Utrpení mladého zvěrolékaře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po ukončení veterinárních studií přijíždí do Cantenbury začínající zvěrolékař Grant. Jeho dosavadní praxe během studií se točila zejména kolem péče o domácí mazlíčky; teď se ocitá na venkově, v zemědělské oblasti, a jeho pacienty se stávají především hospodářská zvířata. Grant se postupně učí zacházet s nemocnými kravami, prasaty a ovcemi, ale i jejich svéráznými majiteli. Vtipné historky z prvního nárazu reality evokují laskavým humorem i porozuměním pro bližního svého slavné zvěrolékařské patálie Jamese Herriota....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54125/utrpeni-mladeho-zverolekare-XRS-54125.jpg 4.119
Žánr
Literatura světová, Humor
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Just Practising, 1999

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Utrpení mladého zvěrolékaře

Přidat komentář
lucie6716
27.09.2017

Příjemná kniha. Samozřejmě se nabízí srovnání s Herriotem, ale vzhledem k jiné době (šedesátá léta) je i vzpomínání Davida Granta na jeho veterinární začátky jinak laděné - večírky, nerozhodnost mezi dívkami, váhání nad možností věnovat se aktivně atletice... Já jsem si čtení užila a a bez zaváhání dočetla do konce. A to se mi poslední dobou moc nestává.

cibulka 8
30.08.2014

Nechtěla bych žít jako farmář, neustále připoutaná ke dřině se zvířaty a obdělávání půdy.A co se týče knížky - není špatná, ale Herriot je Herriot.


Štítky

zvěrolékaři zvířata, fauna

Autor a jeho další knihy

David Grant
anglická, 1944

Kniha Utrpení mladého zvěrolékaře je v

Přečtených28x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce12x
Chystám se číst4x
Chci si koupit2x