Už vím, jak to funguje

Už vím, jak to funguje https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246349/bmid_uz-vim-jak-to-funguje-1ZQ-246349.jpg 4 5 2

Tato malá encyklopedie odpovídá na 50 někdy překvapivých dětských otázek o tom, jak se vyrábějí a fungují věci, které používáme v každodenním životě. Jednoduché texty, četné ilustrace a přehledná grafická úprava pomáhají sdělovat informace zábavnou formou. Ačkoli je kniha určena především pro děti ve věku 4–7 let, mnoho překvapivého a poučného v ní objeví i starší čtenáři. Hravá a poutavá knížka pro malé i velké.... celý text

Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , Knižní klub

Dokéo, Je comprends comment ca marche

SonaH
SonaH
12.01.2024 4 z 5

Knížka se mi líbí svou jednoduchostí (stručné, grafika, přehledné) a tématy. Syna (5) moc bavila, zvlášť krátké úkoly/kvíz na každé dvoustránce. Proč ubírám hvězdu je často složitý text. Ani jsem to synovi kolikrát neuměla vysvětlit. Kvíz ale pro změnu pro starší děti triviální, takže věkově to je trochu nevyvážené. Přesto hodnotím pozitivně, mám takové knížky ráda.

Tyrkysová
Tyrkysová
19.05.2018 4 z 5

Celkový dojem z knihy je veskrze pozitivní, i když v určitých pasážích mi text přišel až příliš zkratkovitý a/nebo složitý k pochopení. Jako pomůcka v případě „nouze“ u zvídavých otázek vašich dětí ale určitě poslouží dobře :)

Cécile Jugla
francouzská
2012  98%Malá dětská encyklopedie
2015  88%Už vím, jak to funguje
2018  100%Poznej - Školka
2017  0%Poznej - Příroda

Kniha Už vím, jak to funguje je v