Zoufalství

Zoufalství https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117433/bmid_zoufalstvi-9Li-117433.jpg 4 290 33

Stefan a Elena se vydávají zachránit svou kamarádku Bonnii do Temné dimenze. V městečku zanechávají Matta, Meredith a paní Flowersovou, aby jej chránili před nebezpečnými silami, které se ho zmocňují čím dál více. Děti jedno po druhém podléhají malachům. Ale Matt a Meredith brzy pochopí, že zdroj zla je mnohem hrozivější – a mnohem bližší – než si mysleli…... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Return: Midnight - Part II , 2010

vercatko20
18.08.2022 1 z 5

Já to prostě nechápu. Seriál je tak skvělej, kdežto tohle.. No, možná je seriál skvělej právě tím, že se nedrží knih. Protože knihy jsou opravdu jen chaos, co autorka přenesla ze své hlavy na papír a nějak poskládala do vět.
Po minulém díle jsem si myslela, že nemůže přijít už nic absurdnějšího, ale Damon se Stefanem, co si prohodí hlavy? To prostě ne :D

Jedinou hvězdu dávám jen za ten konec. Možná jako naivní příslib lepších dílů dál? Kdo ví..

Charmedka
28.06.2020 3 z 5

Kniha je zas o chlup lepší než předchozí díl, který byl v podstatě o ničem, naprosto zbytečný. Děj byl tentokrát napínavý a přišlo nečekané rozuzlení.

Seznámíme se i s novou nadpřirozenou bytostí, obromuty (trochu mě to zarazilo, ale zas tak mě už nic nepřekvapí v této sérii), obromuti jsou zvířata, která doprovázejí Elenu a ostatní k Sedmi pokladům.

Konec knihy se mi líbil asi nejvíce, možná je to kapitola, která se mi líbila nejvíc ze všech knih, byla tak úžasně a dojemně napsaná.

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

10.díl přečten. Trochu mi trval, příběh mě moc nebavil a tak jsem od knížky utíkala k jiné..

Denča23
19.03.2019 3 z 5

Ke konci knihy mi bylo docela líto Eleny, co jí provedli strážkyně.
Už jsem se bála, že přijdu o moji oblíbenou postavu Damona .... :)

zuzana1995
16.10.2018 5 z 5

výborný díl, přečteno jedním dechem v jednom dnu :-)

Hoshi
08.03.2018 5 z 5

Začátek knihy mě moc neoslovil, ale v průběhu čtení jsem byla mile překvapena, nadšena a ten konec.... S radostí se vrhám na další díl.

Mruskulka
07.06.2016 4 z 5

Konečně už jsou kitsune mrtví, snad to tak zůstane.

KydlochMoris
21.02.2016 1 z 5

Dál už číst nebudu... Byla jsem nadšená, první až pátý díl super... Nevím, proč to pořád přehání a snaží se psát tolik dílů. Vždyť v jednoduchosti je přece krása... Dala jsem to do desátého dílu...

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

ŠIŠI-CHAN
29.03.2015

Bolo mi ľuto Shinichiho a Misao :( Po dočítaní tejto knihy som stratila dve obľúbené postavy a k tomu aj Damona... K čítaniu dalšej knihy sa pomaly musím nútiť, ale jednoznačne túto knihu odporúčam, aj s celou sériou :)

m.sosinka.m
20.02.2015 4 z 5

Tento díl se mi zatím líbil nejvíce.
Upíří deníky jsou takové jednodenní knihy. :D

Nagadir
09.01.2015 2 z 5

Nebýt toho děsného konce, který to všechno úplně zkazil asi bych dala 4/10, takhle musím dát jenom trojku.

Betnka81
18.08.2014 4 z 5

Tento díl byl jeden s tech lepší a mě se líbil

SelenaDemi428
18.08.2014 5 z 5

Takhle napnutý díl snad ještě nebyl. Nelíbilo se mi akorát, jak si zase autorka protiřečila -"Upíra prý lze zabít jen když mu proklejete srdce" ale pak se tam píše, že může i vyhladovět, takže to nechápu. JInak kniha byla úžasná, bylo tam hodně zvraatů. Šiniči a Misao konečně ádios a ta Inari - wow :O. Mrzelo mě, že se víc neřešil ten Meredithin bratr, ale chápu to - chtěla dokončit již rozvinutý děj. To, že Damion nezemřel nadobro, je mi celkem jasný :D. Těším se na další díl.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

trynitrix
27.07.2014 4 z 5

Tady to bylo a chlup lepší a dokonce jsem se i začetla ,tady u těchto knih asi záleží jakou máte náladu protože minulý díl sem četla vyloženě z donucení :-D ale je možný že mě tento díl chytil kvůli vyvrchlení příběhu jak to dopadne s liškodlakama :-D

Njzy
15.05.2014 5 z 5

Podle mne zatím nejvydařenější díl,konečně šlo vidět že Damon je i člověk.Už se moc těším na 11.

kacka29
16.01.2014 3 z 5

Název knihy dokonale popisuje pocit, který jsem cítila, když jsem četla jednu z posledních kapitol...

TessDragon
02.11.2013 4 z 5

(SPOILER) No páni! Ten konec byl odzbrojující! Bez té postavy už další díly nebudou stejné. :( No musím říci, že tento díl byl ze všech asi nejemotivnější, skoro bych dala plný počet. Jen mi vadilo to hloupé chování a přehlížení Stefana. Jak si nemohl všimnout, že Elena s Damonem k sobě mají hodně blízko? A SPOILER když se líbali, tak byl blízko a neřekl k tomu ani slovo? Velmi divné. Takové nedodělanosti mi v knížce docela vadily, takže dám **** hvězdičky. A uuuf, snad se dokopu k dalšímu dílu, protože to vypadá docela bez naděje. :(

hradilovi.mk
29.10.2013 5 z 5

Tahle kniha byla úžasná. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout jak byla napínavá. Damona jsem samozřejmě taky oplakala:-( Ale ten konec.... Hned sem vytáhla další díl a začnu ho číst. Jen mě mrzí že kniha je socela tenká. Ale co, další díl Fantom mám objednaný a každou chvíli by měl dorazit:-) Knihu, jak jinak mohu jen DOPORUČIT!!!