V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2491 758

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

LivN
LivN
25.10.2022 3 z 5

No nemůžu uvěřit tomu, že to napsala stejná spisovatelka jako TERAPII. Bohužel to nebylo to, co jsem čekala, ale jsem ráda, že jsem knížku dočetla. Hlavní hrdinka byla dost naivní a chvílemi mi už lezla na nervy.

daPhytCZ
daPhytCZ
23.10.2022 4 z 5

Musím přiznat, že zhruba ve 2/3 knihy jsem měl chuť jí odložit. Strastí labilní manželky už na mě bylo příliš. Naštěstí jsem tu chybu neudělal, protože ne všechno bylo nakonec takové, jak se zdálo. Ve výsledku jednoduchý příběh, ale skvěle napsaný a díky optice nespolehlivého vypravěče velmi zajímavý.

Petulka2302
Petulka2302
16.10.2022 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla. I když jsem tušila, co za tím vším bude, nevěděla jsem, z které strany to čekat :). Vyústění bylo překvapivé, promyšlené. Závěr dokonalý.

LeSk
LeSk
15.10.2022 5 z 5

Velice strhující příběh, líbilo se mi, že není vše tak, jak se zdá ... Opravdu fascinující příběh a je dobré si vyčkat na zakončení až do poslední stránky. Řadím tuto knihu mezi jednu z nejlepších v tomto roce. Doporučuji.

rengers
rengers
15.10.2022 2 z 5

Uff, zkoušel jsem se do příběhu ponořit, ale nějak to nešlo. Dočetl jsem to do 130 stran a přišlo mi to pořád dokola. Nevyrovnaná žena, která pořád zapomíná a ze všeho má strach, pro mě nuda.
Jestli to je jenom rozjezd příběhu, taj je na mě moc dlouhý.

Sammy.Boy
Sammy.Boy
09.10.2022 5 z 5

Bernadette má psychologické thrillery v malíku! Její smyšlená hrdinka Cass, která je nedobrovolně chycena V PASTI LŽÍ, dostává pěkně za vyučenou a člověk čte, čte a čte, dokud mu indicie nezačnou zapadat pěkně do sebe. Ono to ve výsledku není ani tak složité, jak to na úvodních stránkách vypadá. Opět kniha, kterou byla radost číst!

Ainyska
Ainyska
02.10.2022 4 z 5

Toto je v pořadí již druhá kniha této autorky, kterou mám za sebou. Kniha jako taková je dobrá a četla se skoro sama. Zkrátka jednodenní záležitost. Bohužel s podobným příběhem jsem již setkala v jiné knize, takže mě to moc nepřekvapilo a tušila jsem, odkud vítr vane. Wow efekt se bohužel nekonal. Pravda, vraha jsem odhalila až v poslední třetině. I tak rozhodně stojí za přečtení a těším se na další knihy autorky, které mě zatím čekají.

NymphMaeve
NymphMaeve
27.09.2022 4 z 5

Po Terapii se mi do další knihy od B. A. Paris moc nechtělo. Za zavřenými dveřmi mne dostala úplně nejvíc a tím, že to z dalších obálek knih autorky září, dala jsem další šanci, přestože Terapie byla slabá. Zde jsem se však spletla. Ano, nic asi nebude jako Za zavřenými dveřmi, avšak tohle byla taky jízda. Cass mi bylo líto a dost jsem trpěla tím, co jsem s ní prožívala. Když jsem ke konci četla rozuzlení a příčiny toho všeho, zuřila jsem. Stejně tak jsem byla překvapená tím, jak to vyřešila. Navíc jsem se dost sekla v odhadu, kdo byl vrah, i když tam trocha tušení byla. Kniha je moc pěkně napsaná, má spád a rozuzlení přijde opravdu z ničeho nic. Užila jsem si to.

archivářka115
archivářka115
13.09.2022

Musím přiznat, že mě knížka nijak nzaujala. Předpokládala jsem, že bude úžasná, když jsem si četla předchozí komentáře, ale od začátku jsem se do ní nemohla začíst a potom jsem to vzdala.

Kíťovec
Kíťovec
10.09.2022 5 z 5

Já jsem nadšená. Příběh jsem nedokázala opustit a přečetla jedním dechem. Byla jsem napnutá až do konce. Za mě parádní počteníčko a do samého konce jsem netušila, kdo je vrah.

