V oblaku dezinfekce

V oblaku dezinfekce https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4323/bmid_v-oblaku-dezinfekce-46N-4323.png 4 159 44

Humorné příběhy a postřehy z nemocničního prostředí Také se bojíte navštívit lékaře? Máte strach z nemocnice? A co přísné sestřičky? Zkuste se na svět podívat očima Ivanky Deváté - zjistíte, že nic není tak černé, jak se na první pohled zdá.

cukrovka
08.09.2019 5 z 5

Jako vždy příjemná četba plná lehkosti a vtipu. Krásná čeština plná archaismů.

zdenaR
15.04.2019 5 z 5

Jako vždy - vtipné, úsměvné, optimistické (i přes neveselé téma nemocí a spol.) - Ivanka Devátá prostě nezklame :-)))
Doporučuji jako superlék na smutek a depresi.
Pohlazení po duši.

Cher
17.01.2019 5 z 5

Skvělé. Velmi vtipné čtení. Moc jsem se pobavila.

pagac17
02.08.2018

Velmi jsem se pobavil po přečtení této publikace, paní Ivanka je doslav nabitá humorem při popisu co jsme prožili a prožíváme ve spojitosti s naším zdravím od mala do současného věku. Její podání je opět mistrné.

alnahu
23.04.2018 4 z 5

Opět jsem si přečetla jednu odpočinkovou humornou knihu od paní Ivanky. Tentokrát mě pobavila tím ,jak prožívala dětské nemoci o jejich domácím lékaři, zážitky s čekárny, pobytem v lázních, jakou prodělala netradiční léčbu až po vrtochy těla. Kniha opět psaná velice vtipně .Hodně mi pobavilo přání paní Ivanky na konci knihy : " Hodně zdraví, či aspoň štědrou pojišťovnu."

jindra-svita
11.02.2018 1 z 5

Nasmála jsem se. Kniha pro dobrý deštivý víkend či lenivý odpočinek.

JIVaJaH
09.02.2018 5 z 5

Pro mě knižní překvapení. Kniha se mi moc líbila, ač nejsem příznivcem tohoto typu knih! Humorná, s nadhledem a autorka používá krásný jazyk...že by obdivovatelka jazyka českého?

radus
03.02.2018 4 z 5

Jako vždycky vtipné a oddechové čtení.

kamika78
19.01.2018

Já paní Ivanku zbožňuji, její jedinečný nadhled a smysl pro humorné vyprávění je prostě pro mě top.

Analady
14.10.2017 4 z 5

Miluji styl, jakým paní Devátá píše. Nádherný jazyk, neuvěřitelně skvostné slovní obraty. V této knize najdete fejetony z lékařského prostředí psané s humorem. Kniha vás asi naplno nerozesměje, ale budete ji číst s lehkým úsměvem na rtech. Doporučuji dávkovat po kapkách :-) Tak si knihu vychutnáte nejlépe.

Lectrice19
29.05.2017 4 z 5

lehké ale zábavné :-)

petunkav
02.10.2016 5 z 5

Toto je moje první kniha od Ivanky Deváté. Je to hodně podobný styl jako Bety a její Vejce a já apod.
Pěkné, lehké, pohladí po duši. Úsměvné, nenáročné a hrozně příjemné čtení.

studentice
02.03.2016 4 z 5

Příjemné počtení. I když prostředí nemocnic a lékařů bývá většinou spojeno s ne vždy příjemnými zážitky, autorka popisuje všechny příhody s humorem a nadhledem. Tato knížka se autorce opravdu povedla.

Alca007
04.11.2014 5 z 5

milá, vtipná, odpočinková

Prateri
11.09.2014 4 z 5

Bylo to fajn, i jsem se zasmála :-) Hned se mi půjde snáze k doktorovi.

anibeni
24.08.2014 3 z 5

Knížka mě pobavila, ale ne zas nějak extra... Jako první jsem od I. Deváté četla Lázeňskou kůru, která mě velmi bavila, ale tohle byl oproti tomu slabý odvar..

sabca
30.07.2014 4 z 5

Zase jsem se pobavila. Je to osvěžení mezi četbou kriminálek a dramatických románů. Doporučuji

AndreaP.
03.07.2014 4 z 5

Ivanka Devátá prostě nikdy nezklame. Její knihy jsou oddech, relax, krásný humor a neskutečný nadhled a sebeironie. V oblaku dezinfekce je pak takový netypický průvodce našim zdravotnictvím, který jistě pobaví.

ina77
20.04.2014 4 z 5