Úspěšný chov ovcí

Úspěšný chov ovcí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425481/bmid_uspesny-chov-ovci-kPE-425481.png 5 2 2

Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou. Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování – a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. Pro chov ovcí v souladu s jejich potřebami je nezbytné dodržovat některé zásady. Ovce jsou zvířata žijící ve stádech, a proto by jich mělo být ve skupině nejméně pět, aby byla spokojená a dobře prospívala. Dále se dočtete, jak chovat ovce v souladu s přírodou a potřebami druhu, o výběru vhodné pastviny a zřízení stáje, správném krmení, péči, udržení zdraví a dojení. Seznámíte se s produkty ovcí, jako je mléko, sýr, vlna, maso a kůže. • SPRÁVNÁ VOLBA - Výběr vhodného plemene • VŠE O SPRÁVNÉ PÉČI - Chov ovcí v souladu s přírodou • ROZMNOŽOVÁNÍ OVCÍ - O beranech, bahnicích a jehňatech... celý text

Literatura naučná , Příroda, zvířata

Vydáno: , Víkend

Schafe halten: artgerecht und natürlich , 2016

Jolishka
20.07.2022 5 z 5

Knihu jsem si koupila, když jsem dostala na starost 150 ovcí, aniž bych o jejich chovu cokoli věděla. Moc mi pomohla v základní orientaci a uvedení do souvislostí. K částem o výživě a rozmnožování jsem se mnohokrát vracela, rady byly vždy užitečné.

Piggy.bub
05.03.2020 4 z 5

Zajímavá kniha, ale obsahuje pouze okrajové rady pro chov ovci. Pro začínajícího chovstele idealni pro uvedeni do problému

chovatelství, chov ovce, ovečky

Autorovy knížky

Kai Haus
německá, 1976
2019  90%Úspěšný chov ovcí

Kniha Úspěšný chov ovcí je v