Útok titánů 7

Útok titánů 7 https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294629/mid_utok-titanu-7-H3n-294629.jpg 5 116 9

Útok titánů série

Souboj s titánkou vrcholí a Mikasa i Levi budou muset nasadit všechny páky, aby dosáhli vytyčeného cíle a získali zajatce z řad výjimečných Titánů, který by jim pomohl objasnit tajemství těchto krutých tvorů. V ceně je totiž nejen Erenova svoboda, ale i osud celého lidstva.

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , Crew

Attack on Titan, Vol. 7 - Shingeki no kyojin , 2012

ariannpHm
18.03.2024 5 z 5

Naprostá nálož luxusní akce. Mrtvých opravdu hodně,těším se,co bude dál.10/10

jirijanovotny
17.02.2024 5 z 5

Další skvělá jízda s Útokem titánů. Parádní boj v obřím lese a mrtvol více, než ve hře o trůny.

B-artX
28.01.2020 5 z 5

Sedmý díl je zatím nejvíce intenzivní. Děj ani na chvilku nenudí a postavy baví. Zvláště Erenovi kamarádi jsou super parta, kterou si člověk hned oblíbí. Přečteno na jeden zátah, naprostá pecka.

ema28
30.07.2017 5 z 5

Attack on titan, je jedna z nejlepších mang které snad existujou. Je to velmi zajímavé, a to že se o tom rozhodli udělat anime je ještě lepší. Celá první, ale i druhá série byly dokonalé. Nyní už jsem u chapteru 93, protože než to přeloží do češtiny trvá hodně dlouho tak jsem si objednala celou dosavadní sérii na e-bay. Opravdu to stojí za to. Všem doporučuji.

Aivinka
04.01.2017 5 z 5

Jak už sem několikrát psala, jeden díl lepší než druhy. Zdá se mi že i kresba se zlepšila (jen můj názor) ale i celkový příběh se vyvíjí v něco neskutečně vzrušujícího. Pamatuji si když jsem mangy odsuzovala protože mi celkově komixy nepřišly jako knihy ale tahle je dokonalá.

Diabel
28.07.2016 5 z 5

Po hezkém šestém díle jsem okamžitě šel číst sedmý svazek. Protože předchozí díl přinesl mnoho zásadních událostí a nechal rozuzlení až na nový svazek.
Tentokrát Eren poznal, že důvěra je vše, co lidstvo má, a v praxi mu to předvedl tým těch nejlepších průzkumníků. Hlavní velitel Erwin spolu s kapitánem Levim se tu podívají na to, kdo se skrývá v zátylku titánky. Jak jsem tušil, tak odhalení se mi opět nedostalo a musím počkat na další díl. Těm, kdo poctivě čtou mangu hned po jejím vydání, vyzradí nejzásadnější zápletku už samotná obálka.
Přemýšlím, jestli sedmá kniha dává oddych po předchozí zběsilé a nervydrásající šestce... Odpověď zní rozhodně ne. Zase nejsem ušetřen nečekaných zvratů a momentů, při nichž budu netrpělivě obracet stránky.
Opět je tu hodně akčních scén a super souboje dvou titánů :-) Titánka tu jede svým vražedným tempem a předvedla, že titáni nejsou tak pitomí, jak se na první pohled zdá. Mohou se učit, mohou se přizpůsobit a mohou s průzkumníky pořádně vyjebat. Nemůžu se úplně zbavit pocitu bezmoci a smrti, která hrozí na každém kroku a to, že je někdo v manze dlouho, nebo je hlavní či vedlejší postavou, na tom fakt nezáleží.
Nic není takové, jak se zdá a je dost pravděpodobné, že mě další série ještě hodně překvapí.
Nutí mě to pořád otáčet stránku za stránkou, protože chci stále vidět, jak to vše dopadne, kdo přežije a jestli vůbec někdo přežije.Teším se až si přečtu osmý díl. Je tu ještě spousta nezodpovězených otázek.

Sedmá kniha byl sakra jízda. Hadžime Isajama vytvořil příběh, kterým si získal mou náklonnost a proto hodnotím zase kladně.

Mr.J
09.07.2016 5 z 5

Dobře, tohle volume vůbec nebylo špatný. Pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že je tu příběh stále strašně natahovaný.

AmberDrake
17.06.2016 5 z 5

Tímto dílem jsem přímo prolétla, skvělá část. Jen mi vadí, že knihy vycházejí v tak dlouhém časovém odstupu :/

martinstefko
18.05.2016 4 z 5

Série má slabší momenty, je někdy zbytečně natahována, navíc kresba nemusí sednout každému, ale má také témata, která nejsou pro klasický akční komiks tak typická, což se mi líbí. Možná na ně dát ještě trochu větší důraz a série bude ještě o něco lepší. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/05/1168-utok-titanu-7-70.html

Hadžime Isajama
japonská, 1986