V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2490 758

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

MOmoMO
MOmoMO
17.08.2018 5 z 5

Další knížka kdy musíte číst, protože netušíte kdo to sakra byl .. Teda takhle, myslela jsem, že vím a pak mi spadla brada.. Velmi dobré čtení, Paris nezklamala.

reňa30
reňa30
17.08.2018 4 z 5

knížka mne nutila číst a číst..obracet stránky a při té poslední si říct..jooo bylo to dobré a je na čase jít něco dělat :-D

Simmminek
Simmminek
16.08.2018 5 z 5

Super knížka, kterou jsem měla přečtenou jedním dechem. Takové vyústění bych nikdy nepředpovídala. Super knížka. B. A. Paris tento žánr prostě umí. Určitě doporučuji přečíst. Jediná nevýhoda knížky je ta, že vás nenechá dělat nic jiného, než pořád číst. :-)

Anahk1
Anahk1
14.08.2018 4 z 5

Jo tak tohle bylo zase dobrý!!! Ano, brzy trochu předvídatelné, ale mě to bavilo.. v podstatě se to četlo samo..

Rhodos
Rhodos
14.08.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst,nějak mě to nevtáhlo,jako se stalo u knihy "Za zavřenými dveřmi".Ovšem postupně jsem se začetla a na konci jsme zůstala s otevřenou pusou.Přesvědčila mě,že není všechno tak,jak to ze začátku vypadá....

andrea4468
andrea4468
11.08.2018 5 z 5

Ráno jsem si řekla, že knihu začnu číst, než vylezu z postele...Knihu jsem celý den nepustila z ruky a dočetla jsem jí celou!!! Kniha je fantastická a ihned vás vtáhne do děje. Žádné zdlouhavé začátky, kterými se člověk někdy musí prokousat. Jediné, co mě nyní mrzí, že jsem jí přelouskala tak rychle :) Těším se na další knihu této spisovatelky, protože její knihy jsou fantastické, napínavé a neskutečně čtivé.

J.x
J.x
09.08.2018 5 z 5

Dlouho mě žádná knížka tak nepohltila. Nemohla jsem se odtrhnout. Lehce se četla. Zaujala mě víc, než další knížka autorky - Za zavřenými dveřmi. Doporučuji.

MarieH
MarieH
09.08.2018

Tak jsem dočetla, zápletka je dost obehraná, ale knížka je čtivá, nevadila mi hrdinčina naivita, vadila mi jednoduchost a povrchnost celého příběhu. Stále se opakující scény a ten konec tomu také moc nepomohl. Za mne 3 hvězdičky a z toho je jedna za hezkou obálku.

Ještě k LUKubi to není možné že jsi ani trošku netušila pointu !

SimonaP
SimonaP
08.08.2018 4 z 5

Knížka mě moc bavila, sice jsem asi ve třetině knížky tak nějak tušila, jak to doopravdy je. Ale stejně jsem knížku přečetla jedním dechem a doporučuji. Za mě o něco lepší než Za zavřenými dveřmi.

ZuzanaL
ZuzanaL
07.08.2018

Teda tahle kniha mě neskutečně rozčilovala. Myšlenka dobrá, ale hlavní hrdinka až moc hysterická. Nicméně čtivě napsané, děj odsýpal, ideální na pročistění hlavy.

josska
josska
07.08.2018 5 z 5

Tak tohle se četlo jedním dechem,musela jsem číst dál a dál a byla jsem zvědavá jak to dopadne.Je to od autorky druhá kniha,ta první se mě taky líbila...Doufám,že budou i další knihy a moc se těším...

Storm5007
Storm5007
06.08.2018 5 z 5

Super, ani druhá kniha od této autorky mě nezklamala. U hlavní hrdinky mě překvapilo, že se nechala ovlivnit tak moc a nevěřila si ani trochu, že ty věci co se ji dějí nejsou její vinou. Například, že nepoznala, že ma jinou pračku to bylo divné. A to jak získala inkriminovaný telefon mi přijde také zvláštní. Jinak je to, ale hezký a propracovaný příběh. Poslední dobou jsem docela zklamana z ne úplně dobrým zakončením knih, ale tady byl konec skvělý. Přiznám se, že kdo byl vrah jsem neodhalila. Určitě doporučuji. :oD

harena
harena
06.08.2018 4 z 5

Ano, ať B. A. Paris píše dál. I toto je hodně čtivý a napínavý psychothriller a navíc i uvěřitelný. Člověk neví, kolik psychopatů chodí mezi námi. I když se dá uhodnout, kdo asi Cass pronásleduje - moc možností není - , tak až do konce nemáme jistotu, kdo je vrah. Moc dobře se mi to četlo, těším se, až autorka napíše další.

