Usnula jsem

Usnula jsem https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142279/bmid_usnula-jsem-Nrp-142279.jpg 5 16 3

Malá Miroslava usnula na hrobě. Taková hrůza! Bude sloužit zlé Doně Josefíně a její kočce? Zůstane navěky uvězněná v podzemí? Musí včas získat slzu zemřelého, aby se mohla dostat zpět. Ale úplně sama! Není tu ani maminka ani tatínek... Ale i tady v říši mrtvých se najde pár správných chlapíků, co mají pro strach uděláno. Držme jim palce, ať to společně zvládnou a Miroslava se může vrátit domů.... celý text

lenkaabooks
03.10.2022 4 z 5

Příběh pro děti, z dalekého Mexika, přímo ze hřbitova. Malá Miroslava usne při pohřbu tetičky na cizím hrobě a propadne se do světa mrtvých. Morbidní téma pro děti. Na druhou stranu nám ukazuje, že přátelství a pomoc můžeme najít vlastně kdekoliv.

haaabi
15.07.2017 5 z 5

Mé děti teď touží po hororových příbězích, a tento je úžasný, milý, vtipný, navíc i krásně výtvarně zpracovaný.
"Ty hloupá, copak nevíš, že na hrobě nesmíš usnout? Kdo usne na hrobě, propadne se do země mrtvých, to ví přece každý, asi až na tebe, ty hloupá."
Tak my už to teď víme taky :-D
Knížka navíc obsahuje DVD s kresleným filmem.

Dakarianna
23.12.2016 5 z 5

Bylo mi así jedenáct, když jsem ji četla a užívala si to. Zpětně mě trochu zaráží to morbidní téma k dětem.

podzemí mrtví

Autoři knihy