Útok titánů 13

Útok titánů 13 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360300/bmid_utok-titanu-13-USE-360300.jpg 4 79 7

Útok titánů série

Cíl operace je jasný – osvobodit Erena z rukou Titánů. Jenže za jakou cenu? Velitele Erwina čeká těžké rozhodnutí a ostatní si nestojí o moc lépe. Ymir si musí vybrat, na čí straně stojí, a Kristě nezbývá než přijmout svou minulost a poprat se s osudem, který ji předurčil k velkým věcem...

Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

Shingeki no Kyojin Vol. 13 , 2014

Georgee
22.03.2024 3 z 5

Dlouho jsem to nečetl a trochu jsem pozapomněl nějaký věci a třeba teďkon mám už zmatek v tom, kdo má jakou superschopnost (napsáno takhle kvůli spoilerům)

jirijanovotny
22.02.2024 5 z 5

Politické intriky, vytrhané nehty, vymlácené zuby, záhadné vidiny, triky s přestrojením, vydírání a jiné lahůdky.

B-artX
03.03.2020 4 z 5

Jeden ze slabších dílů, který připravuje děj a čtenáře na další dění, které je o poznání lepší.

KillHurt
18.07.2018 3 z 5

Po dvoudílné zběsilé akci nastává uklidnění a prostor na zákulisní intriky v politice. Ech. Je to zmatené, bohužel nám tento díl nedává žádné odpovědi a točí se v kruzích na to samé téma. Flashbacky jsou na tom stejně a spíš vyvstávají otázky nové. Pomalu mě to začíná nudit.

Diabel
06.03.2018 3 z 5

Nový Útok Titánů je rozhodně lepší než předchozí díl a to z několika důvodů: chaotický boje ústaly, díky bohu, a děj je zaměřen zase ve městě... Jenže mi to stejně nic nedalo, protože jsem hodně věcí odhadl a předvídal předem. Tudíž věci, co se tu odehrály, mě ničím nepřekvapily... Manga nabírá celkem zajímavý směr, ale rozhodně to není nástup, který by dokázal skutečně pozvednout sérii na novou úroveň. Postavy zmínily pár nových věcí, který potěší. Na druhou stranu se některé rozhovory opakují stále dokola. Něco jako flasback. Erenův vztah k Mikase se vůbec nikam nepousová, ale snad to autor časem změní.
Předtím mi nesedl styl, jakým byla manga kreslena. Působilo to hodně chaoticky a nešlo poznat, kdo je kdo. Ve 13. díle se to o poznání zlepšilo, ačkoliv je kresba víc plochá, ale i tak se mi líbila. Mrzí mě, že zmizely veřejně dostupné informace, které se dříve v komiksu objevovaly a nyní tam nejsou. Škoda.
No, abych se tu nevykecávál, tak jen řeknu, že to ještě stále stojí za přečtení. Čekám na to, kdy se dozvím, co je vlastně celé město zač, jaký je význam některých hrdinů a víc informací k titánům. Dosud zmíněné poznatky mi nestačí a chtěl bych víc.

Moje hodnocení 5/10

martinstefko
30.11.2017 3 z 5

S knihou "Útok titánů 13" nabírá série celkem zajímavý směr - konečně - ale rozhodně to není nástup, který by dokázal skutečně zvednout sérii na nějakou novou úroveň.

Nevimm
08.11.2017 3 z 5