Ušlechtilá vášeň

Čtvrtá kniha série Klub Bastion. Jack, baron Warnefleet, poslední potomek svého rodu, prchl z Londýna poté, co byl málem zkompromitován a přinucen oženit se s nevhodnou ženou. Rezignuje na manželství a vrací se na své panství, které neviděl mnoho let, rozhodnutý vyřešit svou budoucnost jiným způsobem. Na silnici u bran svého sídla zachrání půvabnou dámu před nezvladatelným koněm a brzy pochopí, že lady Clarice Altwoodová není žádná poddajná slečinka - ztělesňuje pravý opak hloupoučkých dívek, které se ho snažily dostat do chomoutu. Clarice je nesmírně přitažlivá, velice žádoucí, nepopiratelně schopná a naprosto nezapomenutelná. Ale proč proboha žije v ústraní na venkově? Postupně propadá jejímu kouzlu a odhaluje důvody Claricina vyhnanství. Společně se vracejí do Londýna, aby očistili jméno jejího bratránka, a brzy je zřejmé, že Clarice hrozí nebezpečí. Jack musí využít veškerý svůj důvtip a inteligenci, aby tuto nezávislou vášnivou ženu, do níž se bezhlavě zamiloval, ochránil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26113/uslechtila-vasen-26113.jpg 4.460

Klub Bastion (4.)

Fine passion (2005)

Vydáno:, Baronet

kvetuse3368
30.03.2016

Rychle jsem se začetla, příběh utíkal a najednou jsem byla na konci

hannah2000
20.01.2016

Kniha od mnou velmi oblíbené spisovatelky Stephanie Laurensové - jeden díl ze ságy Klub Bastion. Poutavě napsaný romantický příběh z regentské Anglie má od všeho něco - romantiku, napětí, trochu vášně, tedy vše potřebné pro odreagování nad knížkou. Doporučuji jako velmi příjemné čtení pro osamělé večery.

Kamiliana
23.10.2015

Knihu jsem si moc užila, taková nenáročná četba, vhodná kvalitní výplň mezi dvěma psychologicky náročnějšími tituly... jen ten překlad mě trochu tahal, třeba na jedné stránce hlavní ženská postava 3x "mlaskla" - jen tak v průběhu řeči, chápete někdo, o jaký neverbální prostředek v komunikaci by se mohlo jednat? :-)

havrmoni
10.07.2015

Krásná jako všechny předchozí a hurá do dalších dílů ☺

romance historické romance

Theonne Ann De Kretser