Útok titánů 10

Útok titánů 10 https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330939/bmid_utok-titanu-10-fK3-330939.jpg 5 89 6

Útok titánů série

Boj o budoucnost lidstva neustává a lidožraví titáni získávají zřetelně navrch. Zeď Rose je prolomena a Erenovi přátelé stojí před nelehkým úkolem ubránit pevnost Utgard a zachránit tak holé životy. Nepřítel je však v jasné přesile a obráncům tak nezbývá než uchýlit se k nejkrajnějšímu řešení..

jirijanovotny
21.02.2024 5 z 5

Já jsem Spartakus. Já jsem Spartakus
Ano, každý je tu Spartakus, nebo v tomto případě titán :)
10. díl přináší další nálož zvratů a ještě větší nálož otázek. A akce, samozřejmě akce, tou tento díl doslova přetéká.

Arinda
30.03.2022 5 z 5

Desátý díl mě totálně odrovnal. Rovnou několik tajemství vyplynulo na povrch, ale v důsledku toho se naskýtá dvakrát více otázek. Ani vteřinku, jsem se nenudila. Už se těším, až si přečtu další díl. :))

ComicGuy899
02.05.2021 5 z 5

Stále skvelé pokračovanie ako minulý príbeh, so skvelým fázovaním a ako to už pri Attack on Titan býva zvykom, ani si nevydýchnete a už sa načrtol nový problém.

Konečný cliffhanger tomu vôbec neuškodil, ba práve naopak úspešne dokázal navnadiť na prečítanie si ďalšieho zväzku.
Skrátka obstojné pokračovanie na obstojný komiks...

B-artX
11.02.2020 5 z 5

Název série znovu odpovídá ději a je to skvělý. Titáni tentokrát útočí na věž s protagonisty a je to skvělý. Napínavé čtení plné skvělých momentů a odhalení. Jeden z nejlepších dílů série.

KillHurt
19.06.2018 4 z 5

Něco je shnilého ve světě titánském... a nebo možná ne. Stále se objevují nové záhady a nová odhalení, ale jaksi postrádám už nějakou odpověď na otázku: Proč? Proč jsou mezi lidmi titáni? Jaké jsou jejich motivy? Nicméně zdařilý díl, který byl tentokrát o něco komornější a zaměřený na vztahovou dynamiku postav. Desátý díl končí cliffhangrem jako prase, tak jsem opravdu zvědavý, co bude dál.

martinstefko
02.03.2017 3 z 5

"Útok titánů 10" je akčnější než jiné knihy, ale zase méně sociálně kritický, což je prvek, který se mi na sérii "Útok titánů" celkově velmi líbí. Hadžime Isajama vytvořil až příliš mnoho postav, aby příběhy všechny byly dostatečně zajímavé, ale také na to, abyste si je všechny pamatovali. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/03/1384-utok-titanu-10-60.html