V korunách stromů - Pohádky s křídly

V korunách stromů - Pohádky s křídly https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224316/bmid_v-korunach-stromu-pohadky-s-kridly-wtt-224316.jpg 5 11 5

Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět ptáků. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou doplněny dvěma typy ilustrací - realistickou kresbou podle fotografie a také milými skrytě vtipnými ilustracemi doplňujícími děj.... celý text

Ishir
Ishir
12.12.2023 4 z 5

Pěkné poučné pohádky.

jasmína
jasmína
09.04.2019 5 z 5

Opravdu krásná a navíc poučná kniha pro děti s hezkými příběhy a budu shánět i další dvě, které autorka napsala.

ladyfromskye
ladyfromskye
01.04.2019 5 z 5

Stejně krásná a poučná jako knížka V trávníku. Pohádky s krovkami. Kéž by se dostala k více dětským čtenářům.

koriandr
koriandr
30.11.2018 5 z 5

krásně poučné příběhy pro děti

akcinel
akcinel
08.03.2016 5 z 5

Ptačí hrdinové v líbezných pohádkách s malým douškem vysvětlení slušného chování pro menší děti, tak bych charakterizovala tyto pěkné příběhy. Určitě doporučuji malým čtenářům i rodičům ke společným čtenářským chvilkám s dětmi.

Kniha V korunách stromů - Pohádky s křídly je v