Útok titánů 9

Útok titánů 9 https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318647/mid_utok-titanu-9-0HV-318647.jpg 5 95 4

Útok titánů série

Titáni útočí na Zeď Rose a v cestě jim stojí jen hrstka obránců z řad Průzkumníků. Nastává šílený boj o čas, ve kterém jde především o záchranu obyvatel okolních vesnic, jež stojí v cestě smrtícím titánským šlépějím. Na Průzkumníky přitom čeká nejeden těžký úkol, ale též několik šokujících překvapení.

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , Crew

Shingeki No Kyojin 9

jirijanovotny
jirijanovotny
21.02.2024 5 z 5

Jedeme dále a nepolevujeme. Další díl opět přetéká akcí, smrt je na každém roku a objevují se neví nepřátelé s nečekanými schopnostmi.

B-artX
B-artX
07.02.2020 5 z 5

Jeden z lepších dílů Attack on titan. Opičí titán to pořádně zkomplikoval hrdinům a odhalení okolo Kristy bylo dobrý. Líbí se mi, jak každá postava má v ději nějaký význam. Stejně ale u mne zatím vyhrává Mikasa.

Aivinka
Aivinka
04.01.2017 5 z 5

Super. Teď si budeme muset počkat na ten desátý díl. Doufám že tahle serie mang bude ještě pokračovat protože mě neskutečně baví a všichni co mě znají vědí, že jsem poněkud náročná. Jsem ráda že tento díl byl o minulosti Sashe, protože ta mi jako první padla do oka. Možná proto že má tak bohatý apetít stejně jako já. :D Snad to čekání rychle uteče protože se na tu desítku neuvěřitelně těším a myslím si že mě opět nezklame.

martinstefko
martinstefko
23.11.2016 4 z 5

Nemyslel jsem si, že tohle někdy řeknu, ale "Útok titánů" se dostal do fáze, kdy mě baví mnohem více než "Gantz", jenž mi od první knihy učaroval. Teď ale přešlapuje na místě, kdežto "Útok titánů" směřuje zajímavě kupředu. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/11/1313-utok-titanu-9-80.html

Hadžime Isajama
japonská, 1986