Utajené city

Stará šperkovnice obsahuje rodinné tajemství. S jeho odhalením Caleb nachází i klíč k lásce a citům, které dokázal tak mistrně ukrývat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94094/utajene-city-94094.jpg 444
Vydáno, Ikar (ČR)

Hidden Talents, 1993

Kniha Utajené city

petraj30
12. listopadu

Bohužel, žádný velký dojem to na mě neudělalo. Podle mě to byla pohádka moderní doby. Zapadlé malé městečko, které prozatím odolávalo přílišným zásahům techniky. Všichni žili jakoby postaru, nepanovala mezi nimi žádná zášť ani nenávist a na druhé straně bohatá rodina, která si potrpí na konvence. Podle mě to bylo trochu překombinované.
Serenity byla možná trochu naivní, ale v každém hledala jen to dobré. Caleb neměl ideální dětství a celá jeho výchova se podepsala na jeho nepřístupném a zatvrzelém jednání.
Ani ta zápletka nebyla podle mě nic světového.
Nebylo to úplně špatné, ale znám od autorky mnohem lepší a propracovanější knihy.

renefer
02.10.2018

Romantika s detektivní zápletkou, jako všechny knížky od této spisovatelky čtivě psané a až na slaboduchou Serenity zajímavě vykreslené postavy Witt’s Endu.

kacaaba
01.06.2016

Příběh o nemanželském synovi, kterého vychovával dědeček. Celý život mu připomínal, že jeho matka ublížila rodině a odlákala on ní jeho otce. Když se Caleb setká se Serenity, která byla vychována ve velmi zvláštní komunitě, má pocit, že začíná zase žít. Pomáhá jí s podnikáním a po hádce, kvůli vyděrači, za ní jede do malé horské komunity, kde najde domov i lásku.
Nebyla by to Jayne, kdyby v sobě příběh neměl detektivní zápletku a humor. Mě se kniha líbila, četla se dobře.

helenkan
07.10.2015

Pěkná romantika,přečteno za pár hodin.

kika 13
26.02.2013

krásná romantická knížka dobré čtení.

kolacky
22.02.2013

Ano ano, podivné, veliké a fungující rodiny paní Krentzová velice dobře umí! (Nefunkční, jako tu Calebovu, ovšem taky.) Kdo četl, musí tu Serenitinu rodinku z Witt´s Endu prostě milovat! A i jinak prima čtení.

Vzdej se mi
Vzdej se mi