Zajetí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmý díl série Upířích deníků. Stefan byl zajat a uvězněn démonickými duchy, kteří ve Fell's Church rozpoutali pravé peklo. Elena se vydává do Temné dimenze na pouť plnou nebezpečí, aby ho zachránila. Doprovází ji Stefanův bratr Damon, který touží po Eleně celým tělem i duší. Jediný Damon totiž zná cestu do místa, kde je Stefan držen v zajetí. Elena se nezastaví před žádnou překážkou, aby Stefana osvobodila. Ovšem s každým dalším dnem na nebezpečné cestě roste napětí utajované touhy mezi Elenou a Damonem... Pro čtenáře od 15 let. Z anglického originálu „Vampire Diaries - The Return: Shadow Souls, vol.2“ přeložila Lucie Schürerová. Redakční úprava Kateřina Matoušková. Jazyková korektura Marie Hošková. 1. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84422/zajeti-Egy-84422.jpg 3.5356
Série:

Upíří deníky (7.)

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
Orig. název:

The Return: Shadow Souls, vol.2 (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Zajetí

Přidat komentář
Monsealla
10. dubna

Sympatická kniha, líbilo se mi napětí mezi Damonem a Elenou. Skvěle popsané. Jen pro příště... Někdo by si po sobě měl zkontrolovat text. Takových překlepů! Rve to oči.

Denča23
02. března

Zatím mě tento díl bavil nejvíce. Jsem zvědavá na pokračování. :)

Hoshi
04.03.2018

Fju, jsme u sedmého dílu a konečně se objevilo něco překvapivého. Něco v co jsem doufala. Tento díl je oproti předešlým čtivější, velkolepější, zajímavější. Avšak možná, kdyby tohle bylo hned od začátku a nebylo by tolik vycpávkových dílů, byla by tato série mnohem ... lepší. Protože všechny přeci tíhneme k tomu "zlému" ...

sola_lupa
08.02.2018

Konečně díl, ve kterém se něco dělo a relativně mě i bavil.

evca7271
08.06.2016

Kniha me zklamala cekala sem vic

Mruskulka
18.04.2016

Vracela jsem se k ní po delší době a zdálo se mi, že jednou píše autorka o jednom a hned vzápětí o druhém. Musela jsem se vracet zpět, jestli mi něco neušlo. Ale nepatří mezi ty nejhorší ze série.

Always a reader
09.07.2015

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
07.01.2015

Mírné zlepšení, ale ani tak to není nic světoborného, první čtyři knihy byly to nejlepší v téhle sérii a mám pocit, že už je nic netrumfne. Příběh má spoustu mezer, zybtečně se zdržuje naprosto nepodtstanými věcmi, charaktery opět zapomínají používat mozek a chovat se na svůj věk.
3/10