Kudlanka03
Kudlanka03
03.09.2022 4 z 5

Tahle byla snad ještě o chlup napínavější, než ta první. Celou dobu jsem měla pocit, že je prostě normální a jen se ta realita jinak vykládá nám, čtenářům. Z její kamarádky jsem měla divnej pocit a z manžela ještě horší. Vždycky těm ženám fandím. Nejlepší byla utěrka.
Styl psaní jsem popsala v jiné recenzi jejích knih. Ale sedne mi. Je to akorát vypravěčské jako dějově akční. Možná za to může moje bujná představivost, ale to, jak to ona popíše si to hned umím představit a jedu knihu jako film.
Tuhle určitě doporučuju těm, kdo se rád bojí a je aspoň půl knihy napnutý.

Calibra
Calibra
29.08.2022 4 z 5

13/22 Přišlo mi, že první polovina knihy bylo stále to samé dokola. Druhá půlka už se hezky rozjela a díky sms zprávám bylo posledních několik desítek stránek hotová smršť. Cítila jsem z knihy, že to napsala autorka knihy Za zavřenými dveřmi, koncept nešel přehlédnout. Protože Za zavřenými dveřmi nasadilo laťku vysoko, dávám 4 hvězdy a těším se na další autorčinu knihu.

Lexie321
Lexie321
28.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Kniha sa mi veľmi páčila. Čítala sa rýchlo a aj napriek strate pamäte a gastlightingu ľahko. Záver bol super a som veľmi rada ako to Cass celé vyriešila.

Aiden888
Aiden888
24.08.2022 5 z 5

Tahle autorka mě prostě neskutečně baví. A tato kniha obzvlášť. Konečně thriller, který není přitažený za vlasy, ve kterém se na konci neodehraje nějaký stupidní, nesmyslný zvrat. Prostě to celé dává smysl, je to hořké, napínavé, čtenáře dusí pocit, že hlavní hrdinku někdo asi skutečně sleduje. Do půlky knihy jsem s hlavní postavou měla docela problém, protože mi připadala jako hysterická, prolhaná fňukna, která neustále dělá z komára velblouda a jednou pravdivou větou by mohla vyřešit polovinu problémů. Nicméně na konci se ukázalo, že měla důvod. Super záležitost.

Hanaol
Hanaol
22.07.2022 4 z 5

Ohromně jsem se pobavila. Napínavé, i když trochu prokouknutelné. Hrdinka se dlouho plácala ve vlastní naivitě a lžích. Na závěr to nabere grády a překvapení je na světě. Dobrá kniha.

Dandulka
Dandulka
10.07.2022 5 z 5

Opět musím jen konstatovat, že tohle byla opravdu paráda! Dokonalá smršť! Přeletěla jsem tento příběh opravdu jedním dechem za jediný den! To už se mi dlouho nestalo! Mohu jen doporučit!

preciousek
preciousek
04.07.2022 5 z 5

(SPOILER) Právě dočteno - bomba ! Já to tušila, že to budou její nejbližší... Měla jsem podezření už od začátku. Kniha se suprově četla, jako všechny od autorky. Už se strašně těším na Terapii.

Eszminka
Eszminka
30.06.2022 4 z 5

(SPOILER) Knížka se mi líbila. Po dočtení jsem si uvědomila,že přemýšlím o lidech, kteří začínají zapomínat a zároveň o tom, jak se asi hlavní postava musela cítit, poté , co jí zradili ti nejbližší.O tom by dobrá knížka měla hlavně být..doznívá v hlavě, kde dokončí svůj příběh ,tak trochu po svém u každého z nás jinak...

1v8na
1v8na
16.06.2022 2 z 5

Z knížky mám rozporuplné pocity. Nevím jestli kniha nesedla mě nebo je to spisovatelkou, ame já měla s touhle knihou problém. Dělalo mi problém se začíst, některé pasáže mi přišly šíleně překombinované. Bylo to takové chvíli nahoru, chvíli dolů. Hrdinka mi přišla, že chvíli jí je přes třicet a chvíli je jak pubertální patnáctka.
Bohužel mi tato kniha nesedla.
Za zavřenými dveřmi a nebo Dilema mi přišlo lepší.

krevetka79
krevetka79
15.06.2022 5 z 5

Další parádní kniha od této autorky.
Děsivý začátek a příběh plný pochybností o sobě samé.
Skvěle čtivě napsané, stránky mizí jedna radost.