Utajená léta

Utajená léta https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297480/bmid_utajena-leta-RgD-297480.jpg 4 162 48

Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války. Zaujme ji vybledlý obrázek krásné mladé ženy s podpisem ‚George‘ a balíček dopisů převázaný stužkou. Konečně nějaké vodítko k odhalení rodinné historie, o které všichni až dosud záhadně mlčí… Jak se farmář ze severního Queenslandu seznámil se slečnou Georginou Lentonovou z Londýna? Jak ji přesvědčil, aby se s ním vydala do Austrálie a žila s ním na malé zapadlé farmě? Proč nikdo jejich lásce nepřál? A proč jejich setkání i dnes ovlivňuje život Lucy i její matky Rose? Před Lucyinýma očima postupně vyplouvají na povrch city, které odhalují tak pečlivě střežené tajemství. City, které po dlouhé roky stmelovaly, ale i rozdělovaly tři generace její rodiny. Všichni se musí svou vlastní cestou dobrat pravdy, že pravá láska může zdolat i ty největší výzvy. Lucyin příběh je plný zármutku, lásky a hrdinství odehrávající se v krásné divoké australské buši, ale i na jižním skalnatém pobřeží Anglie, zasahující do současnosti, ale i do minulosti.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Secret Years , 2015

ritz
19.06.2017 4 z 5

Zajímavý příběh, až moc romantika. Ale šťastný konec, dobrý konec...

Ditules
15.06.2017 5 z 5

Autorka mě zatím nezklamala. Příjemné prostředí, zajímavá zápletka - co víc si přát?

Rodaw
09.06.2017 5 z 5

Úžasná a čtivá. Pokud máte rádi příběhy z 2.světové války, příběhy o lásce a přežití, doporučuji:-) Samozřejmě čtení spíše pro holky (např. knihu Hrdinové Pacifiku bych s klidem doporučila i klukům):)

zuzana2599
28.04.2017 5 z 5

V této krásné knize se přenesete do australské buše a také poznáte skalnaté pobřeží Anglie, kde se odehrává příběh tří generací ve dvou časových linkách.
Moc se mi Utajená léta líbily, příběh jemně romantický, atraktivní prostředí, odhalení rodinného tajemství a uspokojivý závěr.
Příběh je opravdu krásně utkaný všem ženám na míru, je vyšívaný hrdinstvím, oddaností, láskou a já sáhnu i po dalším díle této autorky.

acul.p
15.04.2017 5 z 5

Romantika, válečné dobrodružství a rodinná tajemství... ideální kombinace a moc příjemné, nepřeslazené čtení :)

putpuda
11.02.2017 4 z 5

Takový sladší odvar knih typu Elizabeth Haran ;)

evago
01.02.2017 5 z 5

bylo tam vše , co má v románu pro ženy být , stojí za přečtení

Jaruce
28.12.2016 5 z 5

Krásný příběh tří generací, je až neuvěřitelné jak minulost ovlivňuje budoucnost. Doporučuji si tuto knihu přečíst.