Mrazivé kousnutí

Mrazivé kousnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288407/bmid_mrazive-kousnuti-kbi-288407.jpg 4 239 25

Upíři z Chicaga série

Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit. Některá tajemství však nebylo možné dál šířit – jak mezi lidmi, tak mezi paranormály. Nyní je Merit na lovu a řítí se po drsném americkém Středozápadě v honbě za zvlčilou nadpřirozenou, která chce za každou cenu ukrást starodávný artefakt, jenž by mohl na světě rozpoutat katastrofální zlo. Sama Merit je však rovněž pronásledována. Nepřítel z Chicaga jde po jejích stopách, a nic mu nezabrání v tom, aby magický artefakt uchvátil pro sebe. Slitování nepřichází v úvahu. Neplatí žádná pravidla. Žádné životy nebudou ušetřeny. Hon začíná.... celý text

Literatura světová , Horory , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Biting Cold , 2012

Suin
10.06.2016 4 z 5

Táto série jednoduše nezklame!

Yana01
20.05.2016 4 z 5

Netušíte někdo, kdy budou vydané v češtině další díly? Někde jsem zahlédla, že 7. díl snad bude až v r. 2017 :-(

Betnka81
09.05.2016 5 z 5

Tato kniha se mi opět líbila a těším se na další díl :D

Turante
24.04.2016 5 z 5

Jako vždy, byl děj super. Vyústění celého dílu bude možná pro někoho podřadný, ale já za něj byla ráda, protože se vše dalo do pořádku ;-) Škoda jen, že na další pokračování si nějakou dobu počkáme :-(

Maxina
26.03.2016 5 z 5

Včera jsem koupila, dnes přečetla. Opět super díl plný akce a konečně se něco částečně vyřešilo

Chloe Neill
americká, 1975