Hon na lišku

Hon na lišku https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281585/bmid_hon-na-lisku-wT5-281585.jpg 5 39 3

Usagi Yojimbo série

Miyamoto Usagi putuje po starověkém Japonsku spolu se svým přítelem, lovcem lidí Genem. Tenhle podivný pár se ale musí na chvíli přestat handrkovat o peníze a postavit se čelem novým a nečekaným nebezpečím – jako je třeba setkání s podrazáckými liškami, hazardní hráčkou, která dokonale ovládá umění biče či zrádnými skupinami nindžů. Ovšem v ještě větším ohrožení budou, až se rozdělí. Zatímco se Usagi vydává na sebevražednou misi, Gen vyráží po stopě vraha, který není tím, čím se zdá být. Tohle dobrodružství otestuje jak jejich odvahu, tak i smysl pro čest.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Fox Hunt , 2011

Delphín
08.08.2022 4 z 5

Další perfektní počin. Některé příběhy už mají lehce předvídatelný konec, obsahují ale rovněž plno emocí, které celému dílu vždy dodají nový a jedinečný nádech.

martinstefko
24.03.2016 5 z 5

Kniha Usagi Yojimbo 25: Hon na lišku dál ukazuje, že Stan Sakai je jedním z nejlepších komiksových tvůrců všech dob, protože i v tak dlouhé sérii si udržuje kvalitu, o které si mnozí nechají jen zdát.

Lusa
10.03.2016 4 z 5

Tak to je snad první díl Usagiho kdy nějak nevím co říci. Jsem ráda, že se zase objevily staré postavy a i nové byly velice zajímavé. Příběhy byly zajímavé ale moc rychle utekly, no uvidíme s čím příjde Stan příště.

Japonsko samurajové japonská kultura

Stan Sakai