Zajetí

Zajetí https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84422/bmid_zajeti-Egy-84422.jpg 3 428 33

Sedmý díl série Upířích deníků. Stefan byl zajat a uvězněn démonickými duchy, kteří ve Fell's Church rozpoutali pravé peklo. Elena se vydává do Temné dimenze na pouť plnou nebezpečí, aby ho zachránila. Doprovází ji Stefanův bratr Damon, který touží po Eleně celým tělem i duší. Jediný Damon totiž zná cestu do místa, kde je Stefan držen v zajetí. Elena se nezastaví před žádnou překážkou, aby Stefana osvobodila. Ovšem s každým dalším dnem na nebezpečné cestě roste napětí utajované touhy mezi Elenou a Damonem... Pro čtenáře od 15 let. Z anglického originálu „Vampire Diaries - The Return: Shadow Souls, vol.2“ přeložila Lucie Schürerová. Redakční úprava Kateřina Matoušková. Jazyková korektura Marie Hošková. 1. vydání.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls, vol.2 , 2010

VAnna
16.08.2022 3 z 5

Jeden z lepších dílů. Musím vytknout, že se občas ztrácím v dialozích. Opět tu jsou zbytečně dlouhé pasáže.

vercatko20
16.02.2022 1 z 5

Nemůžu si pomoct, ale opravdu je to kolosální blbost. Děj nedává smysl. Autorka nedokáže ani pořádně vysvětlit, CO se tam vlastně děje. Všechno je tam hrozně zmatené. Dialogy jak z hodně nepovedené parodie.
Za mě velký špatný.
A díky bohu seriál je zcela jiný. Díky bohu za to!

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

Nevím co už napsat. Mám doma celou sérii knih. A příběh není pro mě nějak náročný takže si u čtení krásně odpočinu..

Nikollinka
17.01.2020 4 z 5

Za mě ano

postrach
02.09.2019 4 z 5

Da se cist,ale je cas na prestavku.V nejlepsim se ma prestat,takze timto dilem,prozatim koncim.

Monsealla
10.04.2019 5 z 5

Sympatická kniha, líbilo se mi napětí mezi Damonem a Elenou. Skvěle popsané. Jen pro příště... Někdo by si po sobě měl zkontrolovat text. Takových překlepů! Rve to oči.

Denča23
02.03.2019 4 z 5

Zatím mě tento díl bavil nejvíce. Jsem zvědavá na pokračování. :)

Hoshi
04.03.2018 5 z 5

Fju, jsme u sedmého dílu a konečně se objevilo něco překvapivého. Něco v co jsem doufala. Tento díl je oproti předešlým čtivější, velkolepější, zajímavější. Avšak možná, kdyby tohle bylo hned od začátku a nebylo by tolik vycpávkových dílů, byla by tato série mnohem ... lepší. Protože všechny přeci tíhneme k tomu "zlému" ...

sola_lupa
08.02.2018 3 z 5

Konečně díl, ve kterém se něco dělo a relativně mě i bavil.

evca7271
08.06.2016 1 z 5

Kniha me zklamala cekala sem vic

Mruskulka
18.04.2016 3 z 5

Vracela jsem se k ní po delší době a zdálo se mi, že jednou píše autorka o jednom a hned vzápětí o druhém. Musela jsem se vracet zpět, jestli mi něco neušlo. Ale nepatří mezi ty nejhorší ze série.

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
07.01.2015 2 z 5

Mírné zlepšení, ale ani tak to není nic světoborného, první čtyři knihy byly to nejlepší v téhle sérii a mám pocit, že už je nic netrumfne. Příběh má spoustu mezer, zybtečně se zdržuje naprosto nepodtstanými věcmi, charaktery opět zapomínají používat mozek a chovat se na svůj věk.
3/10

Keithi
10.09.2014 2 z 5

Popravdě jsem touto knižní sérií nadšená nebyla...horko-těžko jsem se prokousala až k tomuto dílu. Asi jsem pořád čekala,že se něco zvrtne a já se do knížek ponořím...ale nestalo se a já přestala očekávat a hlavně číst :) Autorka má nepochybně velkou fantazii (občas až příliš), a proto mi v některých částech kniha přišla spíš jako pohádka.

Betnka81
18.08.2014 3 z 5

Tento díl se mně osobně zdál zas o trochu slabší , ale snad to další díly doženou :D

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

trynitrix
16.06.2014 3 z 5

Mno deníky sedmí díl mi dělal hodně velký potíže ze začátku než jsem se dostala do děje příběhu jelikož ostatní knihy jsem četla před 2 roky :-D a opět mi to přišlo jako velký nesmysl ale pak jsem se nějak začetla :-) takže to celkem šlo a už frčím osmí díl.

SelenaDemi428
06.06.2014 4 z 5

Líbila se mi první kapitola, kde byly shrnuty všechny předešlé díly :). Takové věci mám v knihách ráda :D. Pak už to ale bylo skoro půlku knížky pořád - Damon chce Elenu, Elena chce Damona, ale miluje Stefana. I přes to ale s Damonem na motelu kdo ví co :D. Začalo mě to bavit, až když tam přijeli Meredith a Bonnie :). A chyběli mi tam Šiniči a Misao :D.

hradilovi.mk
02.10.2013 5 z 5

Kniha skvělá. Těším se až budu mít další knihu. Skončilo to tak, až mě nutí si koupit další díl :-D

sabanka
11.09.2013 5 z 5

moc pěkná kniha. Líbí se mi celkově . Skvělá zápletka a vůbec děj.