V přestrojení

V přestrojení https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397246/bmid_v-prestrojeni-ldW-397246.jpg 4 35 6

Růžová kolekce série

Shana, krásná dcera lorda Hallama, žije se svým otcem na venkově, kde ještě ani nebyla uvedena do společnosti. Jednoho dne musí její otec odcestovat a požádá Shanu, aby místo něj vyřídila pochůzku. Dívka tedy zamíří do místního hostince, kde je vše vzhůru nohama. Hostinská onemocněla a její manžel sám nezvládá přípravu hostiny pro lorda Kilbrooka. Shana si obleče zástěru a v přestrojení nejenom uvaří, ale také hosty obslouží. Ve stejném hostinci později vyslechne dva italské zloděje, jak se domlouvají, že lorda Kilbrooka okradou o rodinné cennosti. Uposlechne Shana volání povinnosti a dokáže lorda varovat? A jaké dobrodružství ji čeká poté? Dokáží společně s lordem Kilbrookem čelit nebezpečí a uvědomí si včas, co k sobě cítí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Journey to Love , 2007

Ana72154
04.02.2022 3 z 5

Začátek vypadal slibně, ale poté to bylo na můj vkus uspěchané a příliš mnoho náhod.

Nela_2009
27.01.2022 5 z 5

Knížka se mi líbila, ale Shana byla ale podle mě vcelku nevýrazná, což by se od hlavní postavy očekávalo, ovšem jinak poutavý příběh klasické romantické knížky na dlouhé večery splňuje a mě se velmi líbila.

-Sinéad-
10.07.2020 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale nezanechala ve mně žádnou stopu.

Drahuš
25.07.2019 2 z 5

Červená knihovna se vším všudy...věděla jsem do čeho jdu, tak nebudu zbytečně kritizovat. A splnila jsem si jednu položku z výzvy...

alnahu
30.05.2019 4 z 5

Příběh Shany-dcery lorda,která v přestrojení vypomáhá připravit hostinu- pro místního markýze za nemocnou kuchařku.Stane se zde nečekaná událost a ta oba spojí.Příjemná oddechovka z červené knihovny s pěknou obálkou.

mariva
29.04.2019 3 z 5

Nenáročná oddechová četba, možná až trochu moc překombinovaná různými náhodami. Prostě pohádka pro dospělé.