V podsvětí

V podsvětí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232426/bmid_v-ringu-v-podsveti-OuT-232426.jpg 4 528 69

V ringu série

Milenec, přítel, ochránce – Greyson King je vším, co si kdy Melanie od muže přála. Díky němu se cítí naživu, díky němu má pocit, že konečně něco znamená. Greyson ale příliš často mizí na celé dny bez jediného slova vysvětlení. Když je s ní, říká, že jí nepřinese nic dobrého. Když zmizí, její srdce krvácí. Melanie odhaluje svět plný lží, temnoty a tajemství, který se před ní Greyson snaží ukrýt, a zjistí, že jejich první setkání za oné deštivé noci nejspíš vůbec nebyla náhoda. Jediný, kdo ji dokáže ochránit, je Greyson – muž, před kterým by měla utéct. Muž, který ji může zničit. Muž, kterého se obávají i v podsvětí…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Roque , 2014

jinbr
27.02.2020 5 z 5

Tento díl byl moc pěkný, zasahoval do prostředí organizování zápasů a sázek, ale byl to přeci jen svůj samostatný příběh. To zase také nebylo na škodu. Grey i Mel se mi líbili.

Ivet1990
16.11.2019 5 z 5

Tak tento díl jsem doslova hltala.... Tento díl byl zatím nejlepší... Byla to vážně jízda.

Katka7922
28.10.2019 4 z 5

Od prvního dílu jsem závislá na Uragánovi, takže mi tam prostě chyběl, hlavně ze začátku než jsem se začetla. :-)
Když se příběh rozjel tak už jsem vnímala jen dvojici Mel a Greye. Bylo to hodně moc povedené čtení, ale nakonec jsem ubrala jednu hvězdičku a to ze dvou důvodů.
Jak už jsem psala - chyběl mi tam Remy :-) a ten druhý důvod je titulka - to jako vážně, kde má sakra Greyson ten svůj piercing? Kdyby to bylo v knize zmíněno třeba jen jednou tak OK to se dá přehlídnout, ale jakmile byl bez košile tak jsme všechny věděly, že má piercing tak proč to sakra není vidět na obalu !!!

Tesset
23.10.2019 1 z 5

Tak jsem se nedočkala. Četla jsem, abych zjistila, jestli i v tomto příběhu budou postavy Greye a Melanie tak stupidní, a ano byly. Krevní přísaha k smíchu. Výrazy, jak všichni lapali po dechu sotva je ofouklo a jak hladověli a vůbec - no u těch se budu chechtat ještě týden. Těžko uvěřit, že se takové věci ještě píšou, když řada spisovatelek dokázala, že jde napsat dokonalou romanci bez naivních husiček, dvaceti orgasmů za noc a vět, které by žádný příčetný člověk nevypustil z pusy. Zkusím ještě příběh Pandory, ta aspoň vypadala, že má trochu koule, ale obávám se, že z toho taky nic nebude.

Lenadre
16.10.2019 5 z 5

Kniha je skvělá, napětí, romantika, a šťastný konec. Co víc si přát.Celá série je velmi povedená.

Khira
11.10.2019 5 z 5

Za mňa 5 a hlavne preto lebo Greyson bol cukrík od začiatku až do konca. Malo to trosku akcnosti, trosku romantiky, trosku všetkého a veľa Greysona. Zakladam jednoznačne medzi obľúbené. Určite hlavne z toho dôvodu, ze to autorka nestihla pokazit dalsim dielom.

JanickaP
03.10.2019 5 z 5

Nechtela jsem tomu verit, ze by me mohla tahle knizka tak zaujmout, kdyz byla jen o Mel, ale opak se stal pravdou. Jak tu bylo uz jednou psáno, rekla bych ze je to nejlepsi dil z cele serie, ktera doted je.

Cometka
29.09.2019 5 z 5

No hurá, konečně se autorka rozhodla do svých příběhů vnést napětí a jiskření mezi svými hrdiny. Zatím nejlepší díl celé série! Doporučuji.

