Úžasnější za 2 týdny

Úžasnější za 2 týdny https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501190/bmid_uzasnejsi-za-2-tydny-RKu-501190.png 4 19 4

Známá nutriční specialistka českého původu Gabriela Peacock, mezi jejíž klienty se řadí i členové britské královské rodiny, přichází s převratnou knihou, která umožní cítit se skvěle každému z nás bez ohledu na to, jak hektickým stylem života žijeme. Součástí knihy je 14denní stravovací plán založený na přerušovaném půstu. Kromě toho se dovíte, jak vyrovnat svou hormonální hladinu, zlepšit spánek a co udělat pro spokojenější a udržitelnější život. Není třeba být perfektní, hlavní je začít!... celý text

Hobby , Kuchařky , Zdraví

Vydáno: , Esence

joanb
joanb
15.03.2024 3 z 5

Tak uvidíme, jestli za 14 dní budu skutečně úžasnější :-).
Pečlivě popsané důležité součásti stravy, které pomáhají. Jen se mi nelíbila masáž na pořizování doplňků stravy, když nestíháte zdravý způsob života. Takže za mě spíš reklama na další produkty :-\.

Trina1
Trina1
23.09.2023

Tak tato knížka mě zklamala. Ale ne proto, že by byla špatná. To určitě není. Ale proto, že jsem od ní čekala úplně něco jiného. Nechala jsem se zlákat anotací, kde je na prvním místě zmíněn přerušovaný půst a plán na dva týdny. O půstu si už sice nic číst nemusím, praktikuji ho spoustu let, ale snad jsem čekala nějaké nové tipy, názor někoho jiného, nový úhel pohledu nebo tak něco.
Půstu a stručnému dvoutýdennímu plánu je zde věnováno pouze pár stránek, zbytek jsou různé tipy na zdravější život a spousta receptů. Rady a recepty jsou sice velmi zajímavé a mnoho čtenářů je určitě ocení, ale já jsem toto nehledala, pro mě tedy kniha není přínosná.

uzivatel0756
uzivatel0756
18.08.2023

Dobrá den, lze koupit tuto knihu jako e-knihu? U knihy je sice možné kliknout na: ,,Koupit eknihu", ale přesměruje mě to na zakoupení knihy vázané.

Coucouha
Coucouha
30.04.2023 4 z 5

Tato kniha se mi opravdu líbila. Žádné zbytečné natahování, super tipy na jídla, informace, doporučení apod. Opravdu fajn počtení! Jedinou hvězdu musím strhnout za to, že neopsahuje tato kniha vzorový jídelníček, který bych uvítala. Jinak vše SUPER!

Gabriela Peacock
česká, 1979