GanjaL
GanjaL
05.08.2018 4 z 5

Velmi napínavá knížka, která se dobře četla a skvěle poukázala na to, jak vás dokáže potrápit, když si věci nepamatujete.

Terka18
Terka18
04.08.2018 5 z 5

Poutavý příběh, i když trošku víte, kdo je vrah a jak to vlastně všechno je. Musím uznat, že autorka napsala skvělé dílo. Dokázala úžasně ukázat, jak si s vaší psychikou lidé dokáží pohrát, především ti co jsou vám nejblíže a také jak je lidská psychika křehká. Skvělá kniha. I když autorčina první kniha,byla o kapánek lepší.

nemer
nemer
04.08.2018 4 z 5

Opět jednorázová oddechovka na léto, z tohoto pohledu plní svůj účel skvěle. Začala jsem jako audioknihu, ale urychleně jsem přešla na čtení, přece jen to čtení u thrillerů odsýpá líp, audio je z mého pohledu v tomto případě unylé a nebavilo mě. Sice rozuzlení lze vytušit brzy, ale příběh je čtivý a stejně se potřebujete přesvědčit na vlastní oči, kam směřuje autor. Jako napínavou relaxační četbu mohu doporučit, zabaví a pobaví - pokud hledáte něco náročnějšího, líbit se Vám nebude. Tři a půl *

Hania932
Hania932
03.08.2018 5 z 5

Tak tohle byla naprostá bomba! Bylo to hodně napínavý, hodně strašidelný. Ze začátku když se stala vražda tak jsem Cass chápala že to musí být strašný, ale potom mi přišlo paranoidní jak si myslela že jí volá vrah. Ale postupně jsem se začala Cass rozumět. Opravdu jsem si myslela že by mohla Cass mít něco společné s vraždou Jane. Jak zapomínala, nevěděla že si objednala věci atd. tak jsem si prostě říkala "Ale co když to fakt udělala?". A ten konec? To jsem naprosto nečekala! Byla jsem z toho uplně v šoku protože to by mě upřímně vůbec nenapadlo.!
Skvěle napsané, knížka se četla uplně sama. Napínavé, strašidelné a ÚŽASNÉ! Doporučuji!

VIVINKAR
VIVINKAR
03.08.2018

Pointa byla opravdu trochu předvídatelná, jak už tu někdo psal, ale nápad je to skvělý! Příběh byl tak opravdový a dramatický....že mě fakt mrzelo (POZOR MOŽNÝ SPOILER), jakým způsobem se našel ten Rachelin telefon :(, to bylo tak stupidně vymyšlený, že to ani nebylo možný teda.

LucieZvonikova
LucieZvonikova
01.08.2018

Kniha byla dost napínavá, stojí za to si ji přečíst, jen jsem potom nemohla usnout.. :))

Radunnie
Radunnie
01.08.2018 2 z 5

Autorčinu prvotinu jsem nečetla, tudíž nemohu soudit, o kolik je tato kniha lepší nebo horší. Jak už tu někteří recenzenti uvedli, s žánrem "psychologický thriller" se v poslední době roztrhl pytel. Ze všech děl tohoto žánru (a že jsem jich přečetla víc než dost) si vzpomínám pouze na Zmizelou, která je však literárním stylem i dějovou propracovaností o několik úrovní výše než jí podobné tituly.
Co se týče knihy V pasti lží (už ten název napoví), ta neurazí a bohužel ani nenadchne. Začátek sice vypadal nadějně, jenže když už po několika prvních stránkách tak nějak tušíte, kde je zakopaný pes, na napětí to čtenáři dvakrát nepřidá. Knížku jsem dočetla jen z toho důvodu, že jsem nechtěla věřit tomu, že by se autorka uchýlila k pointě, která mi v první třetině knihy vytanula na mysli. Bohužel, stalo se! Člověk v tomto případě opravdu nemusí být geniálním Herculem Poirotem, aby si dokázal dát některé dílky skládačky dohromady. Na to, že je kniha V pasti označována jako psychologický thriller, mi připadá, že autorka si s psychologickým vývojem postav hlavu nelámala. Dějové zvraty jsou buď předvídatelné až hanba, nebo naopak nelogické, a ze závěrečného rozuzlení spadne čelist snad jen tomu, kdo s podobným žánrem nemá pražádné zkušenosti.