V pavučině vztahů

V pavučině vztahů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360575/bmid_v-pavucine-vztahu-6CN-360575.jpg 4 340 65

Charlotte Webbová je kontroverzní novinářka, která provokuje nejen svými sloupky, ale také svým životem. Sama vychovává dvě děti dvou různých otců, s nimiž nežila, a nijak se tím netají. Se svými známějšími a úspěšnějšími sestrami Anne a Emily se v podstatě nestýká. Její mladší bratr Bram je drogově závislý alkoholik. S otcem léta nemluví a s matkou se vídá teprve poslední dva roky po jejím návratu z Austrálie, kam před dvaceti lety utekla s jinou ženou. Jednoho dne se na Charley obrátí Jill Rohmerová, odsouzená za vraždy tří dětí spáchané obzvlášť krutým způsobem. V cele čeká na trest smrti a chce prý převyprávět svůj příběh. Charley taková výzva zaujme – všichni ji přece považují jen za plytkého pisálka, který se na nic hlubšího nezmůže, včetně advokáta odsouzené. Charley navzdory všem skeptikům začíná postupně odhalovat Jillin příběh, který se až znepokojivě proplétá s jejím osudem. Nejenže se sblíží s právníkem odsouzené, ale zdá se, že Jillina sestra Pamela znávala i jejího nezvedeného bratra. A když Jill začne tvrdit, že ji k vraždám dovedl někdo jiný, Charley má dojem, že je na stopě něčeho velkého…... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Charley's Web , 2008

esfinge
23.05.2019 4 z 5

Zajímavý příběh. Knížku mi půjčila kamarádka a vědět predem, že se bude ublizovat dětem, tak bych si ji odpustila. Nicméně jsem se rychle zacetla a potřebovala jsem vědět, zda jsem spolupachatele odhadla správně. A ano, odhadla:)

Schamila
14.05.2019 4 z 5

Trochu vláčné, zvláštní prostředí, konec nepředvídatelný, i když tak trochu jsem o tom pánovi uvažovala, ale jinak dobrýýý, doporučuji...

mariva
30.04.2019 4 z 5

Příběh je napínavý až do samého konce, jen mě při čtení trochu rušily e-maily a novinové sloupky. Nečekala jsem, že knihu přečtu tak rychle, od určité části už jsem ji prostě nemohla odložit bez toho, abych věděla, jak vše dopadne. Autorka umí čtenáře přitáhnout a zaujmout, mám její knihy ráda. Navíc si myslím, že se kniha hodí i k tématu letošní výzvy - částečně se odehrává ve vězení.

Veeris
23.09.2018 4 z 5

Styl psaní této autorky miluju, nikdy jsem se vyloženě nenudila, ani stránku.. Jak víme,hlavni hrdinky jsou obvykle (ne-li vždy) ženy. Joyiny knížky tedy dělím spíš na sympatické a méně sympatické + kvalita děje. V tomto případě - za mě - děj a jeho průběh hodně dobrý... ale hlavní hrdinka velmi nesympatická, ty její sloupky naprosto příšerné, chováním a názory mě taky nijak neoslovila, naopak... příliš zahleděná do sebe.. na jednu stranu píše, že každý má volbu a na druhou stranu nerespektuje volby druhých, pokud nejsou dle jejich představ.. tuhle postavu bych opravdu jako skutečnou nechtěla znát, ale to je jen můj osobní názor

oleg
18.08.2018 4 z 5

Nevím,ale stále mi něco vadilo,až ke konci se to rozjelo....

Marta33
24.06.2018 4 z 5

Kniha se mi četla skvěle, napínavá, děj ubíhal rychle, nechyběla ani romantika.

maličkán
05.06.2018 4 z 5

Knihy od spisovatelky téměř všechny přečtené, velice se mi líbí její styl, avšak u této knihy dávám o jednu hvězdičku méně, byla trochu slabší. Nějak mne téma neoslovilo, nudily mě pasáže s články. Posledních 50 stránek naopak bylo výtečných. Když se to konečně rozjelo, tak byl bohužel konec.

perpe2a
14.05.2018 4 z 5

Výborná kniha, ve které je od všeho, co hledáte v knize trochu. Trochu psycho, trochu romantiky, trochu napětí, zamotané vztahy...Dobře se čte a autorka opět nezklamala. Moc mě to bavilo a doporučuji.

