Šance

Šance https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194243/mid_v-ringu-sance-y2Y-194243.jpg 4 693 98

V ringu série

Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mine , 2013

luzajickova
09.09.2020 4 z 5

Tenhle díl byl o něco slabší než 1 díl ale odpad to nebyl alespoň pro mě ne...
Trochu mě štvalo jak se Brooke občas chovala ale tak dalo se to někdy pochopit a někdy taky ne..
Ten konec mě strašně dojal a zaroveň rozbrečel protože to co Remy podstoupil a musel podstoupit už dříve to je síla..
Vůbec by mě nenapadlo že existuje zas až tak zakeřná nemoc věděla sem že to není nijak skvělé ale že je to až takhkle
strašné to sem nečekala...
Pete Riley Diana Lupe jak stále podporovali Remyho bylo to prostě nádherné takový tým mýt je každého sen..
Remy bylo mi ho vážně líto v hodně situacích a hlavně prostě to co prožil strašné..
Konec jsem naprosto hltala a nemohla se odtrhnout ani když mi spadli oblibené lupínky které jsem u toho křoupala :D
Za mě je to skvělá kniha ale nedám 5 hvězdiček protože byla slabši.. takže dávám 4 ale i tak tu knihu miluju...♥♥

DreamerX9
30.08.2020 odpad!

Naprosto souhlasím nechápu kde se vzalo tak velké hodnocení a děj? Brooke je ukňouraná, žárlivá a posedlá v prvním díle se to ještě dalo překousnout nebo přeskákat ale teď co stránka to do detailu popsaná nezdravá závislost na tom druhém. Scény i hlášky se opakují a na to kolik autorce je let by mohla psát na vyspělejší úrovni.

JitulHa
20.08.2020 5 z 5

První část příběhu Remingtona a Brooke mě tak dostala, že jsem byla opravdu natěšená, jak bude jejich vztah a vůbec všechno kolem pokračovat dál!! Proto jsem ráda, že následující díl neztratil ani kapku šmrncu, který měl ten předchozí. Protože, všechny ty bitky a zvraty uprostřed ringu i mino něj, stejně jako sexy lovestory ústředního páru, rozhodně stály za to! A moje knižní srdce běželo na plné obrátky, jak jsem tomu dění opět propadla. Neskutečně krásná kniha!

uarda
14.07.2020 3 z 5

No tak druhý díl byl opravdu náročný na čtení.....z Brooke stala ukňouraná slepice, která mě neskutečně lezla na nervy a nedalo se to moc číst do poloviny knížky. Hodně jsem přeskakovala. Od poloviny už se to zase nějak uklidnilo a stálo to za to. Dávám 3* víc ne.....uvidíme ještě jaký bude 3 díl.

Myška43
02.05.2020 5 z 5

Skvělé pokračování. Miluju Remyho a Brooke.

georginaa
13.04.2020 5 z 5

Mírné odloučení buď způsobí že vztah ochladne nebo se více utuží. I když to u Remiho a Brook vypadalo všelijak, nakonec ta pravá láska zvítězí. Každý si spituje svědomí sám, prodírá se otázkami pro a proti a stejně oba poslechnou svá srdce. Touha po tom druhém je prostě víc než rozum.

Thalin
29.03.2020 1 z 5

Po pár kapitolách neustálého vzdychání, jak je Remy úžasný a vlhnutí z každého jeho pohledu, jsem to odložila. A vracet se k tomu nebudu. Vlastně už první díl jsem dočítala víceméně proto, že nerada nechávám něco rozečtené, ale tohle tak nechám. Z toho tématu se dalo vytřískat mnohem víc, než "bimbo" slintání nad svalovcem a poroučení ve stylu "Řekni že jsi moje" s naprosto plochým dějem (dá se tomu vůbec říkat děj?, ok nedočetla jsem, ale myslím, že jsem o nic nepřišla). Autorka podle všeho vzala rváče a bipolárku jen proto, že to zajímavě znělo, ale ani s jedním tématem vlastně neumí pořádně pracovat. Jen sesmolila něco stylem, kterým by to zvládla kdejaká puberťačka. Nuda a to vysoké hodnocení nechápu.

petulkapeta
28.03.2020 5 z 5

moc se mi pokračovaní libilo...Miluju je oba...a tesim se na dalsi díl...

Majka1979
24.03.2020 5 z 5

Opäť nádherná kniha, už som sa nevedela dočkať pokračovania a som rada, že som si ju prečítala, vzťah tých dvoch sa vyvíja tak, že človeku veľakrát aj dych zastaví. No pre mňa je to veľmi krásny a silný príbeh :)

jinbr
25.02.2020 5 z 5

Tak mě se druhý díl líbil mnohem více než první, bavila mě tady i ta majetnickost obou. Zase chválím snahu autorky popularizovat bipolární poruchu.

