Útok titánů 14

Velitel Erwin má jasno – válku s Titány nelze vyhrát, aniž by se Průzkumníci napřed nevypořádali s nepřítelem uvnitř zdí. Politika je ovšem ošemetná věc, a pokud plán selže, mohou se naši hrdinové ocitnout na popravišti dřív, než řeknou „Eren“. Obzvláště stojí-li proti nim vlivný a sadistický důstojník Kenny Ackerman, známý též jako „Kenny Rozparovač“....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/369560/utok-titanu-14-Nm8-369560.jpg 4.631

Útok titánů 14.

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Crew

進撃の巨人 Shingeki no Kyojin 14, 2014

Kniha Útok titánů 14

B-artX

Jeden z více dialogových dilu, u kterého je akce až spíše ke konci dílu. Děj je pomalejší a v rámci dosavadního příběhu to ani není tolik zábavné. V anime to zvládli dle mého lépe. Až na highlight dílu s Levim nic moc.

KillHurt
08.05.2019

Aaah. Občanská válka v rozpuku. Porovnávání intelektů dvou znesvářených stran. Plány uvnitř plánů. Jo. To opravdu můžu. Vědět, že se série bude ubírat tímto směrem, tak ji mám přečtenou už dávno.

Diabel
10.06.2018

No konečně jsme se dostali tam, kde to mělo být už dávno. Hadžime se dostává k tomu, na co tak úpěnlivě čekám již několik dílů. 14. kniha v sobě nese nové informace, ale pouze částečné. Takže pro mě zase nic moc, protože jsem některé události prostě již předvídal. Co se týká mě – nedostalo se mi ničeho převratného. Na druhou stranu je alespoň vidět, že se autor snaží situaci zlepšit. Kresba se zlepšila a to zejména díky tomu, že je zde více dialogů a méně soubojů. I když musím říct, že tady se u soubojů kreslíři opravdu snažili a kresba není tak nepřehledná jako v předchozích dílech.
Přijde mi, že se autor úrovní opět blíží k těm prvním dílům, které se mi tolik líbily. Ale ještě to není úplně ono a tak z knih nejsem tak odvařenej jako dřív.

Moje hodnocení 6/10