V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2507 759

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Karoley
26.02.2022 5 z 5

Komu můžete důvěřovat, když ani sobě ne?

Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si během bouřky zkrátila cestu domů, vydala se Cass autem po neosvětlené, lesní cestě.. a její život od té chvíle začal připomínat zlý sen. Trápí ji výčitky svědomí, v hlavě má jen zmatek.. a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit.

Příběh o přátelství a lásce, příčetnosti a její děsivé ztrátě.

Moje druhá kniha od B.A. Paris (Za zavřenými dveřmi, V pasti lží) a opět jsem nadšená! Přečteno během jediného dne, kniha vůbec nešla dát z ruky! Závěr mě překvapil, čekala jsem něco jiného.

BlueTer
26.02.2022 4 z 5

Přečteno za dva dny :D líbilo se mi, že to nebylo tak drsné jako za zavřenými dveřmi. Styl psnai je úžasný. Od začátku jsem sice tušila, kdo za tím stojí, ale stejně jsem si odhalení užila. Jediná věc, co mě stála byla neuvěřitelně naivní a hysterická Cass. Jinak knihu určitě doporučuji.

PeťulaV.
25.02.2022 5 z 5

Tak tohle byla jízda, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Kdyby mě už skoro ve tři ráno tak moc nepálily oči únavou, dočetla bych to snad na jeden zátah. Dlouho jsem nečetla nic tak napínavého, co by mě až takhle chytlo. Už v první čtvrtině knihy jsem tak nějak tušila, nebo myslela jsem si, že tuším. Ale, že to bude až takhle zamotané a propletené, to mě vůbec nenapadlo. Úžasný thriller, napínavý od začátku až do úplného konce. Jsem nadšená. Byla to má první knížka od B. A. Paris a těším se na další.

boxas
19.02.2022 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce.
Sice mi bylo vcelku jasné, jak jsou "karty " rozdány, ale docela mě bavilo sledovat, jak se s tím vším autorka a její Cass poperou. A ono to vyšlo do velmi dobrého finále.

MiskaMa
10.02.2022 4 z 5

Přestože se dá celkem rychle odhadnout, kdo v tom všem má prsty, tak mě knížka udržovala v napětí. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, taky se s tím vším ve finále vcelku dobře poprala.

Tohle je má druhá knížka od B. A. Paris (první knížka byla Dilema). V pasti lží ale hodnotím o něco lépe a určitě si od autorky přečtu ještě něco dalšího.

Téra
28.01.2022 4 z 5

Mám novou oblíbenou autorku. Skvěle vykreslená atmosféra. Dokázala jsem se vcítit do pocitů hlavní hrdinky, což občas ale nechceš. Kdo zatím vším stojí sice bylo celkem jasné, ale vůbec to neubíralo na napětí. I malé překvapení na závěr se konalo, takže já jsem spokojená.

Youn@n
17.01.2022 5 z 5

tak toto je luxus :)

manicka63
16.01.2022 3 z 5

Přečteno za 3 dny

Majulle
16.01.2022 2 z 5

Kniha se četla dobře, bohužel už pro mě bylo zdlouhavé číst 200 stránek o tom jak Cass neustále něco zapomíná a objednává, už sem chtěla ať se začne něco dít a vyšetřovat vražda. nakonec jsem se toho dočkala na posledních 50 stránkách. Od knížky jsem čekala bohužel něco víc. :)

Mišák240
13.01.2022 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, za mě nebyla tak drsná jako Za zavřenými dveřmi a ke konci to už byla jízda, nešlo knihu odložit.

katpas76
07.01.2022 4 z 5

Další z řady knih od mojí oblíbené autorky. Nečekané, trochu zvrácené, čtivé, napínavé, za mě velmi dobré psychologické drama.

andream
30.11.2021 3 z 5

Velice dobre a rychle se kniha cetla, stranky odsypaly jedna za druhou… zaver prekvapivy, nicmene se dal uz ke konci tusit. Za me takova prumerna oddychovka, ctiva , nicmene porad o jednom a tom samem. K precteni ale urcite doporucuji.

Kubajzz
29.11.2021 5 z 5

Sice jsem od začátku tušil vraha ale knížka se dobře četla. Autorku mám rád. Doporučuji

Bustedka
26.11.2021 4 z 5

Příběh Cass, která začne zapomínat a do toho ji začne pronásledovat vrah kamarádky. Nebo si to aspoň myslí. Hlavní postava nesympatická, od začátku tak nějak víte odkud vítr fouká a konec vás ničím nepřekvapí. Ale jako oddechovka super.

Levianka
29.10.2021 2 z 5

Přiznám se, že se kniha mě chytla spíš až někde ke konci, kde to bylo teda skvělé, ale celkem tedy průměr.

Awaria
24.10.2021 4 z 5

Příjemná oddychovka, kterou jsem podobně jako Za zavřenými dveřmi přečetla téměř na jeden zátah. To, jak rychle se hlavní hrdinky nechají zmanipulovat mi přijde přehnané, za to body dolů.

Jana-Marie
24.10.2021 3 z 5

Celkem čtivá kniha, jenom od začátku bylo jasné, jak se bude vyvíjet a kdo je vrah - proto dávám nižší hodnocení.

Dietwithstyle
08.10.2021 5 z 5

Tohle je opravdu výborná kniha. Po celou dobu zábavná, z textu úplně dýchají pocity hlavní hrdinky a konec je krásně nepředvídatelný. Prostě super, doporučuji všem.

Kniholapka
27.09.2021 5 z 5

Další přečtená kniha od této bravurní spisovatelky! Ačkoli už se mi občas povede zjistit, jak asi kniha dopadne, u jejích knih se mi to stále nedaří. Napínavé až do konce a poslední stránky jsou jedno velké bum bum a jedna perla za druhou.
U této knihy se mi líbilo, že na lži vlastně přišla sama hrdinka. Nikdo ji nepomáhal, možná jen velká náhoda....
Rozhodně doporučuji!

Raddkaa
25.09.2021 4 z 5

V pasti lží
Hlavní hrdince Cass se stane něco, když jede v noci domů, a to jí otočí život naruby. Jenže co se doopravdy přihodilo a co se začíná dít s Cass? Začíná bláznit? Rozpadá se jí život pod rukama? V pasti lží je skvělý psychologický thriller. Není to sice super příběh nebo originální námět, ale přesto se čte dobře a rychle. Musím přiznat, že tato kniha byla slabší než autorčina prvotina Za zavřenými dveřmi. Cass mi chvílemi lezla na nervy svými hysterickými výjevy a konec se dal snadno uhádnout. Nebylo tam až moc postav, tak se konec knihy dal snadno předvídat.