V pravou chvíli

V pravou chvíli https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1074/mid_v-pravou-chvili-xsg-1074.jpg 4 225 41

Policejní vyjednavačka Phoebe každý den nasazuje život při řešení nebezpečných krizových situací. Je proto ráda, když se seznámí se sympatickým Duncanem. Jejich romantické sbližování je nenadále narušeno násilnou událostí. Phoebe je brutálně napadena. Zpočátku si myslí, že se jí mstil jeden z podřízených, jenže výhrůžky a útoky neberou konce a stále se stupňují. Phoebe se musí postavit bezejmennému nepříteli, který se pokouší zlomit ji před definitivním zúčtováním.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

High Noon , 2007

LenkaVes
05.12.2023 4 z 5

Čtení této knihy jsem si užila. Bylo to zajímavé a takové až lehce naivní (bez urážky). Prostě ideální odpočinkové čtení. Víc takových :-)

pip11
04.12.2022 5 z 5

Skvělý a napínavý příběh o policejní vyjednávačce Phoebe McNamara. Děj se odehrává jak v náročné pracovní, tak i soukromé rovině, které poté splynou dohromady. Rozhodně se nebudete nudit, je to velmi čtivé a kniha se těžko odkládala.

ikul
12.11.2022 5 z 5

Pro mě zatím to nejlepší co jsem od autorky četla. Romantický thriller měl spád a určitě jsem se nenudila. Srovnala bych to s romány Sandry Brown.

Babo
14.04.2022 4 z 5

Kniha mě bavila. Samozřejmě nemá smysl nějak řešit takovou tu americkou barvotiskovou dokonalost hlavních hrdinů,ale paní Roberts je profík,který určitě zaujme nápadem a styl psaní je standartně na vysoké úrovni.
Není to žádný Shakespeare,ale jde o čtivé vyprávění ze zajímavého prostředí .

Radka1727
08.12.2021 5 z 5

Zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Zajímavé prostředí policejních vyjednavačů. Obě postavy skvěle napsané, poutavé i příběhy vedlejších postav, děj má spád, napínavé až do konce....

petraj30
19.03.2021 5 z 5

Alespoň někde jsou ženy skutečnými hrdinkami s velkým H. Od knihy jsem se nemohla odrhnout, bylo to naprosto skvělé. Občas jsem měla guláš ve jménech, protože tam bylo hodně postav.
Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, stejně tak ostatní postavy. Ta detektivní zápletka byla moc zajímavá a hlavně napínavá. O ničem podobném jsem nečetla, jen jsem něco málo viděla v televizi a musím napsat, že Phoebe ta práce hodně sedla. Opravdu se dokázala vžít do nálad těch druhých a myslím, že muž by tuto roli, ale pouze v této knize nezvládl tak dobře. Tahle kniha je čtení pro ženy, tak si občas můžeme dovolit snít, že zachraňujeme svět pro jednou my.
Ten konec byl až moc rychle uzavřený, ale i přesto jsem moc spokojená

georginaa
02.02.2021 5 z 5

Nora často vybírá ženy do hlavní pozice dalo by se říct mužských profesí. A to mě u ní baví, že ukáže, že i ženy mají navrch. V těžkých nebezpečných vyjednávání se Phoebe musí opravdu snažit, aby vše dopadlo dobře. Hlavně když po ní půjde mstitel a ona musí najít způsob, jak ho dostat. Moc poutavé čtení.