Liduka
29.04.2018 4 z 5

Čím začít. Kniha se velmi dobře četla a stránky ubíhaly jedna za druhou. Jednu hvězdičku ale strhávám za "zdržování děje" ke konci knihy rodinnými záležitostmi, které mě až tak nebavily. Jinak musím říct, že jelikož už jsem taky matka, tak pasáže, kde Jill popisovala samotné vraždy dětí se mi četly hodně těžko a myslela jsem že knihu budu muset odložit, protože se mi u toho dělalo špatně. Nečekala jsem, že to bude tak hrozné. Každopádně se musím pochválit, protože tohle je snad jediná kniha, kde se mi podařilo předem uhádnout, kdo za tím vším stojí.

allyce
21.02.2018 4 z 5

A opět skvělá Joy Fieldingová.... Na čtivosti a zpracování nic neubírá ani brzké odhalení, kdože za tím vším stojí. Bavila jsem se a doporučuji.

Jiparis
13.02.2018 5 z 5

Zajimavy namet a zpracovani.Napinave a ctive.

Dajine
11.02.2018 4 z 5

Dočteno. Čtivé, napínavé s předvídatelným koncem. Jak se v knize tohoto žánru objeví velký sympaťák v roli kladného hrdiny lze čekat, že to tak úplně nebude.

PavlaJirka
30.01.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,závěr byl velice napínavý a nečekaný,za mě určitě palec nahoru

Pitu
20.01.2018 5 z 5

Chlarley, mladá ambiciózní, možná trochu povrchní mladá žena, která má mnoho svých příznivců, ale i odpůrců. Netuší, že zatímco chodí do práce, vychovává své krásné dvě děti, řeší nepříjemné rodinné šarvátky, se na ní spřádá síť plná intrik, lží a nebezpečí. Když Charley dostane dopis od Jill, která si přeje, aby jako zkušená sloupkařka, která se s ničím nepáře, napsala její životní příběh, staneme se svědky toho, jak zničující a plné bolesti pro někoho dokáže být období, které mnohdy považujeme za jedno z nejšťastnějších.
Kniha je velice snadná na čtení, v tom nejlepším slova smyslu. Ačkoliv byla plná napětí, opravdu jsem si čtení užívala a během pár stran jsem celý osud prožívala spolu s Charley, u které nevíte, zda si zaslouží váš obdiv, nebo nikoliv. Knihu jsem měla během jednoho týdne přečtenou. Někteří píší, že konec tušili už od poloviny knihy, já ho začala předpokládat až úplně na konci. Dle mého názoru si kniha zaslouží pět hvězdiček, protože byla opravdu velice pěkně zpracovaná a já jsem moc ráda, že se mi v obchodě dostala do ruky :-)

akdar72
27.11.2017 5 z 5

Skvělé čtení, napínavé do samého konce. Charley jsem si oblíbila a fandila jí.

JitkaHambi
05.11.2017 4 z 5

Super!Konec pro mě nečekaný a napínavý, byla jsem přesvědčena, ze je vše úplně jinak. V určitých částech knihy(popis mučení dětí)se mi zvedal žaludek stejně jako hlavní hrdince.
Určitě doporučuji, kniha chytne a jen tak nepustí

tess.de.veles
16.10.2017 4 z 5

Precteno behem dvou dnu....neni to spatny :-) Jen je obcas docela drsny cist, co se vsechno obetem deje....autorka musi mit velmi ale velmi bujnou fantazii.....

Bláža9
28.06.2017 5 z 5

Pro mě určitě jedna z nejlepších knížek od J. Fielding :-)

Jája92
23.02.2017 4 z 5

Velmi dobré počtení, s napětím jsem sledovala, jak si Charley poradí s nastalou situací. Konec mě překvapil, ale mohu knihu vřele doporučit :-)

hanča34
25.12.2016 5 z 5

Konečně stará dobrá Joy, početla jsem si, Jacka uhodla dříve než na konci. spokojenost

thrillery pro ženy

Joy Fielding
kanadská, 1945
2008  81%Zachráníš mě ráno
2004  87%Poprvé
2010  90%Jane utíká
2005  84%Panenka
2019  79%Špatná dcera

Kniha V pavučině vztahů je v