Už tě nemiluju

Už tě nemiluju https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50678/uz-te-nemiluju-50678.jpg 3 37 5

Když se ztrácí láska a vztah končí, bývá to většinou bolestné. A právě o rozchodech, neporozumění, o vytrácejících se citech jsou povídky z další knížky edice Česká povídka.

Povídky , Literatura česká

Vydáno: , Listen

nefernefer
13.01.2020 2 z 5

„... uvažoval jsi někdy o tom, že hlad je jen jeden?
Jak jeden?
Po lásce, po objetí, po chlebu, po mase, po vášni...“

Pár zajímavých myšlenek, ale jinak neurazí - nenadchne. Z mého pohledu je dost předvídatelně nejlepší povídka Smrtečka Miloše Urbana, která je však obsažená i v Mrtvých holkách, takže jsem ji už znala. Ovšem bavila jsem se u ní úplně stejně, jako když jsem ji četla poprvé, protože mám poměrně bujnou představivost a všechno jsem viděla v barvách. A to se nejde nesmát. :o) Ovšem co se týče ostatních, tak za nějaký čas už si ani nevzpomenu, o čem vlastně byly.

misaprosek
01.01.2020 5 z 5

Dostala se mi kniha do ruky náhodou a považoval jí za ženské čtivo, ale byl jsem překvapen. Mužům doporučuji.

hanucha
06.02.2018 3 z 5

Za mě celkem dobré, nijak zvlášť nenadchne, ani neurazí, žádná z povídek bych řekla že nevyčnívá...

adriane9
27.04.2016 4 z 5

Z edice česká povídka dle mého nejlepší knížka. Nutno vyzdvihnout povídku od Alexandry Berkové ta mě chytila za srdce nejvíc a krom ní je to velmi oddechové čtení. Doporučuji pro nenáročné

Mespilus
23.06.2015 4 z 5

Knih z edice česká povídka (soubory povídek od více autorů na jedno téma) mám více. Tahle je, ale nej. :)