Utopie

Utopie https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7400/bmid_utopie-McJ-7400.jpg 4 69 14

Utopie ční nad kamennými nevadskými kaňony a je proslulá dokonalými roboty a holografickými obrazy, které vyvolávají bezmeznou hrůzu a napětí. Denně přiláká 65 000 návštěvníků, představuje novou generaci zábavy. Nešťastné shody okolností však začínají ničit kdysi naprosto bezchybnou technologii. Přátelský robot se porouchá, vyvolá paniku v davech lidí a poškodí velmi oblíbenou horskou dráhu, na níž mladý člověk málem přijde o život. Na pomoc je povolán expert Dr. Warnea.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , BB art

Utopie , 2001

Luigi1
06.09.2023 5 z 5

Zábavný park má hodně atrakcí jako tato knížka napětí

Jerry H
09.12.2021 5 z 5

Já si nemůžu pomoci, mě se to prostě líbilo. Pěkně se mi to četlo a zajímalo, jak to dopadne. Pořád jsem tam čekal Pendergasta, který to tam přijde zachránit, ale byl tam jiný borec jménem Warne :-)

hankamol
05.08.2021 5 z 5

Mě se nelíbila. Moc popisů okolí, zdlouhavé čtení.

Kerberos
14.11.2018 3 z 5

Zábavní parky zrovna moc v oblibě nemám a autor má mnohem lepší knihy.

Elea
10.12.2016 4 z 5

Krásný popis atrakcí zábavního parku, celkem napínavý děj, příjemná odpočinková četba.

LimedkaMikki
04.11.2016 4 z 5

Pamatuju si, jak jsem to četla v relativně dost brzkém věku, cca 12-13 let a byla jsem nadšená. Jestli bych tak nadšená byla i teď po letech, to je celkem zajímavá otázka.

L.u.c.i.e1986
09.04.2015 2 z 5

Kniha mě nebavila a asi po čtyřiceti stranách jsem to prostě vzdala...

lampernaqui
03.11.2014 3 z 5

Nebylo to špatné, ale autor (popřípadě v jiných knihách autorská dvojice) má na kontě lepší knihy. Je to sice všechno na jedno brdo - uzavřený prostor, krátký časový úsek... ale já to mám rád. Tahle kniha byla napínavá, jen hodně předvídatelná - člověk poznal, kdo je na straně teroristů hned od začátku. Stejěn zůstanu Lincolnovi věrný.

horvis
21.06.2014 2 z 5

Nuda.
Seznamka smrti jela podle stejného schméta.
A vlastně všechny Childovi knihy jedou podle stejného schématu.
Hlubinná bouře byla super.
Ostatní Childovi knihy se podle mě snaží tuto linii kopírovat ale je to už dost nudný a vyčpělý.
Preston opravdu píše ohodně lepší kusy.

HonzaT
05.11.2013 3 z 5

Děj se odehrává v jednom dni - teda až na epilog. Pan Werne, hlavní hrdina, opět jak už bývá zvykem u těchto autorů, nebyl popsán, takže mi to v knize ubiralo na představivosti a to je chyba. Nechytlo mě to tak jako ostatní knihy a od toho se odvíjela i délka četby.

Hespik
27.08.2013 5 z 5

Napínavá detektivka s elegantním padouchem

Gabetka
22.08.2013 5 z 5

Dávám plný počet bodů především za skvělý popis netradičních atrakcí čekajících na návštěvníky Utopie. Prostě jsem při čtení zatoužila takový park navštívit :-)

Jack Bauer
21.08.2012 3 z 5

Lincoln Child v napínavých situacích, kdy vstávají vlasy hrůzou a nečekaných zvratech děje, kdy přestává tlouci srdce, popisuje technologické divy Utopie s takovou dovedností a dokonalostí, až se nechce věřit, že takový zábavní park existuje jenom na stránkách této pozoruhodné knihy. Trošku nadhodnocené, vlasy hrrůzou mě nevstávaly a tlouci srdce také nepřestávalo, ale zábavní park je popsán dokonale.

bela
08.06.2011 4 z 5

Opět jedna z velmi povedených knih, kde se člověk bojí a napětím ani nedýchá.

Lincoln Child
americká, 1957