní se stane naivní husička, co by skočila i do sopky, kdyby to po ní chtěl, hlavně že by jí předtím přefikl a on byl chlap s nulovou osobností, zato egem až na půdu. Jeho poruchu v potaz neberu, to autorka taky nezvládla.
To téma mě zaujalo, proto jsem to začala číst. Ráda čtu o takových věcech, sleduju vývoj postav, jak se spisovatel šťourá v jejich psychice, ale tady nic takového nebylo. Jen agresivní výlevy a sex, nic víc.
Zkusila jsem i druhý díl. Po třicet stránkách neustálého vzdychání, jak je Remy super a nezáživného souložení, kde se jak v padesáti odstínech šedi pořád opakovalo to samé, jsem to vzdala. Prostě nuda, absolutně to nemá žádnou hloubku. Přitom se z toho tématu dalo vyždímat fakt dost.

petulkapeta
28.03.2020 5 z 5

Proste úžasná kniha..fakt skvělá nemam slov..a kdyz jsi k tomu pouštíte ještě ty pisnicky..

Majka1979
21.03.2020 5 z 5

Pre mňa veľmi pekný príbeh a už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré mám nachystané :)

jinbr
24.02.2020 4 z 5

Příběh dobrý, i s odkazem na problémy bipolární poruchy. Ale mohlo to být méně rozvláčné, ke konci už to potom trochu unavovalo.

Market = )
15.02.2020 4 z 5

Myslím že ve svém žánru lepší průměr. Místy mi přišlo líčení trochu melodramaticky přehnané (rozumíme si - přehnané i na tu přehnanost, kvůli které tyhle knížky čteme :-D), ale ne extra přihlouplé. Čtivé a s príma postavami.

Gi-Gi
15.02.2020 1 z 5

tak tady musím říct, že mě kniha nezaujala, příběh je v knize popsán, v lepším případě, na 50% stránek, jinak je tam skvělé popsáno jak se souloží a komu kde co vlhne. Mám ráda romantické romány, ale tohle na mě bylo fakt moc

Shaki
26.01.2020 5 z 5

Kdo má rád zamilované knížky, tahle je určitě pro něj. Kouzelné na ní je hlavně nepřetržité napětí. Rozhodně přes všechnu tu vášeň a lásku není přeslazená, alespoň podle mne. Postavy jsou taky vyvedleny velmi živě. Autorka si na nich dala opravdu záležet. Myšlenkové pochody a emoce hlavní hrdinky jsou podmanivé. Jsem zvědavá na pokračování.

oresvo
26.12.2019 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Četlo se to jedním dechem, takovýho boxera bych brala taky i s jeho temnou stránkou ????. Od začátku do konce mě knížka bavila.

Toledo
28.11.2019 5 z 5

Paradni cteni ! Po dlouhe dobe me kniha s podobnym tematem opravdu bavila. Precteno jednim dechem a tesim se na dalsi dil.

Ivet1990
11.11.2019 5 z 5

Na to, že jsem se této sérii vyhýbala tak jsem si první díl úžila. Bála jsem se, že to bude víc jako kniha Krásná katastrofa, která mě moc nezaujala. Jsem velmi mile překvapena a jdu na další díl

Katka7922
12.10.2019 5 z 5

Tak tohle byl prostě URAGÁÁÁÁÁN. Vůbec, ale jako že vůbec netuším proč jsem se téhle sérii do teď vyhýbala.
Celá kniha je prostě klišé, ale tak krásné a přitom brutální až se mi z toho svíral žaludek.
Ten poslední boj mi zvedal žaludek stejně jako Brooke, ale vzhledem k tomu že už mám pár knih přečtených :-) tak jsem důvod prostě věděla. Jen jsem se modlila, aby Remy přežil bez úhony.
Zamilovala jsem se do jeho modré verze a zbožňuji černou verzi.
Trošku mi v knize vadilo časté opakování stejných frází, ale stejně jsem prostě musela dát 5 hvězdiček, protože Remy ani Brooke by si jiné hodnocení nezasloužili.
Poprvé jsem si poslechla písničku Iris a úplně mě dostala. Použít písničky místo slov je prostě dokonalý nápad.

Tesset
10.10.2019 1 z 5

No opět jedna z těch nudných lovestory. Zaujalo mě téma - prostředí boxu a psychická porucha. I začátek se ještě dal, ale pak se z toho stal brak. Brooke jako naivní husička, neustále popisy jak je Remy úžasný, jaké má dokonalé tělo, jak je z něho hotová, bla bla bla... Remy, který začíná jako sebevědomý drsňák, má pak na mě až moc srdceryvných výlevů. Brooke, která tvrdí, jak ho nikdy neopustí, uteče při první epizodě (samozřejmě chápu, že to musí být masakr, ale i tak). Za mě naprosto nereálné a hlavně to opěvovaní Remy, neustálý sex, který by už ani fyzicky nebyl možný, mi zhnusil příběh, který měl dobrý nápad. No nic. Pročtu se dalšími díly, jsem totiž zvědavá na ty, kde vystupují jiné postavy - taky z nich autorka udělala takové ehm taky je udělala takové? Jdu to zjistit.

Khira
06.10.2019 5 z 5

Paráda. Prečo? Lebo to je kombinácia dvoch postáv. Rocky Balboa a Yuri Boyka. Ano, telo ako Yuri - fakt som si ho tak celú knihu predstavovala. Odhodlanie ako Rocky. A srdce ich oboch. Na tomto som ja vyrastala. A povedzme si co je viac sexy ako silný, smrtiaci muž, ktorý sa roztopí ako maslo kvôli zene a láske? Asi nič. Nenechá to vo vás asi hlboký dojem, nevezmete si z toho ziadne ponaučenie. Ale ta surovost Remyho duše a tela tak nejako vo vás ostane. Minimálne vo mne určite.

Etule
03.10.2019 3 z 5

Bohužel musím konstatovat, že jsem knihu dočítala na sílu. Posledních sto stránek mě bohužel vůbec nebavilo. Zmizelo to napětí mezi nimi, když na to konečně vlítli. Od chvíle, kdy šla Brooke za Škorpiónem to bylo předvídatelné až to bolelo. Celkem by se mi líbil příběh Rileyho. Nevím jestli budu číst další díly. Nejraději bych přeskočila k tomu, kde už není Brooke a Remy.