Turistický průvodce po Lancre

Turistický průvodce po Lancre https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81738/turisticky-pruvodce--81738.jpg 5 74 4

Turistický průvodce představuje Lancre jako destinaci vhodnou pro vysokohorskou pěší turistiku. Nechybí ani několik zajímavostí o tradicích kraje, které svým neotřelým způsobem popsala stařenka Oggová. Takže hurá do Lancre, teď už vás nic nepřekvapí. 1 složený list (22 s.). Po jedné straně rozloženého listu barevná obrazová mapa. Mapa a stručný turistický průvodce zachycující Lancre, část Zeměplochy. Lahůdka pro znalce díla Terryho Pratchetta.... celý text

Literatura světová , Fantasy

Vydáno: , Talpress

Lancre , 1998

Hor89
03.08.2023 3 z 5

Třetí Zeměplošská mapa je trochu zklamání. Doprovodné texty (fiktivní průvodce po Lancre od Stařenky Oggové a šampióna v chůzi Erika) jsou, i přes malý rozsah, výborné. Ale mapa samotná mě až tolik nezaujala - přijde mi že zbytečně velkou část mapy zabírají hory. Mapa Lancre ve stolní hře Zeměplocha: Čarodějky mi přišla hezčí a přehlednější.

Welinie
27.08.2017 5 z 5

Za mě dokonalé ! :-)

Eigis
31.08.2014 5 z 5

Mapa samotná je bohužel nezajímavá a zbytečná pro každého, kdo dává při čtení přednost svojí vlastní fantazii. Doprovodné texty to, ale plně vynahrazují a velice příjemně pobaví.

yueh24
08.05.2013 4 z 5

Mapa nic moc, ale doprovodné texty jsou standardně (t.j. hodně) vtipné .

Autoři knihy

Terry Pratchett