Útěky tam a zase zpátky

Útěky tam a zase zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75326/bmid_uteky-tam-a-zase-zpatky-azC-75326.jpg 4 18 4

Knížka je o čtyřicetileté ženě, která se pokouší splnit si svůj životní sen utéci z města před stresem a hemžením lidí a nastěhuje se ke svému novému, čerstvě rozvedenému příteli, se kterým se seznámí přes internet, do malé vesničky kousek za Prahou. Sama se vypořádává nejen s novým způsobem života, ale i s přizpůsobením se novému partnerovi a novým zcela odlišným mezilidským vztahům, než znala doposud. Z otevřeného vyprávění hlavní hrdinky, jíž je sama autorka, o sobě samé, ale i o zážitcích obyvatel vesničky tak vzniká knížka veselých, ale i vážných příběhů, které vás jednou rozesmějí, jednou rozesmutní. Kniha je ale především o hledání a nalezení soukromého Ráje v krajině lidského srdce a citů.... celý text

Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Spira

cori
14.07.2018 3 z 5

Bezejmenná hrdinka si buduje nový vztah s mužem, kterého po dvaceti letech manželství opustila žena. Místy humorná kniha nese poselství, že život po čtyřicítce nekončí a každý může nalézt svou lásku.

Blancheerka
07.03.2017 3 z 5

Spisovatelka vypráví příběh začínajícího vztahu dvou lidí ve středním věku v prostředí současného venkova, protkaný jak vtipnými příběhy z hospod a zahrad, tak i zamyšlením nad fungováním emocí ve všech fázích vztahu

Danafantom
28.09.2014 3 z 5

Tuto knížku jsem od autorky četla jako první, a až po přečtení některých dalších jsem zjistila, že tato je ještě v mezích toho, co se ve vztahu považuje za normální.

luciefeix
09.02.2014 4 z 5

dalsi skvela kniha teto autorky :)

Kniha Útěky tam a zase zpátky je v