Schalli
02.09.2019 4 z 5

Hezká kniha. Musela jsem přečíst najednou :)

janina66
22.08.2019 5 z 5

Za mě super. Moc se mi příběh líbil. Erotika, napětí vše jedné knize.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Za mě nejlepší díl celé série!
V téhle knize je taky konečně nějaká akce a napětí. To bylo skvělý.
Líbí se mi ta provázanost s předchozími díly.
Greyson si mě získal stejně jako Remy. Po přečtení mi bylo opravdu líto, že je konec.

liletka_a
04.04.2019 5 z 5

Nevím proč, ale tuto sérii jdu odzadu. :)) Zatím jsem spokojená, jelikož díly na sebe nenavazují. Melanie, rajcovní blondýna, která vystřídala docela dost chlapů až narazila na Greysona (mimochodem krásné jméno) ozářeného tajemstvím a jako vždy neodolatelným kouzlem osobnosti, kterému se neříká ne.! Že tam bylo moc sexu...No nikdo vás to nenutí číst, prostě to k tomu ději patřilo, buď přeskočíš nebo se začteš..;)

stanina1
16.03.2019 5 z 5

Výborná jak vyzývavá tak i k zamyšlení

Kiwicatko
01.11.2018 4 z 5

Kniha byla super, ale jak uz tu bylo receno, chybelo mi nejake to propojeni s Remym a Brook a dalsimi.
Knizka z tohodle pohledu vypadala jako samostatna jednotka. K jejimuz cteni nepotrebujete znalosti predchozich knizek.

Tanya007
11.07.2018 5 z 5

Kniha mě hned vtáhla, líbilo se mi, že hlavní hrdina nebyl úplně klaďas... Spokojenost...

ketvin
19.04.2018 5 z 5

Další úžasný díl. Mrzí mě, že tu nebyl vlastně skoro žádný Uragán, chybí mi tu interakce mezi ním a Greyem, ale to už bych prostě asi chtěla moc. I bez toho je totiž kniha skvělá. Greyson je podobně jako Remington "rozbitý", ale schopný se hluboce a navěky zamilovat.... Melanie je rovněž skvělá, vlastně i chvílemi překonala Brooke. Spolu jsou stejně úžasní jako předchozí dvojice a člověk jim nemůže nefandit..

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Já knihy od téhle autorky prostě miluju. Líbilo se mi, že v téhle knize nebylo to klišé. Boháč a chudá holka, playboy a panna, oblíbený a neviditelná, král plesu a ošklivka. Vlastně mě ani nepřekvapuje, že byla kniha tak úžasná, když to psala Katy Evans.
V knize byla spousta originálních nápadů. Moc se mi líbí, že autorka dává do svých knih pokaždé něco nového. Box, bipolární porucha, mafie, násilí, smrt... A ani u téhle knihy to nebylo jinak. Bylo to další úžasné pokrčování. Opravdu jsem začala číst a nemohla jsem přestat. V knize nechybělo překvapení, napětí, nebezpečí, láska, zvrat... Líbí se mi, že tady byl hlavní hrdina nebezpečný, že se ho všichni báli, ale taky se choval k hlavní hrdince opravdu jako k princezně. Byl k ní něžný a ochraňoval ji. Knize nemůžu nic vytknout.
Melanie je taková... ta typická. Střídá kluky, ale jediné, co chce je najít toho pravého. Občas mi její rozhodnutí nebo chování sice nedávalo smysl, ale zase si myslím, že je pravda, že hlavního hrdinu nehodnotila jenom podle vzhledu. Přišlo mi, že s ním chce být, protože se v jeho přítomnosti cítila výjimečná a Greyson se tak k ní taky choval.
A Greyson... moc se mi lbí, že ho Katy neudělal jako boxera, tak jako to bylo v předešlých dílech. Tady se mi líbilo, že to nebyl přímo zápasník, ale syn mafiána, který měl jít v jeho stopách. Na Greysonovi se mi líbilo, že byl nebezpečný, ale dokázal být i něžný. Byl to člověk, který dokázal bez pocitu viny zabít, měl okolo sebe postavenou zeď, za kterou nikoho nepustil, ale i tak se k Melanii choval jako by byla jeho princezna.

1259
27.12.2017 5 z 5

Sice to nebylo takový, jako předešlí díly, ale i tak se mi to líbilo dost na to, abych to doporučovala dál.

jani.ruzicko
25.11.2017 5 z 5

Za mě druhý nej díl série, hned po tom prvním :)

Mark.
21.11.2017 5 z 5

Líbivé, čtivé, s dějem a romantikou. Grayson jako mafián byl k bárbíně vhodná volba. Melanie již zkoušela drsnější hochy z okolí Remyho a prostě jí to bylo asi málo ;-)
Mi by se líbilo, kdyby v knize bylo více akcí a napěťových či bojových scén, ale to už by se kniha odklonila od svého žánru. Potěšilo mne, že se v díle nezapomnělo na Remyho, Brook, Pandoru a další postavy z předešlých dílů.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976