Souboj

Souboj https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26010/bmid_souboj-iqk-26010.jpg 3 1047 79

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra – a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Struggle , 1991

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

Katee
11.07.2014 5 z 5

Skvělý díl, lepší než první :) Moc se těším na další, hrozně mě to chytlo :) Akorát tam zase bylo celkem dost chyb...

Markett
01.07.2014 4 z 5

Tenhle díl se mi zdál napínavější, než první. Rozhodně číst nepřestanu a čtu dál...

Lensiiee
17.04.2014 1 z 5

Do dalších dílů už nejdu. Asi jsem na to už moc stará, ale nenapadá mě jiné hodnocení než nuda, nuda a zase nuda.

Meďánek
27.03.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila a přečetla jsem ji jednim dechem.

Alex.Barunka
14.03.2014 2 z 5

V mnoha ohledech byl pro mě druhý díl lepší než první. Ale připadlo mi, jako by nás autorka zavřela do krabice a naivními lidmi a nechtěla nás pustit ven ... Škoda, dalšímu dílu už šanci nedám.

petrisca
22.02.2014 5 z 5

Já čtu knihu a koukám na seriál a líbí se mi oboje, protože každý je úplně jiný příběh a všichni jsou naprosto jiní, ale trochu mi vadí jaká je Elena v seriálu se mi líbí víc :)

Ivy
21.12.2013 2 z 5

Chtěla jsem dát pokračování šnaci, ale nevyšlo to. Na obhajobu knih musím říct, že pokračování televizního stvárnění šel do kytek taky a mnohem radikálněji :).

Wendysek
25.11.2013 4 z 5

Kdyby nemělo být další pokračování, tak by byly předešlé díly zbytečné.

-kamca-
23.11.2013 odpad!

Strašná kniha.. opravdu nevím co na ní všichni vydí, seriál se mi líbil, tak sem si řekla že bych si mohla přečíst i knížku. 1. díl mě vůbec nenadchl, ale řekla sem si že aoutorka patří k těm co se v 2. knize více rozjedou. A nic, opravdu mě to zklamalo.

Lucinda566
17.10.2013 4 z 5

Knížka byla skvělá. Chvilku mi, ale trvalo než jsem se začetla :)

Ruxandra
28.08.2013 odpad!

I přes hrůzný zážitek z přečtění prvního dílu jsem zkusila přečíst i díl druhý. A je to stejná bída jak jsem čekala. Hlavní hrdinka je pořád naprosto nesympatická nána a tak akorát by zaslužila proplesknout. Ještě, že tvůrci seriálu se nedrželi tolik knih, jinak bych se na to asi nekoukala. Pokud milujete seriál, nezačínejte číst ty knihy, je to ztráta času...

Adele02
11.08.2013 2 z 5

Tak teď fakt nevím, jestli má smysl v téhle sérii pokračovat.

sabanka
01.05.2013 5 z 5

Vynikající knížka už se těším na další díl.

Vendelína
24.04.2013 3 z 5

Druhý díl mě zpočátku moc nebavil. Chvílemi jsem ani nevnímala, co čtu a kde jsem. Klasický milostný trojúhelník mezi Elenou, Stefanem a Damonem-trochu předvídatelné. Zajímavější je kniha ke konci, kde už jsem si říkala: "KONEČNĚ TO MÁ TROCHU ŠŤÁVU!". Sled událostí nabral spád a mě to nutilo začíst se hned do třetího dílu. Opět dávám tři a půl. Není to totiž úplně ono.

Esko*
24.04.2013 4 z 5

Moc dobrý díl. Nebo spíš nejlepší. Konečně se tam objevil Damon, který dodal příběhu šťávu.

l.ennca
27.03.2013 3 z 5

Upřímně byl tento díl dějově o mnoho lepší, než díl první. Opět ovšem pokulhává styl psaní a celková nepropracovanost díla.

orangerose
05.03.2013 5 z 5

stejně napínavý jako díl , dobré pokračování

Bet
29.01.2013 3 z 5

Podle mě je to celkem povedená série.

martinkaLLL
08.01.2013 5 z 5

I další díl výborný.Opravdu se těžko od toho odtrhávám.Napínavé od začátku až do úplného konce.