V pátek jí to řeknu

V pátek jí to řeknu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159125/v-patek-ji-to-reknu-159125.jpg 3 17 8

Novela zachycuje z humorné stránky manželskou krizi pětačtyřicetiletého skladového účetního, který se poprvé pokouší o únik od manželského krbu.

dagmar5477
01.09.2022 4 z 5

Celkem povedená kniha.

avi8
31.10.2020 1 z 5

Ani nevím jestli je na tom co komentovat .

Allla9
31.03.2020 2 z 5

Knížka pro mě byla špatná volba. Nevyhovoval mi zvláštní styl psaní.

Sabina335
19.02.2020 1 z 5

Knize dávám jednu hvězdičku. Je psaná velmi zvláštním stylem, který mi opravdu nesedl. Jsou zde propojeny rozhovory lidí s myšlenkovými pochody Ctirada, což na mě občas působilo velmi zmateně a nedokázala jsem se zorientovat v tom, kdo co říká a nebo zda jde jen myšlenky či vzpomínky. Už dlouho jsem neměla takový problém knihu dočíst, ale nakonec jsem se překonala, ačkoliv jsem ji musela proložit čtením jiné knihy. Knihu jsem si zvolila hlavně kvůli čtenářské výzvě, ale popravdě jinak bych si ji asi ani nevybrala.

slaska77
19.01.2020 4 z 5

Tuto knihu jsem zvolila naprosto náhodou pro splnění jednoho z témat čtenářské výzvy v naší knihovně. Ač 35 let stará knížka, dalo se to číst. Už název napovídá, že se bude jednat o klasickou situaci manželského trojúhelníku. Autor poměrně přesně popisuje aktéry této banální situace, vtipně a nadlehčeně... také vyústění je už klasické. Takže je to taková příjemná jednohubka, která mě bavila a musela jsem se i zamyslet, jak to bývalo kdysi jiné - v čase, kdy jsme neměli mobily, facebooky a další technologické vymoženosti. (Leden: 1263 str.)

kamila5406
20.08.2019 odpad!

Nijak mě nezaujala

Aleh
09.08.2018 3 z 5

Tragikomický příběh 45letého muže mezi dvěma ženami. Jistě si dovedete představit, co a komu měl v pátek nerozhodný a nerozvážný Ctirad říct. Zda tak učinil nebo ne a co všechno si uvědomil a jak to vlastně dopadlo se dozvíte v tomto krátkém příběhu. Karinka byla na zabití (jak je napsáno v předchozím komentáři. Já jen dodávám, že Ctirad také). Oddychové čtení do dopravního prostředku nebo na dovolenou.

Petruse21
16.03.2016 2 z 5

Bohužel spíš smutné než vtipné...Karinka byla ovšem na zabití