Upíří kronika 1: Prokletí upírů

Upíří kronika 1: Prokletí upírů

Skoro obyčejný upíří kluk Vlady žije se svým tatínkem hrabětem Drákulou na hradě Špičáku v Horním Transilburgu. Chodí do školy, kamarádí s obyčejnými kluky a díky zázračným tabletám nemusí pít lidskou krev. Stačí mu obyčejný kečup. Jednoho dne ale hrabě Drákula nečekaně zmizí a od toho okamžiku začne velké dobrodružství. Vlady se svými kamarády začnou pátrat po tom, kdo hraběte Drákulu unesl. Na své dobrodružné cestě se dostanou až do Bermudského trojúhelníku, kde jim velký Praupír sdělí tajemství o dávném prokletí, kvůli kterému musí dodnes všichni upíři pít lidskou krev....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26301/upiri-kronika-prokleti-upiru-26301.jpg 3.951

Upíří storky (1.)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Lymril

Četla jsem jako prcek. Nijak brutální, naopak příjemně čtivé a dobrodružné. Druhý díl není o nic horší. Doporučuji dětem :)

Layss

Upíry také zbožňuji, ale do této knížky jsem se nemohla vůbec ponořit. Třeba to bude s druhým dílem lepší.

Orange8knihomol

Miluji upíry. Prostě super!

Elulilinka1
15.12.2017

Další super kniha, která na mě čekala. S chutí jsem se do ní ZAKOUSLA a nelituji toho. V knize nebyla nouze o dobrodružství ani nechyběla špetka černé magie.

anonym02
18.05.2016

Vauu...
Kniha mě velmi bavila .
Sice jsem si ji přečetla už před několika lety, ale stále si pamatuji její děj,který mě doslova a do písmene pohltil. :-D
Sice si už nejspíš nebudu kupovat další díl , ale knihu si určitě s velkou radostí a nadšením přečtu znova. :-P

SeverusSnape
17.05.2016

Miluji upíří kroniky.Je to má cesta do děctví.Příběh je vtipný a nápaditý.Krev tam moc nečekejte spíše kečup.Hodně kečupu :D

JanaDor
22.02.2014

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mě to bavilo. Myslím, že hlavně klukům se bude příběh líbit, je napínavý, dobrodružný a řeší záhadu.

bookemma
31.12.2013

Hezky napsaná odpočinková kniha. Nemohu se ale ubránit dojmu, že druhý díl by o moc lepší. Přesto doporučuji.

loln02
02.02.2013

knížka je dokonalá . půjčila jsem si ji od kámoše ,ale nejprve jsem četla dvojku .kterou mi ten kámoš dal že málo čtu .haha .
bylo to napínaví od začátku do konce .že ten bílí upír je hospodář .prostě palec na horu .

Kopírka
26.11.2012

tato knížka je veli zajímavá koupil jsem ji ze zajímavosti a musím říct že je to moje nejoblíbenější kniha a chtěl bych si přečíst i 2.díl , cesta do minulosti

RoseDawson157
07.09.2012

Tuto knihu,která je původně první,jsem si přečetla až po 2 dílu,protože v knihovně ji dodaly až potom.Ale protože se mi 2 díl líbil,sáhla jsem ovšem i po 1 dílu.Nebyl špatný,ale 2 díl se mi asi líbil více,ale doporučuji,je to taková pohodová dětská upířina. ;)

Alinore
27.01.2011

Super knížka...=DD...Kamarádka mi ji půjčila kvůli mé touze přečíst všechny upíří série...Opravdu jsem nelitovala, je to skvělý, jen jsem se občas bála...xDD