V moři s malou mořskou vílou

V moři s malou mořskou vílou https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421274/bmid_v-mori-s-malou-morskou-vilou-0l9-421274.png 4 4 2

Bylo, nebylo… V hlubokém moři žila malá mořská víla, která si ráda hrála na schovávanou s rybkami. V podmořské říši však nežily jen ryby. Bydleli tu i jiní tvorové: chobotnice, krabi, želvy, ústřice… Poznávej je spolu s malou mořskou vílou.

grizlinka
30.09.2023 5 z 5

Pro rodiče obrazky dost ulítlé ale pro syna dlouhou dobu nejoblíbenější kniha. Predevsim velryby,to jsme i ctvrt hodiny vydrželi na jedné straně. Za to lidi ke konci,ty vůbec

muchomurka
31.12.2020 2 z 5

Nápad dobrý, provedení otřesné. Mohla to být skvělá naučná knižka se spoustou hledaček, ale tohle byl divný maglajz ze kterého přecházely oči. Ani naši malou prďolku knížka nezaujala a nebavila a to u knížek vydrží dlouho.
Nevadila mi tam mořská víla jako průvodkyně, ale vadilo mi provedení - málo odpovídající realitě, což je škoda, protože knížka nemá žádný přesah, kromě toho, že je tam seznam živočichů žijících v moři. Zklamání. Ještě, že jsme ji měly půjčenou jenom z knihovny.

Petra Bartíková
česká, 1984
2017  96%Rok v lese
2018  94%Co se děje v mraveništi
2019  85%Hmyzí hotel
2017  94%Rok v zahradě
2018  72%Město v noci

Kniha V moři s malou mořskou vílou je v