Market = )
20.02.2020 3 z 5

Achich, tak tohle bych teda už za lepší průměr neoznačila. Chápu, že není jednoduchý přijít s novou dějovou linkou, když už máte úspěšně "za sebou" jeden dobrý konec knihy, ale v tomhle případě mi provedení přišlo STRAŠNĚ přehnaný. Vzhledem k tomu, že tenhle typ knížek čtu, popisování intimních situací mi samozřejmě nevadí, ale tady se na můj vkus obklopovali svou vůní a srdce si lámali na tisíc kousků až moc často :-D. Tak nevím, jestli se odvážím číst dál.

Toledo
29.11.2019 5 z 5

I tento díl se mi moc líbil, zejména teda díky postavě Remyho. Opět přečteno jedním dechem skoro za den. Určitě doporučuji ostatním, co mají rádi tento druh knížek.

Ivet1990
11.11.2019 3 z 5

V tomto díle mě přišlo, že zbytečně se motali v kruzích a řešili pořád ty stejné věci. Za půlko jsme se v ději začali posouvat dál a já jsem začala děj hltat.

hani.r
14.10.2019 5 z 5

Omylem jsem klikla na špatnou hvězdu, za mě, kdyby to šlo, tak celá série minimálně 10 hvězd. Nezklame, pobaví a erotiky je tam také azaz. Samozřejmě miláček Remy je pan úžasňák!!!!

hani.r
14.10.2019 5 z 5

Nejlepší hláška od Remyho:"Ja jsem vás slyšel a až se odtud dostanu, tak se rozmyslím, co s vámi udělám, vy hovada"...... Prostě super hláška, úplně to vidím a slyším :-)

Katka7922
14.10.2019 5 z 5

Tak jo jsem oficiálně zblázněná do Remy "Uragááááána" Tate. On je prostě BOMBA. Kniha je prostě pro mne skvělá. A to co všechno Remy udělá pro svou rodinu a hlavně pro Brooke je úplně to nej, nej, nej.

Tesset
12.10.2019 1 z 5

Slabota stejně jako první díl. Chvílemi jsem upadala do jakéhosi mikrospánku, během kterého jsem sice četla, ale absolutně nevnímala a světe div se, nic mi neuteklo. Ty citové výlevy Brooke byly opravdu směšné, místy jsem se nahlas chechtala při představě, že by některé rozhovory takto reálně probíhaly. Nejsem odborník na těhotenství, ale nepřijde mi moc zodpovědné letět přesně v den, kdy ji skončil první trimestr, ani ten jejich ustavičný sex, letadlo, scéna v ringu a návštěvy zápasů, ale co já můžu vědět. Je to škoda, námět skvělý, ale to zpracování otřesné.

Khira
07.10.2019 1 z 5

Fajn, tak tu už skutočne musím hodnotiť knihu z každého hľadiska. Ja vážne nenávidím, čítať niektoré knihy hneď za sebou. A to hlavne z toho dôvodu, ze mam pocit a tu som ho teda mala behom celej knihy, ze autorka opísala tristvrtiny viet z prvého dielu a pridala akurát nadpis 2.diel. To co v prvej knihe parádne dokreslilo moju predstavivosť (Remyho), už teraz liezlo na nervy. Cakala som spád, cakala som napätie, akcnost. Dostalo sa mi siahodleho opisu "postele" , ufnukanej Brooke a chudáka Remyho na ktorého vyťahovali veci, ktoré si ani nepamätal. Brooke som ešte v prvom diely prekusla, v druhom po opise toho ako sa Remy po jej odchode zrútil som ju fakt neznášala. A ona si v kľude išla domov liečiť svoje zlomené srdiečko. Sú zlé postavy, ktoré sú zlé. Potom tie, ktoré sú zlé a zároveň dobre. Tie, ktoré sú tak zle až ich zboznujete. No a potom je Brooke - ta dobrá, ktorá je v skutočnosti zla a na konci ak nie skôr ju fakt neznášate. A teraz nám len ostáva hádať, ze co na nej autorka videla. Hádam mi to zodpovie tretí diel.

JanickaP
28.09.2019 4 z 5

Stejne dobra knizka jako prvni dil. Dokonce jsem se i zasmala nekterym Melaninym poznamkam. Jsem zvedava, co mi nabidne dil 3.

Cometka
27.09.2019 2 z 5

Druhý díl slabší než první. Nevím, čím to je, že hlavní hrdinka vyznívá jak totální blbka bez mozku. Chová se naprosto iracionálně a fakt nemůžu uvěřit, že by takhle normální žena jednala. Jinak se knížka čte vcelku dobře, nemá moc stran a tak 3/4 knihy je popis sexu, nu což - přečtu si ješte díl z pohledu Remyho a uvidím, jestli si autorka vylepší reputaci.