Už se nikdy nevrátí

Už se nikdy nevrátí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193445/bmid_uz-se-nikdy-nevrati-wZS-193445.jpg 3 149 44

Napínavý, děsivý příběh s nečekaným rozuzlením Mike Zetterberg bydlí se svou ženou Ylvou a malou dcerou ve vile na předměstí Helsingborgu. Jednoho pátečního večera se Ylva nevrátí z práce domů. Mike si nejdříve myslí, že si s kolegyněmi zašla na skleničku, ale když nepřijde domů ani následujícího rána, Mika to rozzlobí. Uplyne celý den, aniž se Ylva ozve, a Mike si postupně uvědomí, že se jí něco muselo stát. Když nakonec oznámí zmizení ženy na policii, podezření se brzy obrátí proti němu samotnému. Nikdo ale netuší, že Ylva je stále ještě naživu a že se nachází coby kamenem dohodil od vlastního domu.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

Kommer aldrig mer igen , 2012

Adriena838772
Adriena838772
26.10.2022 5 z 5

Hodně výborná kniha a hodně napínavá strašně moc se ti to líbylo

Surikata369
Surikata369
11.09.2020 3 z 5

Asi mám v poslední době štěstí na knihy, které mají tak dobrý potenciál a ten je zcela nevyužit. Škoda.

Janeee
Janeee
27.01.2020 5 z 5

Skvěle napsaná kniha plná napětí. Šílené a strhující téma, které mě pohltilo!

Hella
Hella
30.07.2019 3 z 5

Průměr. Ani nejhorší, ani žádná sláva. Vcelku to mělo i docela zajímavou dějovou linku, jen to zpracování nebylo úplně nejzajímavější. Ale četla jsem už i horší knihy s označením "thriller".

Clarabel
Clarabel
12.07.2019 2 z 5

Slabota. Knížka je hodně nedotažená, jde po povrchu, jazyk nezajímavý, prostě divná knížka a slabá na to, aby dostála podtitulu mrazivý thriller.

Miluska2810
Miluska2810
26.03.2019 1 z 5

Bola som nedockava a chcela som si nieco precitat a tak prva co prisla pod ruku......PRECO?! ale dve hviezdicky preto, ze az celkom odpad to nebol. Namet tu uz bol a nic mimoriadne.

Petucelli
Petucelli
05.01.2019 1 z 5

Rozpolceny pocity behem cele knizky, ale konec napinavy.

pavlina1278
pavlina1278
11.12.2018 2 z 5

Kniha není moc napínavá, příběh jednoduchý, psychologie postav absolutně nepropracovaná. Dočíst se dál, ale žádné napětí nečekejte. Za mě zklamání

konicekbily
konicekbily
18.06.2018 2 z 5

Moje malé doporučení: prosím zkuste odolat - nekoupit - a nečíst.

Peta1607
Peta1607
08.05.2018 3 z 5

Kniha nenadchne ani neurazí. Děj má sice rychlý spád, ale celkově postrádá hlubší propracování. Určitě bych to nenazvala mrazivým švédským thrillerem.

Sofós
Sofós
23.11.2017 4 z 5

Autor ukazuje, že pro pomstu jsou někteří schopni čehokoliv. A že ani čas vždy hrany neobrousí. Kniha nebyla obsáhlá, což hodnotím velmi pozitivně. Díky tomu se děj netáhl. Kniha se mi velmi líbila.

jajinka111
jajinka111
12.11.2017 1 z 5

Kniha se přečíst dá, ale žádná hitparáda, Zhruba od poloviny je jasné, kdo je pachatel. Nějak jsem nechápala konání některých postav, psygologicky plochá, nijak mě nezaujala.

rekon
rekon
02.10.2017 4 z 5

Velmi dobrá kniha, závěr mohl být trochu delší. Nápis na obalu knihy "mrazivý švédský thriller" je trochu přehnaný, ale děj měl spád a oceňuji krátké kapitoly.

vedana
vedana
28.07.2017 5 z 5

Skvělá knížka, napínavý od začátku do konce. Příběh byl celou dobu postupně pomalu odkrýván. Přečteno skoro jedním dechem.

veronika4918
veronika4918
04.07.2017 3 z 5

Čtivá knížka, ovšem konec, jak je psáno níže, byl dost "rychlý", neohrabaný.

28401
28401
16.04.2017 5 z 5

Napínavé, zajímavý námět, jen konec byl nějak "rychlý".

motolka
motolka
24.03.2017 4 z 5

Jo, docela dobrý psychologický thriller. Skvělý námět, ze kterého se určitě dalo vyždímat víc, a udělat thriller opravdu hrůzostrašný.

Nevím, zda byl blbý překlad, ale zarazilo mně tam hodně nelogických věcí. Např. když si někdo zlomí vaz, tak bych předpokládala, že bude mrtvý a ne, že bude ochrnutý na vozíčku. Nu což. Nelituju, že jsem si knížku přečetla.

Hvězdinka
Hvězdinka
17.03.2017 1 z 5

Slabota, takové nepropracované, kniha mě nezaujala.

katule1992
katule1992
27.12.2016 3 z 5

Průměrná kniha, která nezklame ani nepotěší. Autor si mohl více poradit s detaily knihy a mnohem lépe vytvořit to velkolepé finále, ke kterému celý příběh směřoval. Nápad je opět velice zajímavý, především uvěznění pár metrů od vlastního domu a sledování své rodiny a jejího zahojení. Nová přítelkyně, nová rodina.

DasaN
DasaN
26.11.2016 4 z 5

Kniha se celkem dobře čte, závěr je povedený.

severská krimi psychologické thrillery zmizení lidí švédské detektivky

Autorovy knížky

Hans Koppel
švédská, 1964
2014  68%Už se nikdy nevrátí

Kniha Už se nikdy nevrátí je v