Úsvit lásky

Úsvit lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300310/bmid_usvit-lasky-7Ef-300310.jpg 4 55 15

Route 66 série

Léto 1932, Leona se po sestřině smrti rozhodla zůstat se švagrem Andym. Jemu pomůže s výchovou dětí a sama se vyhne nevítané péči svého svatouškovského bratra. Když však Andy skončí na několik týdnů v nemocnici, neví Leona, co řešit dřív. Bratr jí opět hází klacky pod nohy a Yates, záhadný cizinec, který jí nezištně pomáhal, představuje úplně jinou hrozbu... Brožovaná... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Mother Road , 2003

lifeoptimist
25.11.2021 5 z 5

Kniha mě mile překvapila, jak byla povedená. Předtím jsem od autorky četla jednu, která mě moc nebrala, ale tahle byla fakt skvělá, přesně se mi trefila do mojí nálady :-)

Zelený.úval
26.08.2020 4 z 5

Čekala jsem klasickou romanťárnu, ale byla jsem nakonec překvapená. Kniha byla čtivá, zápletka zajímavá a nějaké zamilovanosti se odehrávaly jen na pozadí a to bylo fajn. :-)

Aranel15
19.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Nejdříve jsem čekala, že kniha bude pouze další prvoplánovou romantickou literaturou, ale láska se zde odvíjela trochu na pozadí dramatičtějších událostí. Virgilův konec mě dost naštval, protože tenhle člověk si takovou jednoduchou smrt vůbec nezasloužil!

Ála1968
12.08.2019 2 z 5

Není to můj šálek kávy.Nebyl to špatný příběh,ale jak se píše o násilí na dětech a pod.,dávám od knihy ruce pryč.Vím,že fanatičtí kněží a lidé posedlí bohem byli,jsou a budou a trpí tím ženy a děti,právě proto si o tom ještě nehodlám číst.Na to nemám žaludek

angelbooks
29.09.2017 5 z 5

Knihu jsem zhltla přes noc a musím říct, že byla úžasná.
Sice mi občas přišlo, že se postavy moc vykecávají či autorka zbytečně natahuje děj, ale to mi nakonec vůbec nevadilo.
Za mě sice 4,5 hvězd, ale dám 5. Kdybych dala jen čtyři, tak bych knize křivdila, plus k tomu knihu doporučuji. :)

Zdenča22
26.07.2017 5 z 5

Příjemná a čtivá knížka.

mariva
09.08.2016 4 z 5

Byla by to příjemná oddychová četba, nebýt občas mrazivé hrůzy z toho, co dokáže způsobit náboženský fanatismus.

moudivlacek
15.11.2015 5 z 5

Opětovně jedna vydařená kniha od této autorky, obdivovala jsem Leonu, jak se snažila vše zvládnout. Také hrdina Yates si zaslouží obdiv, nikdy nezapomněl, kdo mu zachránil život, a neměl klid v srdci, dokud svůj dluh nesplatil.
To, že přitom našel lásku, byl životní bonus.

mac.martina
03.09.2015 5 z 5

tenhle pribeh me celkem zaujal a byla zvedava jak to mezi hlavnimi hrdiny dopadne. Ale nakonec si sva nedorozumeni vyresili a nasli k sobe duveru a lasku.
Trochu me mrzelo ze Andy nepoznal jednu slecnu, ktera tam s nimi na pumpe chvili zustala ale nez se Andy vratil z nemocnice tak odjela zpatky. Trochu me to mrzelo, rikala jsem si, ze by se k sobe hodily.
Rozhodne jsem Leone nezavidela jejiho bratra, ten byl sileny a jak se choval ke svoji zene a svym detem to snad ani neni mozny. byla jsem smutna, kdyz mu umrel jeho maly synek jen proto ze vcas nezavolali vcas doktora. nakonec za vsechno zaplatil svou vlastni smrti z rukou sveho kamarada, jak si myslel...

lidka9184
19.08.2015

Krásná kniha, jenom se k ní naprosto nehodí název a ani fotka obalu.

ritz
16.03.2015 4 z 5

Pěkná, čtivá knížka, rychlé čtení

sabca
23.02.2014 4 z 5

Kniha se mi moc dobře četla. Doporučuji.

modranka
06.08.2013 3 z 5

Mala som pocit, že dej príbehu prešľapuje namieste, obrazne povedané, akoby bol súčasťou betónovej cesty Route 66. I keď musím úprimne povedať, že Dorothy Garlock sa číta veľmi dobre, ale násilnosti na deťoch fakt nemusím. To som si všimla už vo viacerých autorkiných príbehoch. Ale chápem, že život je aj o tom. Samotný príbeh sa odohráva v rokoch 1930, kedy existovala prohibícia, náboženskí fanatici sa držali stále pri živote a kedy sa prebúdzala ženská emancipácia do nového storočia. Teším sa na ďalší diel.

adajka
28.06.2013 4 z 5

Příjemný romantický příběh

lela25
04.04.2013

Dobrá kniha,byla zajímavá pěkný děj.Opravdu jsem se u ní nenudila :)