Tirisa
03.09.2020 3 z 5

Vždycky jednou za čas mám chuť na něco romantického. Bohužel se mi ale málokdy stane, že mě knížka nakonec opravdu pohltí. Tak tomu bylo i v tomto případě. Byly zde momenty, kdy jsem se začetla, ale stále mě z tohoto začtení vykopávaly myšlenky typu...to je tak naivní...Já vím, že to není chyba knihy samotné ale moje...Vím přesně jak to v těchto příbězích funguje a že už bych si na to měla sakra zvyknout a přijmout to jako fakt, ale stejně... Každopádně to hodlám s romantikou zkoušet dál a jednou snad narazím na knížku, která bude víc podle mého gusta. Dokonce věřím, že by se mohla skrývat někde mezi díly Nory Roberts :-)

Luciska13
16.06.2020 5 z 5

Skvělý příběh a závěr, od kterého se nedalo odtrhnout. Moc se mi líbil fakt, že kniha měla hlavní příběh rozdělený na romantickou a napínavou část a ještě k tomu díky Phoebinině práci jednotlivé dílčí příběhy během vyjednávání. Akorát Duncan mi svou dokonalostí a občasným vtíráním lehce lezl na nervy... :D

Kudík
13.05.2020 4 z 5

Práce vyjednávače musí být... vlastně je, neuvěřitelně náročná a Phoebe s Davem v tom byli zatraceně dobří.
Phoebe a Duncan jsou zajímavá dvojice, ale v tomto případě mi ten začátek přišel moc rychlý. Postupně s dějem je to reálnější. Rodiny okolo hlavních hrdinů byly super, i s jejich problémy. Pachatel se dal i nedal uhádnout. :)

Barbora H
16.10.2019 2 z 5

Nic moc...

twiggynka
28.08.2018 5 z 5

Nora prostě nikdy nezklame.... Miluju její knihy!!! Mám je jako oddechovky od složitějšího čtení.... Hlavně si užívám to propojení nějakého zločinu, tragédie a žhavé lásky!!! Super!

bekule
24.07.2018 5 z 5

Toto byla správná volba, která mi po dvou špatných knihách vrátila chuť do čtení. Jak to ta ženská dělá že píše tak neuvěřitelně čtivě? U Robertsové se vždy musím nutit číst co nejpomaleji, užívat si každé slovo, vracet se zpět , zkrátka co nejvíce oddalovat dočtení knihy. Tentokrát hodně zajímavý příběh o práci policejních vyjednavačů. Dvojice připomínala Evu a Roarka, odvážná policajtka a pracháč. Dále už se postavy hodně odlišovaly. Phoebe je nejen policistka ale i milující máma sedmileté dcery, Duncan není tak úporný jako Roarke. Hodně se drží zkrátka, tam kde ví že nemůže Phoebe pomoct, nestaví se do role neohroženého hrdiny. Zato úžasně zvládá sbližování s jejími blízkými. Skvělá kniha, doporučuji.

Barulikc
07.02.2018 5 z 5

Velmi poutavá kniha. Do poslední chvíle člověk neodhadl pachatele

anelaz
21.07.2017 5 z 5

Skvělá a napínavá knížka

HedušKoč
20.07.2017 4 z 5

Velice hezká kniha, napínavá, čtivá, tak jako všechny knihy od Nory Roberts. No, skoro všechny.

AnetV
04.05.2017 4 z 5

Napínavé až do úplného konce, postavy sympatické. Doporučuji.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Naprosto skvělá kniha plná dobrodružství. Někdy mě mrzí jak moc rychle mám knihy, které se tak dobře čtou rychle přečtený.

tob1
06.02.2017 5 z 5

Jako vždy moc hezká knížka od této autorky.

moudivlacek
25.12.2016 5 z 5

Tuto spisovatelku mám moc ráda, zatím jsem nenašla knihu, která by se mi nelíbila, ale je pravda, že ještě je jich spousta přede mnou.
Víc jak ženský román tato kniha byla spíš něco mezi krimi, detektivkou a psychologickým románem. Ať už to zařadíme kamkoliv, je to pěkná kniha. Zas přiblížení ne až tak známé práce policejní vyjednavačky. Jsem ráda, že z ní autorka neudělala super ženu, která vše zvládá, v životě nemá žádný problém, vše se daří. Proto mě mile překvapil skvělá charakteristika pocitů hlavní hrdinky, ale i jejích blízkých. Přiblížení práce policie i zdůraznění, že i tito lidé jsou lidé....